Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

19 godzin temu, uxmal napisał:

piękne zdjęcia :) Pesteczka wygląda na nich jak Australijski Pies Pasterski.

może Pesteczka jest rasowa? kto wie :)

Dziś Nesti dostała 10 zł deklaracji od P. Irenki <3

I wielką, ogromną pomoc od P. Marty M. z Katowic- aż 370 zł !!! Dziekuje całym sercem! Pieniązki zostaną najlepiej wykorzystane- dla Nesti i jej następczyn- miejmy nadzieje- już wkrótce

kwiat-ruchomy-obrazek-0292.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro sterylizacja Nesti. Trzymajcie proszę kciuki. DOm chętny na sunie jest już po wizycie PA, która wypadła bardzo dobrze, więc sunia ma chyba dom o ile nic się nie zmieni, bo Pani dopiero za tydzień będzie mogła po Nesti przyjechać.

W poniedziałek Kasia była w odwiedzinach u DIXI. Wybaczcie, że nie wstawiam żadnych zdjęć z tej adopcji, ale Pani ma stary telefon i za bardzo nie ma ani jak ani chęci też chyba nie ma...zdjęcia zrobimy na kolejnej wizycie poadopcyjnej myśle.

U Dixi wszystko ok. Miała problemy z biegunkami, Pani konsultowała z wetem i leczy pod kątem lamblii. Miejmy nadzieje, że wszystko się unormuje.

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze czyta te moje monologii;)

Przy okazji zapraszam serdecznie na kolejny wątek- jeśli się uda na miejsce Dixi i Nesti zabiore Mike i Koffi....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

Jutro sterylizacja Nesti. Trzymajcie proszę kciuki. DOm chętny na sunie jest już po wizycie PA, która wypadła bardzo dobrze, więc sunia ma chyba dom o ile nic się nie zmieni, bo Pani dopiero za tydzień będzie mogła po Nesti przyjechać.

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze czyta te moje monologii;)

 

Kciuki trzymam, a czytam na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Udało się:) Nesti przeprowadziła się dziś do Cieszyna. Pani ok. 50latka mieszka z córką i baaardzo czekała na psiego towarzysza z którym będzie mogła spacerować, podrózować, spać w łóżku i spędzać czas. Mysle, że Nesti będzie tam szczęśliwa:)

Wstawiam pierwsze zdjęcia od Pani:)

46516086_582007875588574_5093892832951795712_n.thumb.jpg.e3452a240a38fb07ec182b8c3de21f96.jpg

46521512_197220291187788_5602567031250485248_n.jpg

46523770_2138590929791079_9104772815692759040_n.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U Nesti kurcze nie najlepiej...jestem w szoku, ale fakty są jakie są...

Nesti od początku poczuła sie jak u siebie i od poczatku praktycznie broni i domu i Pani...jeśli ktoś wchodzi do domu, to Nesti od razu warczy i szczerzy zęby, Pani się boi:( na spacerach startuje do wszystkich psów- a im większy tym gorzej;( Minęlo dopiero 4 dni od adopcji:(

Pani powiedziała, że da jej jeszcze chwile a jeśli nic się nie zmieni to poprosi behawioryste, ale w głosie słyczałam, że Pani tez się troche boi:(

Poza tym mówiła że sunia jest przekochana, no ale takie zachowania...oj...potrafią zniechęcić:( Dostała nowe imie- Dejzi..

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panią od Nesti/ Dejzi...jest juz zdecydowanie lepiej. Sunia juz się odnajduje w nowym świecie, ładnie reaguje na komendy Pani, zostaje sama w domu, chodzi po schodach, jest wszystko bardzo dobrze. W wekend kolejne próby wchodzenia obcej osoby do domu. JUz  i ja i Kasia tłumaczyłyśmy Pani jak się ma zachować i mysle, że tym razem i ona i Dejzi zdadzą egzamin i będzie dobrze.

Mysle, że Nesti juz tam zostanie:) Pani dziś brzmiała bardzo szczęśliwie:)

 

W związku z tym chciałam spytać....

czy osoby które deklarowały wpłaty na watku dla Radysiaczków...czy chciałyby przenieść je na nowy watek czarnulek z Radys?? bardzo na to licze...

 

Dziękuje wszystkim z całego serca za wspaniałą pomoc, współprace i zaufanie:) za to, że udało się uratować kolejne biedaczki, które inaczej być może nigdy nie opuściłyby piekła....

DZIĘKUJE

kwiat-ruchomy-obrazek-0010.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

W tym roku nie dałam rady napisać do wszystkich domów adopcyjnych. Skontaktowałam się tylko z tymi od których dawno nie miałam wieści. I tak- DIXI- to jej pierwsze zdjęcia z domu :D :) naprawde pierwsze jakie wysłała nam Pani, wstawiam też dla Was :)

Dixi- teraz Zuzia

86822a0f0016.jpg

0e01f434f02b.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...