Jump to content
Dogomania

ZIBO amstaff z papierami, czas do końca marca. ma dom


Greven

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Nie rozumiem, o co Ci chodzi.
Zapytałaś. Odpowiedziałam.

Ogłoszenia robisz nie dla mnie, a dla psów, więc jakie znaczenie ma, pod czyją opieką ten pies się znajduje?
Twoja postawa wyraźnie pokazuje, jak ludzkie konflikty odbijają się na zwierzętach.
Odpowiedź mi się nie spodobała? To strzelę focha. Gdzie w tym wszystkim pies?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Niestety nic dobrego. Po 2 latach wrócił z adopcji, ponieważ opiekun rzekomo ma pracę poza miejscem zamieszkania. Pies wrócił chudy, z problemami skórnymi i na dodatek przejawia agresję. Z powodu agresji miał być poddany eutanazji, bo podobno nie ma kto się nim opiekować pod nieobecność opiekuna, rodzina i znajomi się go boją. Podczas spaceru raz dość ostro postawił mnie pod ścianą, dobrze że miał kaganiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']To Zibo był w DT czy w DS? Chłopak twierdzi, że nie podpisywał umowy adopcyjnej z PE.[/QUOTE]
DS


[quote name='agaga21']całe szczęście, bo jeszcze by odgryzł ci twój kłamliwy jęzor![/QUOTE]
Zgłaszam post do moderatora. Jesteś żałosna.

Link to comment
Share on other sites

oj bardzo się boję, bardzo!
może byś w końcu zaczęła pisać prawdę? może w końcu się przyznasz co zrobiłaś z basterem! jak się pytałam co u zibo to posłałaś mnie na drzewo. teraz widać dlaczego. jednak pies nie miał tak cudnie jak pisałaś tylko wolałaś zachować to w tajemnicy:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Greven bardzo prosze o odpowiedz na watku Bastera, co sie dzieje z psem- korzystam z tej okazji tutaj, bo widze ze jednak dostep do netu masz i na dogo zagladasz. wiem, ze dziewczyny pisaly do Ciebie smsy w tej sprawie ale niestety nie otrzymaly odpowiedzi.... nie chce byc zlosliwa, wiec grzecznie prosze o odpowiedz na odpowiednim watku. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...