Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

PESTECZKA JUZ W DRODZE DO WIEDNIA:)

Pani przyjechała do Kasi ze swoim partnerem. Pesteczka przywitała ich rewelacyjnie- bardzo grzeczna, ułożona, wykonała komende siad, potem sama wskoczyła do samochodu :) nie było innej opcji! wiedziała, że to jej ludzie. Bardzo się swojej rodzince spodobała:)

Teraz kilka godzin drogi i jutro Pesteczka obudzi się w nowej rzeczywistości:) nasza kochana, piękna bezogonka:D

DZIĘKUJE WSZYSTKIM, że daliśmy jej szanse...:)

Dziękuje najbardziej Kasi- za opiekę nad sunią, serdecznie przyjęcie rodzinki, wszelką pomoc:)

 

Kochani deklarowicze...kto chce zostać z nami to zapraszam...będziemy kontynuować pomaganie radysiankom;)

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

PESTECZKA JUZ W DRODZE DO WIEDNIA:)

Pani przyjechała do Kasi ze swoim partnerem. Pesteczka przywitała ich rewelacyjnie- bardzo grzeczna, ułożona, wykonała komende siad, potem sama wskoczyła do samochodu :) nie było innej opcji! wiedziała, że to jej ludzie. Bardzo się swojej rodzince spodobała:)

Teraz kilka godzin drogi i jutro Pesteczka obudzi się w nowej rzeczywistości:) nasza kochana, piękna bezogonka:D

DZIĘKUJE WSZYSTKIM, że daliśmy jej szanse...:)

Dziękuje najbardziej Kasi- za opiekę nad sunią, serdecznie przyjęcie rodzinki, wszelką pomoc:)

 

Kochani deklarowicze...kto chce zostać z nami to zapraszam...będziemy kontynuować pomaganie radysiankom;)

 

 

Wspaniale!!!

Zazdroszczę Pesteczce!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

PIERWSZE WIEŚCI O PESTECZKE:)

Cytuje sms od Pani Magdy:

" Dzień dobry. Jesteśmy bardzo szczęsliwi! Pestka jest bardzo grzeczna, stara się odczytać z wyprzedzeniem czego od niej oczekuje. Ładnie chodzi na smyczy a w parku wydzielonym dla psów także bez smyczy. W pracy wspólpracownicy dali przyzwolenie, żebym z nią przychodziła do biura, więc może nie codzinnie, ale co jakiś czas pomoże mi w pracy :) Gdzie my tam i ona, wszędzie zachowuje się super. Ale...własnie zastrajkowała i nie chce z domu się teraz ruszyć. Była z nami dziś na zakupach i w restauracji na obiedzie. Wszędzie naprawde bezproblemowo. Dziekujemy! "

 

No to szok :) Pestka- Ty to masz życie! :)

Poprosiłam Panią o zdjęcia jak znajdzie chwile.

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Padłam z wrażenia!!!

Pesteczka sunia na medal!!!

 

no ja też padłam:) naprawde nie spodziewałam się, że Pestka tak się dopasuje, ale za to Kasia wiedziała i nie miała watpliwości, że z Pestki miastowa dziołcha:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, uxmal napisał:

Wow! Pestka znalazła swą ziemię i zakwitła :)))))))))))))))))))))))))))))

Super. Bardzo się cieszę bo wkurzyłam się wtedy kiedy ogonek był dla jakiej BABY wadą rangi światowej.

mnie również tamta sytuacja powaliła i naprawde podcięła skrzydła:(

na szczęście jednak dla Pesteczki było inne życie pisane:) życie królewny:)

Czekam na zdjecia od Pani, pewnie za kilka dni coś będzie, na razie niech się poznają i cieszą sobą:)

 

Na konto Pestki wpłynęło jeszcze 100 zł od annabarbara bardzo dziękuje. Pieniązki przejdą na kolejną Radysiankę, jak tylko z Kasią ustalimy która to będzie....

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

mnie również tamta sytuacja powaliła i naprawde podcięła skrzydła:(

na szczęście jednak dla Pesteczki było inne życie pisane:) życie królewny:)

Czekam na zdjecia od Pani, pewnie za kilka dni coś będzie, na razie niech się poznają i cieszą sobą:)

 

Na konto Pestki wpłynęło jeszcze 100 zł od annabarbara bardzo dziękuje. Pieniązki przejdą na kolejną Radysiankę, jak tylko z Kasią ustalimy która to będzie....

 

Jak widać, nic się nie dzieje bez przyczyny.

Tak musiało być, że tamta adopcja nie doszła do skutku, po to by Pesteczka stała się obywatelką Wiednia i miała super życie.

Ogromnie się cieszę z tej adopcji!!!

I nie mogę się doczekać zdjęć Pesteczki oraz info, kto będzie następnym szczęściarzem i opuści Radysy.

Iza, Kasiu wielki szacun, za to, co robicie!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...