Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Piękne ogłoszenie, kiyoshi. Ale ja nieobiektywna, bo zakochana w Dixi :)) i w Twoich ogłoszeniach.

Dziękuje Tysiu, to bardzo miłe:)

Akurat to ogłoszenie takie na szybko, z tym, że o Dixi za dużo nie ma co pisac, z tego co mi Kasia opowiadała to jest faktycznie idealna, poza tym, że inne psy potrafi ustawiać, nawet te dużo wieksze;) :) taka bojowa malizna:)

Mam tez problem ze sterylizacją...czy umawiać czy zobligować nowy dom? bo niby cieczki nie ma, ale psiaki się dziwnie zachowują w stosunku do niej- jakby była w tym okresie okołocieczkowym...nie chce maliźnie zaszkodzić zbyt pochopną decyzją o zabiegu:(

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się wstrzymała do cieczki. Dobry domek przecież dopilnuje i wykastruje - ale ja to ja, mam dobre doświadczenia w tym temacie, tzn. raz tylko miałam problem z wydaniem szczeniaka suki bez kastracji... ale ostatecznie historia z happy endem. Wiadomo, najwygodniej byłoby wydać już wykastrowaną sunię, ale jednak teraz kastrować to duże ryzyko... przed cieczką wszystko jest bardzo ukrwione... Czytałam też niedawno pewne badania, które jakby mnie nastawiły bardziej sceptycznie do kastracji suczki przed pierwszą cieczką (u Dixi nie wiadomo czy już była, czy nie). No nie wiem, może inni Ci tutaj podpowiedzą - a może wet coś doradzi?

Ewentualnie na razie się wstrzymaj. Na razie odrobaczenie, szczepienie... i jeżeli przez ten czas chętna rodzina się nie odezwie w sprawie Dixi to może wtedy rozważ sterylkę?

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ja bym się wstrzymała do cieczki. Dobry domek przecież dopilnuje i wykastruje - ale ja to ja, mam dobre doświadczenia w tym temacie, tzn. raz tylko miałam problem z wydaniem szczeniaka suki bez kastracji... ale ostatecznie historia z happy endem. Wiadomo, najwygodniej byłoby wydać już wykastrowaną sunię, ale jednak teraz kastrować to duże ryzyko... przed cieczką wszystko jest bardzo ukrwione... Czytałam też niedawno pewne badania, które jakby mnie nastawiły bardziej sceptycznie do kastracji suczki przed pierwszą cieczką (u Dixi nie wiadomo czy już była, czy nie). No nie wiem, może inni Ci tutaj podpowiedzą - a może wet coś doradzi?

Ewentualnie na razie się wstrzymaj. Na razie odrobaczenie, szczepienie... i jeżeli przez ten czas chętna rodzina się nie odezwie w sprawie Dixi to może wtedy rozważ sterylkę?

ja mam dokładnie takie same zdanie. Wole nie zrobić zabiegu niż ryzykowac zabieg w złym terminie.

Tak samo powiedziałam Kasi jak Ty napisałaś :D że tak zrobimy ;)

Poza tym- Dixi ma komplet szczepień z Radys, więc doszczepiać nie będziemy, jedynie odrobaczyć jeszcze trzeba.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KOchani, jutro usupełnie wpłaty, bo widziałam, że coś tam jest dla Radysianek na koncie.

W ostatnich dniach miałam telefon i o Tonie i o Dixi, oba domy nie zdecydowane na 100%, ja tez nie jestem ich w pełni pewna, chociaż rozmowy były długie i domy oceniam na dobrze rokujące.

Pani zainteresowana Dixi chyba jednak do Kasi nie zadzwoniła, ale Pani od Toni kontaktowała sie z Hanią i mają odwiedzić sunie w przyszły wekend na zapoznanie. Jest to dom z ogrodem z 9 letnią córcią. Zobaczymy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Dobrze,że coś się dzieje.

 

10 godzin temu, agat21 napisał:

Oby się udało teraz chociaż jednej. Wielkie kciuki!

tak, myśle, że Dixi nie będzie długo czekać i TEN telefon tak czy inaczej wkrótce zadzwoni. Z Tonią jakby gorzej bo jest troszke mało wpadająca w oko i jak dotąd były wcześniej telefony, ale ludzie widzieli ją jako stróża podwórkowego

Ta Pani która ma przyjechać za tydzień spodobała mi się w rozmowie. ALe wszystko dopiero wyjdzie w "praniu", czy Tonia będzie tam pasować;)

19tego szykujemy się na sterylizacje suni, zaraz zgłosze ją do Akcji Sterylizacji.

Musze poprosić też KAsie o więcej zdjęć Dixi.

 

A na koncie suniek pojawiło się:

- 100 zł od Monika F.

- 30 zł od zachary dla Dixi

 

DZIĘKUJE <3 <3

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Poker napisał:

Zaraz wpłacę 90 zł z bazarku, na którym zakupy zrobiła uxmal.

super :) no to Dixi i Tonia są finansowo bezpieczne:) BArdzo dziękuje za ogromna pomoc.

Teraz tylko domki dla malutkich musza przybywac :D

Poprosiłam Kasie o więcej zdjeć Dixi do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...