Jump to content
Dogomania

KAJA WRACA DO SCHRONU ! DS JEJ NIE CHCE !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 12.03.2018 o 10:07, MALWA napisał:

 

Makila prowadzi hotelik. To silna, zdeterminowana osoba. Nie poddala sie temu, co jej zgotowano na dogomanii.  Po kolei wygrywa sprawy sądowe. 

A osob, które urzadzily hejt juz tu nie ma.  

Watek dotyczy psa i tylko tym bedziemy sie tu zajmowac. 

Kaja trafi dzisiaj do Pani Anety.  Hotelik sprawdzony, psiolubny. Polecany przez wielu dogomaniakow i nie tylko. 

W tym hoteliku przez miesiac byla moja suczka. To dzieki Pani Anecie zyje moja Tosia.

 

Kłamiesz MALWA.

Pani Aneta nie wygrywa "po kolei" żadnych spraw sądowych, bo jedyna sprawa sądowa to ta - jaką wytoczyła mi 2.5 roku temu za pomówienia pod jej adresem.

Śmieszny wyrok w tej sprawie jest nieprawomocny. Złożyłam apelację.

O prawomocnym wyroku na pewno poinformuję na Dogomanii bo tutaj wszystko się zaczęło.

NATOMIAST PRAWOMOCNYM WYROKIEM za winną uznana została Dogomaniaczka gabrysia2424, która zawzięcie broniła hotelu, posuwając się do kłamstw i pomówień pod adresem Dogomaniaczki AgaG. 

AgaG jako społeczny inspektor Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dnia 7.02.2015 skontrolowała ten hotel i ujawniła przetrzymywanie w nim ciężko chorych psów w ciasnych klatkach kennelowych bez dostępu do wody (Maks i Masza) oraz psa w ciasnym boksie na zanieczyszczonej odchodami palecie (Gryz) (zdjęcia można zobaczyć na FB - link podała Anula w swoim pierwszym poście). W TYM MIEJSCU Anula - DZIĘKUJĘ CI ZA CZUJNOŚĆ.             

gabrysia2424 pomawiała AgaG, że zamykała klatki do zdjęć i że klatki w których spały psy nigdy nie były zamykane.

gabrysia2424 tak zawzięcie broniła hotelu koleżanki, że zapomniała iż właścicielka sama napisała na dogo, że zamykała klatki na noc.                                               

TU PODDAJĘ POD ROZWAGĘ myślącym Dogomaniakom: by uważali na opinie o hotelu wystawiane przez koleżanki właścicielki ?

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Anula i ja Ci dziękuję za Twój głos. 

Jeśli chodzi o sprawy sądowe związane z owym hotelikiem to poza tym, że gabrysia2424 została prawowocnie uznana za winną pomówień pod moim adresem, to  toczy się jeszcze kilka karnych spraw sądowych za pomówienia pod moim adresem związane z kontrolą, jaką przeprowadziłam  w tym hotelu.  Są to między innymi sprawy toczące się przed sądem karnym w Krakowie przeciwko elik (za pomówienia z artykułu 212 paragraf 2 i zniewagi pod moim adresem) oraz Usiata za pomówienia z artykułu 212 paragraf 2

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z ewu.

Sunia trafi do schronu, bo kobieta na prośbę ewu o przetrzymanie suni jeszcze kila dni do czasu znalezienia nowego lokum, nie wyraziła zgody. Powiedziała, że zamierzała sunie odwieźć do schronu w sobotę, ale zgodziła się przetrzymać ją tylko do wtorku i ani jednego dnia dłużej.

No cóż według co poniektórych schron jest lepszy od tego hotelu.

Od kogo ja już to słyszałam???

Ode mnie słyszałaś elik.

Było to w czasie gdy znalezioną na ulicy 22.12.2015, słaniającą się na nogach Maszę upchnęłaś w hoteliku Makili (Dogomaniak Rys mówił o nim „hotelik pod różami” – bardzo mi się to podoba)

Ciężko chora Masza (opisywałaś jej dolegliwości na moim wydarzeniu na FB – pamiętasz ? Przypomnij sobie. Są tam jeszcze), z ropomaciczem, czekała na pierwszą wizytę u weta do 02.01.2016 bo dopiero wtedy „Anetka” zawiozła ją na badanie.

SUKA Z ROPOMACICZEM CZEKAŁA TYDZIEŃ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA.

W Krakowskim Schronisku pies otrzymałby pomoc natychmiast i spałby w pokoju szpitala a nie w zamkniętej klatce kennelowej bez dostępu do wody.

Ciężko chory pies, z niedowładami kończyn i ropomaciczem, zamknięty w klatce kennelowej bez dostępu do wody !!!!

Jeżeli tak pomagałaś zwierzętom przez te 40 (ponoć) lat, to ja Ci elik życzę…. żebyś podczas choroby widziała miskę z wodą (jak Masza) i nie mogła się napić.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Skontaktowałam się z anecik.Będzie miejsce od soboty u anecik,dwa psiaczki wyjeżdżają do Warszawy.

Koszt to 12zł za dobę wraz z wyżywieniem(pies powyżej 10kg).Obliczyłam średnią,że wychodzi 360zł.Koszt u Makili 300zł.Dokładam 60zł.

MALWA jeżeli przyjmujesz tą propozycję to skontaktuj się jak najszybciej z anecik aby dograć wszystko.Te.507 179 468

A ja ponawiam pytanie,które zadałam wcześniej.Trzeba anecik dać znać do wieczora,w zasadzie jest już wieczór,czy ma rezerwować miejsce dla Kai u siebie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

A ja ponawiam pytanie,które zadałam wcześniej.Trzeba anecik dać znać do wieczora,w zasadzie jest już wieczór,czy ma rezerwować miejsce dla Kai u siebie.

Deklaruję 30 zł miesięcznie i ewentualne dodatkowe wpłaty na nieprzewidziane wydatki.

Ale proszę, żeby sunia była intensywnie ogłaszana.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Prośba do ciotek z Krakowa.  Poszukiwana osoba do wizyty pa dla Bajo :

 

 

w sobotę mogę zrobić, jesli nie macie kogoś z Nowej Huty, Teatralne to Kraków - Nowa Huta. :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2018 o 10:12, ewu napisał:

Strasznie mi przykro ,że znowu na wątku zamiast wspólnych działań jest kwas. W kwestii historii opisywanych na FB i na dogo toczy się sprawa sądowa i nie nam roztrzygać.

Ja znam od lat hotelik, miałam i mam nadal tam psy . Nigy nie umieściłabym żadnego stworzenia w miejscu do którego nie mam bezwzględnego zaufania.

Bywam tam co najmniej raz w miesiącu i wiem jak się mają i mieszkają pieski. 

Niestety w zaistniałej sytuacji hotelik odmówił przyjęcia Kajuni co doskonale rozumiem.

Obdzwoniłam kogo się da ale żaden szanujący się dt nie chce mieć do czynienia z aferami.

Nie mam  ratunku dla Kajuni, powiadomię tę kobietę ,że niestety suni nie mogę zabrac.

Myślę, że w schroniskowym boksie będzie "szczęśliwsza" i bardziej zadbana niż w domowym hoteliku.... 

 

22 godziny temu, Anula napisał:

Skontaktowałam się z anecik.Będzie miejsce od soboty u anecik,dwa psiaczki wyjeżdżają do Warszawy.

Koszt to 12zł za dobę wraz z wyżywieniem(pies powyżej 10kg).Obliczyłam średnią,że wychodzi 360zł.Koszt u Makili 300zł.Dokładam 60zł.

MALWA jeżeli przyjmujesz tą propozycję to skontaktuj się jak najszybciej z anecik aby dograć wszystko.Te.507 179 468

co z toba ewu ? gdzie zniknęłaś jak sen mara ? co znaczy że "żaden szanujący się dt nie chce mieć do czynienia z aferami" ? boją sie te DT ? a czego ? aferami nazywasz uzasadnione wątpliwości i pytania ? i tego boja sie te DT ? znaczy maja coś do ukrycia tak ?

było miejsce dla psa u anecik i co ? nie pasuje ? a dlaczego ?

może "prawnik z koziej wólki" pomoże zredagować odpowiedź na proste pytania ?

obiecuję, że jak watek zacznie być uczciwie "pomocowy" to zniknę

Link to comment
Share on other sites

Z racji, że ewu jest zabiegana i nie ma czasu wejść na dogo, wysłałam Jej sms-a z prośbą o przesłanie mi zdjęć Kai na maila. Zrobię małej ogłoszenia tak, jak obiecałam. Jak tylko zrobię - linki do ogłoszeń pojawią się na wątku. Będzie można je powyróżniać i poudostępniać dalej. Sporo nas na wątku, więc gdyby każdy to zrobił, to Kaja mogłaby mieć ogromne szanse na dom.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, AgaG napisał:

w sobotę mogę zrobić, jesli nie macie kogoś z Nowej Huty, Teatralne to Kraków - Nowa Huta. :) 

Aga jak możesz to proszę odezwij się na wątku Szafranka/ Bajo. Ja tylko puściłam prośbę opiekunek Bajo. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, AgaG napisał:

Anula i ja Ci dziękuję za Twój głos. 

Jeśli chodzi o sprawy sądowe związane z owym hotelikiem to poza tym, że gabrysia2424 została prawowocnie uznana za winną pomówień pod moim adresem, to  toczy się jeszcze kilka karnych spraw sądowych za pomówienia pod moim adresem związane z kontrolą, jaką przeprowadziłam  w tym hotelu.  Są to między innymi sprawy toczące się przed sądem karnym w Krakowie przeciwko elik (za pomówienia z artykułu 212 paragraf 2 i zniewagi pod moim adresem) oraz Usiata za pomówienia z artykułu 212 paragraf 2

 

Ojojoj. taka pominięta się czuję, choć działaczka dopiero co zdążyła złożyć kolejne zażalenie na postanowienie Sądu w mojej sprawie:) A przecież moje postępowanie z prywatnego aktu oskarżenia też w Krakowie się toczy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, uxmal napisał:

Wyróżniłam Kaję .

Super :)
Już ma 54 wyświetleń na krakowskim olx-ie :)

6 minut temu, rozi napisał:

To śliczny pies, powinna znaleźć amatora raz dwa, chyba że coś z zachowaniem nie halo.

Oby, bo jednak czarna, a te nie mają siły przebicia.

Na Katowicach już, dzięki wyróżnieniu:
 

 Wyświetleń: 228
Wyczyść liczbę wyświetleń
 Tel: 3
 Obserwuje: 3
 

 
3 minuty temu, Patmol napisał:

Z opisu wynika że pies ideał

Wad nie stwierdzono, więc i opis taki ;)


Chociaż ja wychodzę z założenia, że psy nie mają wad - tylko są po prostu niedopasowane do właściciela albo coś mają nieprzepracowane :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

To śliczny pies, powinna znaleźć amatora raz dwa, chyba że coś z zachowaniem nie halo.

Niby masz rację. Ale miałyśmy taką niemal siostrę i też szukała kilka miesięcy. Nie dość, ze piękna, to charakter też super. Nie wiem czy to kwestia czarnego umaszczenia ale szybko nie poszła

24312940_1767823749926284_6183880412426855543_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mój pies napisał:

 

co z toba ewu ? gdzie zniknęłaś jak sen mara ? co znaczy że "żaden szanujący się dt nie chce mieć do czynienia z aferami" ? boją sie te DT ? a czego ? aferami nazywasz uzasadnione wątpliwości i pytania ? i tego boja sie te DT ? znaczy maja coś do ukrycia tak ?

było miejsce dla psa u anecik i co ? nie pasuje ? a dlaczego ?

może "prawnik z koziej wólki" pomoże zredagować odpowiedź na proste pytania ?

obiecuję, że jak watek zacznie być uczciwie "pomocowy" to zniknę

Miejsce jeszcze jest zaklepane u anecik.Poprosiłam aby poczekała jeszcze na ostateczną decyzję.Jutro odmówię.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Anula napisał:

Miejsce jeszcze jest zaklepane u anecik.Poprosiłam aby poczekała jeszcze na ostateczną decyzję.Jutro odmówię.

MALWA i ewu były na dogo wielokrotnie, może nie chcą się odzywać ze względu na animozje, ale w końcu chodzi o psa... Wyjątkowo ładnego psa zresztą, więc może się zawinie do DS bez żadnego hotelu  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...