Jump to content
Dogomania
b-b

* Abi młoda dzikuska ze schroniska w Zamościu ma szansę na szkolenie - pomóżcie!!!

Recommended Posts

Założyłam nowy wątek dla Abi. Ponieważ b-b na skutek zawirowań życiowych nie może zajmować się Abi, przejęłyśmy z elik opiekę nad Abi, bo sunia potrzebuje natychmiastowej pomocy.  Pomoc ta została jeszcze wcześniej zorganizowana przez b-b, Tolę, Alaskan Malemute, Murkę i p. Jolę i wszystkie ciocie, które pisały na tym wątku,  za co serdecznie dziękuję. Próbuję teraz ogarnąć  ten wątek i przenieść najważniejsze informacje na nowy wątek, więc wybaczcie mi jeżeli piszę niedokładnie i bardzo proszę wspierajcie, mówcie co mogę zrobić lepiej, bo Abi bez Was nie ma szans na normalne życie.

Serdecznie Was proszę, zajrzyjcie na nowy wątek Abi - ona naprawdę Was potrzebuje:

Wystawiłam zbiórkę na 1500 zł, od tej kwoty i tak będzie odliczona prowizja.

Powodzenie zbiórki zależy od ilości udostępnień na Fb, prosimy więc bardzo o pomoc w udostępnianiu, rozsyłaniu linku wsród znajomych, rodziny - im więcej osób zobaczy Abi tym większa szansa na uzbieranie całej kwoty.

A łatwo nie będzie, bo na zdjęciach nie widać psiej tragedii...

Może coś trzeba zmienić? dodać? Może inny tytuł? czekam na sugestie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-abi

34 minuty temu, Tola napisał:

Wystawiłam zbiórkę na 1500 zł, od tej kwoty i tak będzie odliczona prowizja.

Powodzenie zbiórki zależy od ilości udostępnień na Fb, prosimy więc bardzo o pomoc w udostępnianiu, rozsyłaniu linku wsród zanjomych, rodziny - im więcej osób zobaczy Abi tym większa szansa na uzbieranie całej kwoty. A łatwo nie będzie, bo na zdjęciach nie widać psiej tragedii...

Może coś trzeba zmienić? dodać? Może inny tytuł? czekam na sugestie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-abi

Tolu, poproszę napisz ten tekst jeszcze raz na nowym wątku Abi. Chciałam, go skopiować, ale nie daje się:(  Nie wiem jak skopiowac Twój post.