Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Dnia 24.07.2018 o 13:35, kiyoshi napisał:

u Freski tez dobrze- Kasia mowi ze jest cudowna :) poppoprosilam by w wolnej chwili zrobila na watku opis do ogloszen. Powoli ruszymy ale chyba szybciej jak za 3 tyg i tak jej nie wydam bo trzeba bedzie sprawdzic czy nie jest szczenna

 

Freska z każdym dniem bardziej się otwiera i jest bardzo fajną, pozytywną sunią:-) Ma ogromny apetyt i pochłania wszystko co znajdzie, niestety później zdarza się jej załatwić w domu ;/ Przez noc też ostatnio nie wytrzymuje- musimy wyregulować pory karmienia. Na smyczy radzi sobie bardzo dobrze tylko boi się zapinania ( popuszcza wtedy troszkę mocz). A jak się czegoś wystraszy na spacerze to podbiega od razu do mnie i kładzie się pod nogami( grozi wywróceniem  :-)). Na razie spacery są dla Freski zwiedzaniem okolicy i nie załatwia potrzeb tylko wącha i ogląda wszystko. Troszkę niszczy w zabawie - pogryzła legowisko i zbiera buty:-) 

Do ludzi jest bardzo pozytywna, lgnie do dzieciaków:-) Kota ignoruje, chociaż mam wrażenie że jakby uciekał to chętnie by go pogoniła :-)

Z psami dogaduję się super. 

 

IMG_3747.JPG

IMG_3760.JPG

IMG_3782.JPG

IMG_3846.JPG

IMG_3849.JPG

IMG_3853.JPG

IMG_3865.JPG

IMG_3867.JPG

IMG_3876.JPG

IMG_3882.JPG

IMG_3884.JPG

IMG_3887.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kasiu dziękuje całym serduszkiem za zdjęcia i wieści:) Jak obiecałaś że będą w piatek tak były:) <3

Póki co chyba tylko dom z ogrodem dla Freski, ale za to może być duża rodzina, z dziećmi, innymi zwierzakami. Zrobie juz dzisiaj pierwsze ogłoszenia.

10 godzin temu, kasiainat napisał:

IMG_3867.JPG

 

Zdjęcia które zrobiłaś są rewelacyjne!!!! ale to wyżej po prostu mnie rozwaliło:D cudo!

 

Kasiu- póki pamiętam, jak będziesz jechać do weta z Roma na kontrole chyba za tydzień to proszę zabierz i Freske na ważenie, niech też odrobaczą ją i proszę zmierz ją w kłębie:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam

 sciskuniam

 ciekawe jak Toncia

 w noc w Szafirkow

  chlodziku wszytkim lapenkom chlodziku zyczymy

Tonia dopiero dziś dojedzie do Szafirków, noc spędziła pod Szczecinem.

ps. widze Nadziejko że dodałaś sobie banerek Toni i Freski:) DZIEKUJE:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Zdjęcie Toni z główką opartą na kolanie Szafirka jest super! Widać,że bardzo lgnie do człowieka i potrzebuje z nim kontaktu :) Pewnie Hania dzisiaj coś więcej o psiakach napisze....

czekamy na Hanie, jak nie dziś to może jutro...Szafirki chyba potrzebują dnia dla siebie...wiec czekamy cierpliwei

 

A dla Freski zrobiłam pierwsze ogłoszenie.

https://www.olx.pl/oferta/freska-1-roczna-lagodna-bardzo-pozytywna-sunia-kocha-dzieci-psy-CID103-IDv3Q1P.html

Link to comment
Share on other sites

Tonia dostała pieniązki:

- 50 zł od iwstar58

- 50 zł od sybil (dekl+jedn)

- 15 zł od Nesiowata

JESTEŚCIE BAAARDZO KOCHANE WSZYSTKIE:) te wpłaty to wielka i przemiła niespodzianka, która daje mi siłe, by dalej walczyć o radysiaki...

milosc-ruchomy-obrazek-0637.gif

Link to comment
Share on other sites

dziękuje tez ANuli, która dwa wyróżnienia Rafika pozwoliła mi podmienić na Freske:) dzięki temu sunia będzie wyrózniona ok. 2 tygodnie na Kraków i Bielsko:)

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-freske-1-roczna-lagodna-radosna-sunie-CID103-IDwJl8J.html

https://www.olx.pl/oferta/1-roczna-freska-kochajaca-dzieci-inne-psy-caly-swiat-adoptuj-CID103-IDwJoWP.html

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:

Przecudna malenka

 scksuniam caluje

poleciala jednorazowa narazie dla niuni

dziękuje Nadziejko <3 wpłynęło 20 zł od Ciebie:) Bardzo bardzo dziekuje

Jak wyczytałam na watku Joi i maleństwa- Tonia pojedzie do weterynarza jutro, więc pewnie więcej się dowiemy

Link to comment
Share on other sites

Ale miła niespodzianka:) dobrze zobaczyć Tonie szczęsliwa, usmiechnięta, blisko człowieka. Musiała mieć dobre zycie....ale czemu trafiła do piekła? pewnie nawet jesli ktos jej szukał...nie miał szans znaleść.

Haniu bardzo proszę żeby sunie zwazyc, niech wet spróbuje ocenić wiek i może sprawdzić chip? chociaż szanse zerowe, ale dla spokoju...no i te cycuchy:( możesz tez podpytać za ile mniej więcej była by możliwa sterylizacja?

Dziękuje jeszcze raz za przyjęcie suni. Bardzo się o nia martwiłam, dobrze, że jej sie udało.

Link to comment
Share on other sites

Tonia byla dzis u weterynarza- jest zdtowa ma ok 3 lata, wazy 11 kg

Wet dal jej lek na zatrzymanie laktacji:( ridzila niedawno :(

reszte mysle napisze Hania. Czekam tez na rachunek

 

A z innych wiesci Radyskich- czekalam 7 m-cy na raport z dzialalnosci schroniska za 2017 rok i wreszcie jest

Obraz1.jpg.c9b542f7a987da172b92ffb80498a0c4.jpg

co 5ty pies umiera w Radysach o ile te dane sa prawdziwe, ale to bylby jakis postep - juz nie co 3ci jak w 2016:( 

adopcji tylko minimalnie wiecej:(

 

ps. przejrzałam wszystkie schroniska uważane za baardzo złe...i niestety...Radysy zajmuja drugie miejsce pod względem procentu śmiertelności...Na 1 miejscu są Wojtyszki!! (a tyle osób szumiało ostatnio jak bardzo jest tam dobrze!! może nie na dogo, ale na fb bardzo) za to pod względem liczby psów już Radysy wyprzedziły Longina stając się największym schroniskiem w Polsce :( :(

ob2.jpg.aaea15b14af2e9b4be6d787ad8ec6f06.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Sunie dostały 20 zł od p. Irenki

DZIĘKUJE ŚLICZNIE <3

 

Fresce skończyła się cieczka kilka dni temu.

Mysle, że za ok. 3 tyg trezba bedzie zrobić jej USG. Niestety mamy pewność że w Radysach znów umieszczane są i psy i suki w jednych boksach więc...trzeba sprawdzic tym razem na pewno:(

Link to comment
Share on other sites

Jak wspominała Iza - Tonia była dzisiaj u weta. Ma ok 3 lata, waży 11 kg, rodziła niedawno :( ehhh, bardzo to przykre, że musiała urodzić, by zabrano jej dzieci :( dostała leki na wyciszenie laktacji i będzie mogła być wysterylizowana najwcześniej za miesiąc. O sprawdzeniu czipu zapomnieliśmy - Zamość nas rozpieścił w tym temacie :) sprawdzimy podczas sterylizacji i zaczipujemy. Tonia dostała tabletkę na odrobaczenie, została zaczepiona na choroby zakaźne. Uszy wyglądają na zdrowe, są troszkę brudne, więc dostałam płyn do wyczyszczenia.

Jutro mam odebrać fakturę, to podeślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...