Jump to content
Dogomania

Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!


Recommended Posts

30727887_1619991181449243_1425924623966404608_n.jpg.c50343c6c958bd5bee2a10d964b317f0.jpg

 

30728037_1619991321449229_1282921110865707008_n.jpg.c1436bcf4dca5b1a50fe3280a7d14a07.jpg

 

Wczoraj zakupiłam Florkowi antybiotyk bo mu się skończył - później wrzucę fakturę. Jak pojedziemy na kontrolę to go zważe ale widzę że zeszczuplał :) - już nie wybrzydza przy karmie light. Zorientował się że nie ma wyjścia.

Za IV hotel zapłacony - bardzo dziękuję.

 

Myślę Ewo że można ruszać z ogłoszeniami.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wgrywam zaległy paragon za antybiotyk Florka. Na szczęście z uszkami coraz lepiej, chociaż jeszcze nadal jest w nich wydzielina. Razem z Anecik kończymy pisac tekst ogłoszenia i chciałabym dzisiaj wstawić je na olx. Muszę porejestrować się na innych portalach, żeby ogłoszeń było więcej.

Florek_paragon.jpg.d6163c4e7496a50f3ff98be69d924cfa.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy! Bardzo chętnie prześlę pieniądze na wyróżnienia na olx. Daj tylko hasło ile i gdzie mam przesłać:) Rozmawiałyśmy z Anecik, żeby wyróżnić ogłoszenia z olx wszędzie, gdzie go umieszczamy na miesiąc:) 

Ja postaram sie jutro zalogować na olx i zrobie mu ogłoszenie na Warszawę

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Wielkie dzieki Iza :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anecik napisał:

Byli Państwo pooglądać psiaki hotelowe i mam nadzieję że Florek będzie mia dom :)

ooo...trzymam kciuki!! czyli wstrzymuje się z ogłoszeniami:) bo kciukając i tak nie mam jak działać;)

(przed chwilą wrzuciłam Florka na Kraków

https://www.olx.pl/oferta/pomocy-florek-uroczy-nieduzy-ulozony-piesek-bardzo-potrzebuje-domu-CID103-IDtXdeX.html

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

ooo...trzymam kciuki!! czyli wstrzymuje się z ogłoszeniami:) bo kciukając i tak nie mam jak działać;)

(przed chwilą wrzuciłam Florka na Kraków

https://www.olx.pl/oferta/pomocy-florek-uroczy-nieduzy-ulozony-piesek-bardzo-potrzebuje-domu-CID103-IDtXdeX.html

 

Decyzja nakleży do Ewy Marty ale można się ewentualnie wstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anecik napisał:

Decyzja nakleży do Ewy Marty ale można się ewentualnie wstrzymać.

Anecik prześwietlila wstępnie rodzinkę, która bardzo zainteresowała sie Florkiem, ja rozmawiałam z Panem przez telefon i wszystko wskazuje na to, że Florek będzie miał dom:) Pan rozsądny, kilkunastoletnia córka zdaniem Anecik też:) Jak powiedział Pan "nie da się Florka nie polubić od razu"

Czekam jeszcze na ankietę, jutro lub w środe Anecik pojedzie do weta na ostatnia kontrolę uszu i prawdopodobnie pojedzie z Florkiem na wizytę przedadopcyjną:) 

Kciuki nadal potrzebne, a z ogloszeniami wstrzymajmy się chwilkę kiyosi:) 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anecik napisał:

Byli Państwo pooglądać psiaki hotelowe i mam nadzieję że Florek będzie mia dom :)

 

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Anecik prześwietlila wstępnie rodzinkę, która bardzo zainteresowała sie Florkiem, ja rozmawiałam z Panem przez telefon i wszystko wskazuje na to, że Florek będzie miał dom:) Pan rozsądny, kilkunastoletnia córka zdaniem Anecik też:) Jak powiedział Pan "nie da się Florka nie polubić od razu"

Czekam jeszcze na ankietę, jutro lub w środe Anecik pojedzie do weta na ostatnia kontrolę uszu i prawdopodobnie pojedzie z Florkiem na wizytę przedadopcyjną:) 

Kciuki nadal potrzebne, a z ogloszeniami wstrzymajmy się chwilkę kiyosi:) 

 

Kciuki trzymam za ten dobry domek dla Florka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...