Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Rozmawiałam dzisiaj z panią Basią z ds Majeczki, przyznam że każda taka rozmowa to dla mnie duża przyjemność :).

Pani wyrażała się bardzo ciepło o Majeczce, obydwie z siostrą są zaskoczone ile Majeczka ma w sobie miłości dla człowieka, i zastanawiały się jak taka sunieczka o takiej potrzebie kochania żyła w schronisku. Majeczka jest też bardzo wrażliwym psiakiem -  miały problemy żołądkowe, panie były u weta, sytuacja już się unormowała, ale to pewnie z tego całego stresu związanego z nowym miejscem, nowymi opiekunami, - poza tym jak się zwróci uwagę Majeczce to ona od razu reaguje, jest bardzo posłuszna.

Narazie Majeczka nie miała okazji jeszcze zostać całkiem sama w domu, i doradzałam pani, żeby ją do tego powoli przyzwyczajać zostawiając ją samą po kilka minut i coraz dłużej.

Na spacerkach Majeczka poznaje swoje nowe okolice, nowe pieski. A w swoim domku oprócz swojego łóżka i kołderki ma także swój fotel, który sobie sama wybrała :).

Pani obiecała informacje i zdjęcia Majeczki za jakiś czas.

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Takie informacje, to miód na serce ! Wiele psich nieszczęść ze schronu jest spragniona ludzkiej milości. Majeczka też do nich należała ale jej się poszczęściło i ma teraz cudowne życie z kochającymi ją opiekunami. Majeczko, oby ta miłość do ciebie nigdy nie zgasła !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2018 o 04:39, Nesiowata napisał:

Majeczko - bądź już zawsze szczęśliwa i w pełni zadowolona ze swego losu. Zasłużyłaś sobie na to.

Tak Nesiowata , oby Majeczka była już zawsze kochana i szczęśliwa :).

Jak będę miała jakieś nowe wieści z domku majeczkowego to dam od razu znać.

Zapłaciłam Szafirce za pobyt Majki w hoteliku przez 15 dni czerwca - 125zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z panią Basią - z ds Majeczki. Pani nie mogła się jej nachwalić, że jaka mądra, jaka posłuszna, jaka kochana przylepka, mówiła że się bardzo dobrze z Majeczką rozumieją i że Maja jest z nimi coraz bardziej związana :).

Bardzo się cieszę że Majeczka znalazła dobry domek.

Dostałam też fotki Majeczki ze spacerku :).

 

DS02072018 a.jpg

DS02072018 b.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...