Jump to content
Dogomania

Choroba czy szaleństwo? nie wiem, ale NATKA wyjechała z RADYS i już ma DS w Słubicach


kiyoshi

Recommended Posts

Mrozy nie odpuszczają, nie potrafie spać po nocach, ciągle myśle co jeszcze mogłabym zrobić....chociaż jednego uratować przed rychłą smiercią.

I tak padło na nią...bardzo smutną maliznę z Radys. Zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc na mój kolejny watek, a oto jego mała bohaterka

natka.jpg.1d826d982b95bdcbc74e01dce4052289.jpg

NATKA - ładna, delikatna, długowłosa. Młoda, a tak bardzo przytłumiona, że zachowuje się niemal jak stary pies. W końcu nie tak dawno zawalił jej się świat, w nowym, o ile brutalniejszym, nie bardzo może się odnaleźć. Spokojna, zrezygnowana, przyjaźnie nastawiona do ludzi. Sprawia wrażenie delikatnej suczki, która była domowa i tęskni za ludźmi i tym domem. Tym bardziej, ze zima jeszcze trzyma, a co to znaczy dla takich wydelikaconych suczynek, wiemy. Natka ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2017r. KOJEC: 1 B NR: 10150

 

Na sunie czeka juz ciepłe miejsce w hoteliku u Szafirki, jutro Patrycja jedzie właśnie tam z druga sunią i moja mała tez pojedzie, jeśli tylko przetrwa jeszcze ta jedną noc..

Dzis płakałam cały ranek, bo Pani z Radys nie mogła jej znaleść, ale...udało się, ok. 13 telefon- jest! Więc jedzie.

Potrzebne pieniązki jak zawsze, choć wiem, że dogomania ledwie kula a watki mnożą się by ratować jak najwięcej.

Chętnie przyjmę bazarek, nawet fanty na bazarek, cokolwiek.

Trzymajcie Kciuki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE:

Deklaracje stałe:

- 100 zł Monika F. (III)

- 20 zł Agnieszka B-M (II, III)

- 20 zł P. Irenka (III)

Jednorazowe:

- 50 zł Kasia (fb) (27.02)

- 30 zł Agnieszka B-M (28.02)

- 500 zł Monika F. (28.02)

- 20 zł Nesiowata (28.02)

- 50 zł Elisabeta (3.03)

- 15 zł b-b (5.03)

- 23,50 zł z tego bazarku (27.03)

 

WYDATKI:

- 290 zł transport (2.03)

- 80 zł wet (8.03)

- 35,62 zł wyróżnienie olx x 2 na Poznań i Wrocław (13.03)

- 210 zł hotelik

- 100 zł transport do DS

 

BILANS= 848,50 zł- 715,62 zł =  132,88 zł na dzień 27.03 zaokraglam do 133 zł i dnia 28.03 przelewam na konto PESTKI

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jo37 napisał:

Na razie tylko jestem.

dzięki że jesteś:)

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Szaleństwo to też choroba, kiyoshi :)))

A tak poważnie... wow! Sunia jest piękna, więc chyba się nie zasiedzi u Kasi.

Hihi..że chora jestem to wiem od dawna......ale juz sie nie wylecze, pókim zywa;)

Natka jedzie do Hani ;) szafirki;)

1 minutę temu, Tianku napisał:

ja tez jestem pomysle nad pomoca:( 

dziękuje, że jesteś <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, magenka1 napisał:

zapiszę i będę trzymać kciuki na razie z kasą krucho , ale bede pamiętać

 

1 godzinę temu, Livka napisał:

I ja zaglądam, w miarę możliwości pomogę :) bo sunia prześliczna :)

 

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Natusi chociaż imię Natka jakoś tak mało wg mnie do niej pasuje. Może straciła dom niedawno a takim biedom strasznie trudno w schronisku :(.

dziękuje, że jesteście:) mam nadzieje, że mała szybko znajdzie dom i jakoś wszystko ogarne.

Na koncie suni rozliczam 50 zł od Kasi (fb) i ślicznie jej dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem u Natki. happy.gif Biedna i taka kochana... A jednak szczęściara, bo dziś wyjedzie z Radys... Jest śliczna, a Szafirka zrobi z niej bóstwo.

Kiyoshi, chciałabym pomóc. Na stałe nie dam rady. Na razie 50 zł jednorazowo. Będę z Natką na wątku. Kciuki za podróż Suni do Szafirki.

Dziekuje calym serduszkuem ze takze Natce chcesz pomoc

Jakos wierze ze szybko znajdzie dom-byle tylko byla zdrowa to Hania wyczesze wykapie i zrobimy sterylke w marcu i od razu oglaszamy

Mam nadzieje ze przezyla ostatnia noc w Radysach jeszcze kilka godzin i mroz chlod glod bedzie daleko za nia!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Jestem pełna podziwu dla Ciebie. Czytam Twoje wątki. Na wątku Radysiaków deklarowałam stałą i nadal ją utrzymuję. Mam zaległość za styczeń i luty. Po 10 marca wpłacę za 3 miesiące, a Ty je przeznacz na którego pieska chcesz.

Dziekuje kochana. To deklaracje zostawie u Lalki bo jej domek jeszcze nic nie potwierdzil a jesli potwierdzi to spadek przejdzie dalej

Zagladaj do Natusi:) i badz tu z nami

55 minut temu, b-b napisał:

Jestem i ja u dziewczynki.

Wspaniale.że dostała szansę na nowe życie.

Skromną dyszkę chociaż wpłacę. Poproszę o konto.

Dziekuje! Konto podam wueczorem chociaz- powinas miec bo jest takie samo jak na bazarku ciuszkowym ;)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje kochana. To deklaracje zostawie u Lalki bo jej domek jeszcze nic nie potwierdzil a jesli potwierdzi to spadek przejdzie dalej

Zagladaj do Natusi:) i badz tu z nami

Dziekuje! Konto podam wueczorem chociaz- powinas miec bo jest takie samo jak na bazarku ciuszkowym ;)

Niestety należę do tych osób, które jak już wpłacą to wiadomość usuwają :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...