Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, Anula napisał:

Szafirek ode mnie już w drodze do domku.Wszystkie psiaczki cudowne,przyjazne,spokojne. Bezogonka ma najkrótszą sierść musiała bardzo marznąć w schronie.Jest intensywnie ruda,bardzo ładny ma kolor sierści.

Przepraszam,zdjęcia nie udały się,dopiero w domu zauważyłam,że aparat był ustawiony na jakąś dziwną opcję. 

 

 

IMG_1032.JPG

Anulko, dziękuję za info  :). I pierwsze zdjęcie Bezogonki na wolności, to nic że trochę zamazane, widać kochany nochalek i pycholek, który tak wyciąga pewnie do ludzkiej ręki.

Przed chwilą, seramarias napisał:

Cieszę się, że sunia już bezpieczna :) Nie wiem czy już rozsyłanie było konto, ale jakby co to ja nie dostałam . No chyba, że będzie to samo co dla Mufci. 

Z tego wszystkiego, że i Bezogonka i Mufcia to zapomniałam porozsyłać  pw z nr konta , ale nr konta ten sam :).

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Najważniejsze, ze już są :)

Tak, już bezpieczne :).

Przed chwilą, b-b napisał:

Już marznąć nie będzie golaska....

Biedna była bardzo, dobrze że już w ciepełku golutek :D.

Link to comment
Share on other sites

Tak,sunia musiała bardzo marznąć.Jakoś nie mogę tej myśli wywalić z siebie jak ją zobaczyłam.Oby nie przeziębiła się.Ona powinna być opatulona w kubraczek nawet z kapturem.Biedna malutka,co przeszła to tylko ona wie.Dobrze,że już teraz będzie w ciepełku u szafirków.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, szafirka napisał:

Bezogonka już w naszym domu. Rzeczywiście jest krótkowłosa, ale ma w sobie tyle energii, ona się cały czas rusza, skacze. Na dworze zachowywała się tak jakby chciała w jednej chwili ogarnąć całą trawę, cały ogród, nas, wszystko.

Czyli to taki rudy ruchliwy krasnalek :). Dziękuję Szafirko za pierwsze wieści o Bezogonce.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem co porabia Bambi :D, czy zaciekawiona domem, otoczeniem zwiedza czy zasnęła zmęczona po dniu pełnym wrażeń. I tak strasznie się cieszę że dzisiejsza noc już spędza bezpiecznie w cieple :D. Dziękuję Wam że jesteście z Bambi bo bez Was nie byłoby to możliwe!

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, b-b napisał:

Wszyscy niecierpliwie czekamy na wieści od Hani :)

Też jestem ciekawa, jak minęła pierwsza noc, no i ranek - zupełnie inny niż do tej pory. Pewnie całe stadko ochoczo zabrało sie do zwiedzania nowego terenu...nowe zapachy, nowi ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...