Jump to content
Dogomania

W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi


Recommended Posts

Dla mnie prawie każdy czarny piesek to Karuś albo Karusia :), ale staram się nie nadawać tego samego imienia kolejnym swoim podopiecznym :)

Śliczne imię dostaniesz, Karo :)

Dziś już Lodek płakał, jak Tomek zostawiał go w lecznicy. I śniadanie zjedzone wreszcie w całości, karma Roco plus garstka chrupek Josery. Tylko nadal nie ma porządnej kupki, po tym brzydkim wypróżnieniu w piątek w nocy, nie było nic. On miał po prostu puściutki przewód pokarmowy, teraz dopiero zaczyna jakoś jeść.

Link to comment
Share on other sites

Może ciepła zupka, jakiś rosołek, by pomogły? Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma to jak ciepła ciecz. I humorek od razu lepszy. Dzień dobry wszystkim i mojemu Karuskowi :).

A cioci agat21 dziękujemy za chrzestne macierzyństwo ;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Karo jak i wszystkie pozostałe psy dostaja po południu miskę gotowanego jedzonka

2 godziny temu, wawer napisał:

Może ciepła zupka, jakiś rosołek, by pomogły? Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma to jak ciepła ciecz. I humorek od razu lepszy. Dzień dobry wszystkim i mojemu Karuskowi :).

A cioci agat21 dziękujemy za chrzestne macierzyństwo ;).

Karo jak i wszystkie pozostałe psy dostają po południu miskę gotowanego jedzonka.

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Z ogromną przyjemnością to czytam :). Żeby jeszcze Tinek taki wspaniały domek znalazł! I Czarusia, i Tosia...... 

Oj tak, Krysiu, oj tak...

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, wawer napisał:

Może ciepła zupka, jakiś rosołek, by pomogły? Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma to jak ciepła ciecz. I humorek od razu lepszy. Dzień dobry wszystkim i mojemu Karuskowi :).

A cioci agat21 dziękujemy za chrzestne macierzyństwo ;).

Chrzestne macierzyństwo dla psiaka to zaszczyt - to ja dziękuję, że wybraliście "moje" imię :) U mojej babci zawsze były jakieś Karusie i dlatego tez tak miło i dobrze zawsze mi się to imię kojarzy. 

Cieszę się, że psina doochodzi do siebie i zaczyna zachowywać się jak prawdziwy psiak. Chyba będziecie mieli dużo radości z niego i dużo miłości od niego :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki, aby Karuś dogadał się z Laską :)

Laska lubi ludzi i inne psiaki, a do małych jest przyzwyczajona. U nas żaden jej nie podskoczy, bo wszystkie takie "dyrdymałki" przy niej. Tylko gdy Pikuś wchodzi jej pod łapy, gdy zawzięcie obszczekuje "wroga", a do tego tylko ona ma przecież prawo ;), to robi mu kłap tuż nad głową i wtedy on zwiewa użalając się na całe osiedle, żeby go ie zjadła :). Nawet go jeszcze ani razu nie obśliniła tym kłapem, to tylko takie skarcenie, chyba jak szczeniaka, gdy pcha łeb ojcu do michy. W każdym razie, bawią się oboje doskonale i wtedy ona schodzi na glebę, żeby mały mógł ją dosięgnąć. Pikuś jest bardzo grzeczny, w ogóle nie wie po co ma zęby poza jedzeniem. W każdym razie, oba nasze kundle są przyjacielskie i bardzo towarzyskie do ludzi i zwierząt, czyli psów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A, dobre wieści - bo nareszcie wczoraj po południu był solidny kupal :)

Wczoraj też był trzecia, ostatnia dawka Aniprazolu i mamy spokój na pół roku.

Na jutro, na 15.00 umówiona wizyta  w Makowie - kastracja i obejrzenie tej przepuklinki, i decyzja, co robimy ( w piątek nie będzie gabinet czynny). Tak że na jutro wskazane kciuki za naszego Karusia...

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Jo37 napisał:

Trzymam kciuki. Czy kastracja będzie na koszt gminy?

Tak, na koszt gminy. Badania wcześniejsze było na nasz, dogomaniaków, koszt.

Zapowiedział się kurier z karmą, zostawi tradycyjnie pod drzwiami, bośmy w pracy........

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, konfirm31 napisał:

No, to dobrze że chociaż za kastrację gmina zapłaci, bo poza tym, to się nie wykazali.......

Trzymam kciuki za czwartek :) 

Czwartek - Ósmy Marca - Dzień Kobiet ogłaszam Dniem Karuska na tym wątku :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, wawer napisał:

Czwartek - Ósmy Marca - Dzień Kobiet ogłaszam Dniem Karuska na tym wątku :).

 

12 minut temu, Jo37 napisał:

Będziemy świętować?

Czy ja wiem, czy to dobry pomysł ;) ? Będą mówić, że feministki jak zwykle kastrują facetów :D. Manify im się zachciało! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...