Jump to content
Dogomania

Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!


Recommended Posts

Florek prawdopodobnie w ten piątek (30.03) pojedzie do Anecik, gdzie przez tydzień będzie socjalizował się i przyzwyczajał do życia bliżej czlowieka. Anecik zgodziła się pomóc w doszczepieniu psiaka na wirusówki,  w ocenie jego zachowania, a potem Florek pojedzie już bezpośrednio do nowego hoteliku. 

Jesteśmy z Elą bardzo wdzięczne Anecik, że zgodziła się nam pomóc. Przyjmie psiaka w najtrudniejszym momencie, bo na święta i to na tydzień. Do tego pojedzie z nim do weta na szczepienie. Mam nadzieję, na jakieś zdjęcia Florka, ale też na to, że Anecik uda się podszkolić go w zakładaniu smyczy i spacerowaniu na niej.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zamjówiłam już dla Florka do Hotelu karmę. Przez jakiś czas będzie musiał być na karmie odchudzającej. To wspólna decyzja Ellig, Maci i moja. Zapłaciłam po uwzględnieniu mojej 3% zniżki w sklepie 106,52. Wklejam zamówienie, a fakture wkleję jak do mnie dojdzie.

Dzisiaj dopisuję również do rachunku Florka 200 zł od darczyńcy, który nadal chce poozostać anonimowy. Serdecznie mu dziękuję za tą ogromną pomoc! To dzięki tym wpłatom możemy zabrać Florka do hotelu, w ktorym nauczy sie funkcjonować z ludźmi i będzie gotowy do adopcji:)

 

 

Nr zamówienia: 107613953 

Data zamówienia

28.03.18

Sposoby płatności

Rachunek

KurierLogo gp
441152_fitmin_for_life_light_senior_15_kFitmin Dog for Life Light & Senior- 15 kg
109,80 zł
1
109,80 zł
suma
109,80 zł
Twoja zniżka
-3,28 zł
Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
106,52 zł
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Florek już w drodze do Anecik! Siedzi u niej na kolanach. Jest troszkę zestresowany, załatwił się w samochodzie, ale nie jest tak źle:) Niestety jest mocno napakowany i odchudzanie jest konieczne, ale juz od jutra Anecik zacznie mu podawać karmę odchudzającą:)

Bardzo się cieszę, że będziemy mieć aktualne wiadomości o psiaku:) Dostaniemy też zdjęcie wyników,l które Aneta wiezie ze sobą. Kupi mu obróżkę i szelki, bo chłopak musi nauczyć się chodzić na smyczy :)

Link to comment
Share on other sites

Florek zostal dzisiaj zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym. Waży 14,25 kg. Sporo za dużo jak na jego małe łapki:( Ma też niestety zapaskudzone uszka. Dzisiaj nie było możliwości umówienia się na wizytę, ale Anecik we wtorek po świętach pojedzie z nim do weterynarza i rozpoczna leczenie. Do tego czasu sama spróbuje mu oczyścić uszka.

Nie mamy z Ellig słów wdzięczności dla Anecik, że w tak trudnym czasie przedświątecznym pojechała razem z mężem po Florka i zgodzili się zaopiekować nim. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Od jutra rozpoczyna się nauka chodzenia na smyczy. Po świętach dostanie nową obróżkę i szelki, a przede wszystkim zostana zbadane uszy.

Paragon za szczepienie dostanę pewnie jutro i wtedy wgram na wątek. Dostanę też podliczenie kosztów transportu Florka. We wtorek wizyta u weta... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2018 o 07:37, uxmal napisał:

:) super. odszykuje się chłopak i domek szybko się znajdzie.

 

Taką mamy nadzieję:) Anecik ruszyła z intensywna nauka chodzenia na smyczy. Florek nie jest zachwycony, ale jakoś chodzi:)

Bardzo jest zainteresowany kotami, ale tak przyjaźnie, ciekawsko:) To wspaniała wiadomość:) 

Zjadl chętnie nową karmę, dąl brzuszek do głaskania Anecik i wygląda na to, że dobrze się wpasowal w stado. To, co najważniejsze - psiaki Anecik przyjęły go bardzo dobrze. Jestem przeszczęśliwa!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2018 o 10:10, Ewa Marta napisał:

. To, co najważniejsze - psiaki Anecik przyjęły go bardzo dobrze. Jestem przeszczęśliwa!

Bo Mimronki są bardzo kulturalnymi psiaczkami :)

A jak jeszcze Anecik weźmie się  bardzo kulturalnie za szkolenie Florcia, to migusiem domek znajdzie :)

 

534fa19fd4c49_p.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ona03 napisał:

Bo Mimronki są bardzo kulturalnymi psiaczkami :)

A jak jeszcze Anecik weźmie się  bardzo kulturalnie za szkolenie Florcia, to migusiem domek znajdzie :)

 

534fa19fd4c49_p.jpg

 

Floruś to domku przez 6 dni raczej nie znajdzie :) On u nas ma być do przyszłej soboty - później wieziemy go dalej.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie patrzę na Florka i wydaje mi się, że z tuszą to wielkich problemów nie ma.

Troszkę chyba kark ma grubszy - czyli coś mu się "przelewa" ale boczki i brzusio oki.

Ładny jest chłopak. No i pierwszy atut ma - kotków nie gania :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, uxmal napisał:

Tak sobie patrzę na Florka i wydaje mi się, że z tuszą to wielkich problemów nie ma.

Troszkę chyba kark ma grubszy - czyli coś mu się "przelewa" ale boczki i brzusio oki.

Ładny jest chłopak. No i pierwszy atut ma - kotków nie gania :)

Ma, ma....może na zdjęciach nie widać. Ale grubasek jest.

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam wyniki badań Florka i rachunek za szczepienie. Anecik ma mi podać koszt transportu chłopaka i prześlę pieniadze po podsumowaniu. Dla porządku jednak wgrywam już teraz rachunek:)

Trochę słabo widać te wyniki. Zastanawiam się, czy nie mogłabys kochana Anetko zrobić zdjęcia tylko tej połówki kartki, na ktorej są wyniki. Może łatwiej będzie coś odczytać:)

wyniki.jpg

szczepienie.jpg

Link to comment
Share on other sites

Florek przez ostatnie kilka dni zrobil duże postępy w chodzeniu na smyczy:) Dzisiaj czeka go stresujący dzień, bo jedzie do weterynarza z chorymi uszkami. 

Anecik mówi, że to super fajny, miły, spokojny psiak. Ma lekkie problemy ze wstawaniem, ale mamy nadzieję, że jak schudnie, to mu się poprawi. Powoli przyzwyczaja się do jedzenia suchej karmy, którą mu kochana Ciocia Anecik dosmacza, żeby zjadł. Po wizycie u weta zapadną decyzje co do dalszego postępowania. 

Póki co Florek pozdrawia serdecznie:)

mms_img-12798814400_2.jpg.02dff992f7eecb04bbe001342d1f267f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...