Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Nesti dzisiaj całkiem fajnie współpracowała - wstawiam kilka zdjęć.

Nesti na razie jest bardzo ostrożna, boi się wyjść z domu a jak już wyjdzie to boi się wejść z powrotem. Psów też trochę się boi więc zapobiegawczo pokazuje zęby albo próbuje dominować. Do ludzi macha nieśmiało ogonkiem, po chwili miziania przemienia się w sunię przytulaśną :-) Kota chętnie by pogoniła ale niestety dla niej nie ucieka:-) 

 

IMG_4682.JPG

IMG_4683.JPG

IMG_4684.JPG

IMG_4687.JPG

IMG_4688.JPG

IMG_4689.JPG

IMG_4695.JPG

IMG_4703.JPG

IMG_4713.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jakie śliczne zdjęcia :) już będa do ogłoszeń gotowe, ale jeszcze ze 2 tygodnie odczekajmy, żeby ją lepiej poznać...

Ona była w Radysach od stycznia...to 10 miesięcy w koszmarze, wiem, że w kojcu mieszkała z dużym samcem :( biedna mała...

Sliczna jest i zdjęcia są zachwycające :) taka mini Freska :)

Link to comment
Share on other sites

Nesti z każdym dniem coraz fajniejsza:-) Uwielbia ludzi, dzieciaki, bardzo dobrze dogaduje się z psami - pilnuje tylko zabawek:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4949.JPG

IMG_4978.JPG

IMG_4980.JPG

IMG_5043.JPG

IMG_5086.JPG

IMG_5088.JPG

IMG_5160.JPG

IMG_5162.JPG

IMG_5169.JPG

IMG_5180.JPG

IMG_5209.JPG

IMG_5132.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kilka osób pytało mnie co z domem Dixi, więc wyjasnie tez tutaj. Dixi jest nadal u Kasi ponieważ dostala cieczki i postanowiłyśmy, że póki się nie skończy Dixi nie będziemy nigdzie przeprowadzać.

Pani zainteresowana adopcją czeka na sunie, juz ustalone z nią, że sterylizacje wykona w styczniu we własnym zakresie. Przeprowadzka nastąpi jak tylko skończy się cieczka, Kasia pojedzie z Dixi sprawdzić przy okazji warunki- jesli wszystko będzie ok, Dixi zostanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dixi nadal cieczkuje:( Pani cierpliwie ( a raczej trochę juz niecierpliwie, z wyczekiwaniem) czeka na nią:) mysle, że w przyszły wekend dopiero nastąpi przeprowadzka.

O Nesti były dwa zapytania, jedno baaardzo fajne, ale niestety bez ciągu dalszego, także nadal szukamy domu...

Na koncie sunie 100 zł deklaracji od annabarbara. Dziękuje :) <3

Link to comment
Share on other sites

Dixi pojechała dziś do swojego nowego domu. Kasia ją zawiozła ok. 17tej, przy okazji robiąc wizyte. Później opisze wiecej...na razie nic mnie nie cieszy, musze dojśc do siebie, zrozumcie ..

Dziękuje Ci Kasiu serdecznie za wszystko.

Przelałam Kasi 260 zł za pobyt Dixi za pażdziernik i 260 zł za pobyt Nesti za październik

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonie do nowego domku Dixi i zapytam jak aklimatyzacja. Sunia zamieszkała w domu z ogrodem, z 2 kotkami z adopcji i dwójką dzieci. Teren jest szczelnie ogrodzony.

SUnia bedzie miała nowe imie- Zuzia.

Takie 2 pierwsze zdjęcia od Kasi. Trzymajcie kciuki.

Resized_20181026_173440_1864.thumb.jpeg.bdec1af99ed3ccd32b8be5555185d29e.jpegResized_20181026_174033_5290.thumb.jpeg.b140ce434c6a1523792700cb770d57f0.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z rodzin Dixi

Jest wszystko ok sunia jest bardzo kochana. Widac ze Pani bardzo o nia bedzie dbac bo wypytala dokladnie co kiedy jak- to mi sie podiba

Z jednym kotkiem niestety jest spiecie. Dixi go wczoraj zaatakowala przy misce ale Pani poki co izoluje kotka czekajac na lepsza pogode, wtedy zwierzaki beda sie docierac na ogrodzie

Aha tez Dixi ladnie chodzi na spacerki ale nie chce jesc suchego Brita- woli jak jej Pani cos ugotuje

Zadzwonie za kilka dni porozmawiac dluzej. 

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam dziś Sara2011 o rejestracje chipa Dixi. Wypadło mi to z głowy, ale sobie na szczęscie przypomniałam.

Dixi to teraz Zuzia. Wymieniłam z Panią smsy, jest wszystko ok, tylko z jednym kotkiem nadal sunia się nie lubi. Mam nadzieje, że uda im się wkońcu zwierzaczki dogadać.

Rejestracja chipu to 39 zł.

Rozmawiałam tez z Kasią, spyta weta w sprawie sterylizacji Nesti. Jeśli nie będzie przeciwskazań to zrobimy zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...