Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Rozmawialamz Kasia

Malutki bez zmian- dzus mniej troszke jedza ale na szczescie nie ma wymiotow ani biegunek

Kasia pojechala im po jakas lepsza karme dla mikropieskow i po mikro obrozki- czy szeleczki 

O Pestke kyrcze zapomnialam zapytac:( ale pewnie dobrze ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2018 o 10:40, kiyoshi napisał:

Rozmawialamz Kasia

Malutki bez zmian- dzus mniej troszke jedza ale na szczescie nie ma wymiotow ani biegunek

Kasia pojechala im po jakas lepsza karme dla mikropieskow i po mikro obrozki- czy szeleczki 

O Pestke kyrcze zapomnialam zapytac:( ale pewnie dobrze ;)

Maluszki dzisiaj lepiej jedzą, natomiast Mimi bardzo w nocy kaszlała . Przez dzień mniej kaszle ale widać po niej, że jest słaba. Ożywia się na spacerku, pięknie załatwia potrzeby na zewnątrz. Wczoraj na ogrodzie zaatakowała kota większego od niej :) Najpierw skoczyła na niego, i jak zaczął uciekać to rzuciła się w pogoń:)

 

Pestka jest bardzo fajną sunią. Grzeczna, posłuszna. Utrzymuje czystość, psy czasami próbuje dominować. Kota olewa;) Jest bardzo aktywna i wszędzie jej pełno :-)

Pestkę na razie wykąpałam . Środki na kleszcze/pchły dostanie jutro bo trzeba odczekać 3 dni po kąpieli. Wzięłam duży spot on to podzielę Pestkę i Grację:)Zapłaciłam 35 zł i 9,9 obroża Mimisi-nie miałam takich malutkich:-) 

Zdjęcia postaram się zrobić jak najszybciej. 

 

IMG_1371.JPG

IMG_1387.JPG

IMG_1398.JPG

IMG_1399.JPG

IMG_1435.JPG

IMG_1436.JPG

IMG_1443.JPG

IMG_1446.JPG

IMG_1447.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Kasiu za wieści i piękne zdjęcia malutków. Zaraz ureguluje za to co kupiłas i za hotelik za marzec Pestki i Małej Mi

wyszło mi za te 3 dni

- 30 zł za Mimi

- 35 za Pestke

Strasznie mi żal Mimisi że jest chora:( i Ciebie że na same święta takie kłopoty....oby ten antybiotyk zadziałał:( tez mi sie troszke oczka Mimi nie podobają.

Dobrze, że Pestka pozytywnie. Psy próbuje dominowac, bo tego się nauczyła w Radysach- 1,5 roku tam to wyczyn, żeby przetrwać, a że wszędzie jej pełno to tez mnie nie dziwi- nadrabia stracony czas:)

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, uxmal napisał:

Czy Mimi i Tycia to siostry?

siostry raczej nie, bo Tycia nie ma roku, a Mimi ma między 2 a 3 lata, ale możliwe że to mama i córka. Spokrewnione sa raczej na pewno

 

Na koncie suniek księguje 166 zł spadku po Radysiakach z wątku zimowego (od Buzki do Lalki) DZIĘKUJE:)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

A ja chyba nie dostałam numeru konta ..., mogę poprosić :)

Chyba w szale przedswiatecznym gdzies mi umknelo:( przepraszam- wysle wieczorkiek i dziekuje Ci z calego serduszka

A u malutkow bezwiekszych zmian- nadal jest kaszelek

Pestka natomiast szaleje i cieszy sie wolnoscia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2018 o 07:59, kiyoshi napisał:

Pestka natomiast szaleje i cieszy sie wolnoscia

Pestka szaleje:-) sama, z psami, z patykami - rozrywkowa z niej sunia :-) I całkiem grzeczna :-)

Wczoraj ją odrobaczyłam - koszt 18 zł. Za dwa tygodnie powtórka.

 

 

IMG_1340.JPG

IMG_1462.JPG

IMG_1472.JPG

IMG_1477.JPG

IMG_1483.JPG

IMG_1490.JPG

IMG_1559.JPG

IMG_1594.JPG

IMG_1603.JPG

IMG_1626.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Kasiu kochana za te przecudne zdjecia Pestki! Musimy jeszcze ustalic co nieco w jej sprawie ale w wekend na pewno przysiade do ogloszen :) 

Piekny z niej prawie wilk i ten usmuech! Bezcenny! Az czuc jej szczescie i WOLNOSC

KOCHANA:)

Kasienko jeszcze rozliczenie weta Malej Mi i wieczorkiem zrobie przelew za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...