Jump to content
Dogomania

Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!


Recommended Posts

Dnia 31.03.2018 o 10:10, Ewa Marta napisał:

Taką mamy nadzieję:) Anecik ruszyła z intensywna nauka chodzenia na smyczy. Florek nie jest zachwycony, ale jakoś chodzi:)

Bardzo jest zainteresowany kotami, ale tak przyjaźnie, ciekawsko:) To wspaniała wiadomość:) 

Zjadl chętnie nową karmę, dąl brzuszek do głaskania Anecik i wygląda na to, że dobrze się wpasowal w stado. To, co najważniejsze - psiaki Anecik przyjęły go bardzo dobrze. Jestem przeszczęśliwa!

Zadziwiajaca relacja z kotami. Florek dał się poznać jako straszny wróg kociego rodu.On był w super domku ale tam szalał na widok kota i nie odpuszczał dlatego adopcja nie wyszła.

To wspaniała wiadomość,że zmienił nastawienie:) 

Florek  po zabraniu ze schroniska był w strasznym stanie psychicznym, leżał przywarty do ziemi i sikał pod siebie.

Link to comment
Share on other sites

Florek był dzisiaj u weta. Uszy niestety zabagnione drożdżakami. Dostał kurację na minimum 2 tygodnie. Płukanie uszu Orisolve, a potem zakraplanie, a właściwie wciskanie leki Oridermyl. No i czyszczenie uszu.

Biorąc pod uwagę to, że Florek cudownie wpasował się w stadko Anecik, że rozpoczął leczenie uszek u jej weta i że Anecik już ma sukcesy wychowawcze z Florkiem, razem z Ellig poprosiłyśmy ją, żeby Florek został u niej:) Dużo nam o nim opowiedziała od piątku, mamy pewność, że dobrze się zaopiekuje chłopakiem:) 

Odwołałyśmy jego przyjazd do innego hotelu, a karmę, która tam już dzisiaj dotarła przekazałyśmy dla innych bezdomnych psiaczków. To prezent od nas, dlatego zaraz zdejmę jej koszt z rozliczenia Florka.

Anecik i jej mężowi serdecznie dziękujemy za zgodę na pozostanie Florka u nich, który w tej chwili wymaga troski i zajmowania się nim. Takie uszka potrafią się długo goić.

 

Mam już podsumowanie kosztów Florka od 30.03. zaraz wpiszę wszystko w rozliczenia. 

Przetransportowanie Florka do Anecik kosztowało tylko 85 zł, bo udało nam się podłączyć do jazdy łączonej z inną sunią.

szczepienie, za które paragon wrzucałam wcześniej to 55 zł

Dzisiejsza wizyta u weta wraz z lekami to koszt 123,00 zl, a paragon jest poniżej:

paragon3.jpg.2ea4e52231affb8edf2cd266a854b7bc.jpg

Koszt dojazdu i powrotu od weta - 8 zł

Na dniach chłopak będzie odrobaczany - koszt to 16 zł

Chcąc rozpocząć rozliczenia od nowego miesiąca przelewamy tez należność za 2 dni hotelowania Florka - 24 zł

 

Dobra wiadomość jest taka, że Florek dostał dzisiaj kolejne 200 zł od Anonimowego Darczyńcy, za co z całego serca dziękujemy!

Wszystko wpiszę zaraz w rozliczenia Florka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Florek bardzo grzecznie pozwala sobie czyścić uszka. Wyraźnie czuyszczenie powoduje ulgę. Anecik bardzo go chwali, a dla nas to miód na serce:)

I bardzo lubi spacery, również w nowym towarzystwie, wiecej napisze Ewunia.
 

mms_img20203192000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Florek spacerował 45 minut z osobami, które dopiero poznał:) Na początku był troszkę speszony, ale poradził sobie z obrożą, szelkami i dwoema smyczkami:) Dzięi temu spacerowi wiemy, że w stosunku do dzieci jest w porządku:)

Nie mogę się nacieszyć jego postępami i informacjami na bieżąco od Anecik:) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 09:30, Ellig napisał:

I bardzo lubi spacery, również w nowym towarzystwie, wiecej napisze Ewunia.
 

mms_img20203192000.jpg

On jest cudny.

Jak zawiozłam Tofika to go wymiziałam ze wszystkich stron. Bardzo mu się podobało:)

Florek to prześliczny psiak, on ma nawet oczy miodowe:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Moim zdaniem jest uroczy:) Njaważniejsze, że ma super charakter. A jak troszke schudnie, będą się o niego domki bić:)

Anecik, wielkie podziękowania za śliczne zdjęcia:)

 

Super zdjecia,
Florek ma cudowny charakter i jest młodym psiakiem, teraz trochę "gimnastyki" i będzie z niego bardzo przystojny kawaler :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Anecik napisał:

2066108434_11412119_DSC_04451.JPG.553dc873e022930543e2c791aced0953.JPG

 

1176789119_11412124_DSC_04441.JPG.ac108b1ea9a572336ed239ba01dd894b.JPG

Ganiam ostatnio jak szalona i nie wgrałam tych pięknych zdjęć! Dziękuję bardzo Anecik! 

Dobra wiadomość jest taka, że anecik nachwalić się chłopaka nie może. Mam nadzieję że po wyleczeniu uszek szybko znajdzie się dla niego jego własny, szczęśliwy dom.

W rozliczenia wpisuję kolejną wpłate od Anonimowego darczyńcy (to ciągle ta sama osoba) i rozliczam hotelik za kwiecień, bo co najmniej do końca kwietnia będzie trwało leczenie uszek Florka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Gabi79 napisał:

Poznałam dzisiaj Florka osobiście i jestem nim zauroczona.

Jest śliczny, a w dodatku bardzo grzeczny, spokojniutki.

Taki cudny kanapowiec!!!

Oj zazdroszczę) Bardzo chciałam go poznać, ale póki co muszą mi wystarczyć zdjęcia i relacje Anecik, które brzmią bardzo optymistycznie dla Florka. Tak jak napisałaś Ty Gabi jest śliczny, grzeczny i spokojny, a to zwiększa jego szanse na dom:) 

Bardzo dziękuję za informację. Jak fajnie, że poznaje nowe osoby i okazuje się, że się ich nie boi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...