Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

34 minuty temu, Onaa napisał:

Dziękuję bo kciuki bardzo potrzebne ! bo dla Majeczki pojawiła się szansa, wiem tyle co mi powiedziała dzisiaj wieczorem Szafirka, bo nie rozmawiałam jeszcze z Panią. Pani z Poznania, dzwoniła wczoraj i dzisiaj potwierdziła swoje zainteresowanie Mają, niedawno straciła swojego pieska jamniczka  i teraz chciała przygarnąć pieska w potrzebie. Państwo na zmianę są w domu, i zależy im żeby w tym tygodniu  (jeśli wizyta wypadnie pozytywnie) mogli przyjechać po sunię.

Brzmi bardzo fajnie i mam nadzieję,że po Twojej telefonicznej rozmowie też będzie ok.Kolejna opinia to wizyta p/a za którą trzymam mocno kciuki!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę jeszcze o mocne trzymanie kciuków ... jeszcze troszkę!

Rozmawiałam z Panią chętną na adopcję Majeczki i to była bardzo udana rozmowa. Wprawdzie jutro wieczorkiem ma być wizyta przedadopcyjna, ale Pani stwierdziła że jeśli wszystko będzie na tak i pojadą po Majkę to adopcja się rozstrzygnie na żywo u Szafirki, ponieważ Pani chciałaby żeby Majeczka ich także wybrała, żeby była "chemia" między nimi jak to określiła. Tak że częściowo wiadomo będzie coś jutro ale wszystko się okaże podczas spotkania Pani z Majeczką.

Tak że ja czekam jak na szpilkach.

 

p.s. Przepraszam za opóźnienie ale już jutro uzupełnię wpłaty i rozliczenie Majeczki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję supergoga za wizytę przedadopcyjną dla Majeczki :) 0heart.gif. Już po wizycie  - mamy zielone światło :)!    

Bardzo się cieszę!!!

Supergoga jest dosyć wymagająca, więc domek na pewno jest super:)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, terra napisał:

Trzymam i nie puszczam,

teraz, żeby Majeczka pokochała od pierwszego wejrzenia.

Dokładnie, i żeby na żywo też złapała Panie za serducho a spotkanie jutro między 12 a 13ą.

Chyba obgryzę całe paznokcie z nerwów.

Tak bym chciała żeby Majeczka miała taki cudowny domek.

 

P.S. Na konto Maji przyszły pieniążki od renatki_sk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,26_Gf_orig. (20zł) i Anulik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,51_qT_orig.(20zł) - bardzo dziękujemy:).

Link to comment
Share on other sites

Maja jest w drodze do nowego domku. Panie, które postanowiły ją adoptować przyjechały dzisiaj po nią, zapoznały się z nią, wypytały o zwyczaje suni. Panie wydają się być osobami wrażliwymi, odpowiedzialnymi. Majka będzie na pewno kochana, rozpieszczana i noszona na rękach :) Majka została wydana z szelkami, obrożą, adresówką, porcją suchej karmy i książeczką zdrowia. Pierwsze zdjęcia to z porannego spacerku, kolejne to ze spotkania z nowymi właścicielkami.

IMG_20180615_130214_800x574.jpg

IMG_20180615_130301_800x572.jpg

IMG_20180615_142248_450x600.jpg

IMG_20180615_142251_450x600.jpg

IMG_20180615_142253_450x600.jpg

IMG_20180615_142724_450x600.jpg

IMG_20180615_142733_450x600.jpg

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Szafirko za relację :).

 

I pojechała kochana Majeczka 0heart.gif do swojego domku ... :)

Będzie teraz pewnie tęskniła za Szafirkami, zanim zrozumie że teraz ma swój własny dom i poczuje się tam dobrze.

Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy interesowali się i pomagali Majeczce, żeby miała dobre życie.

Bądź szczęśliwa i kochana Majeczko w swoim domku.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj rano z panią z ds, wczoraj stwierdziłam że trzeba dać czas paniom i Majeczce dla siebie, zwłaszcza że do Poznania to kawałek drogi od Szafirków.

U Majeczki wszystko ok., wczoraj wprawdzie była trochę zestresowana i nie zrobiła ani sioo ani koo czym panie się martwiły ale dzisiaj po spacerku rozluźniła się już i załatwiła wszystkie swoje potrzeby. Dzisiaj też już pije i trochę zjadła, na spacerkach jest zaciekawiona nowym terenem.  Wczoraj po wyjściu z auta bez problemu weszła po schodach do domu w kamienicy, czym zaskoczyła panie bo myślały że trzeba ją będzie wnieść na rękach. Zwiedziła swój nowy dom. Teraz ma dużo nowych rzeczy , innych niż dotychczas ale panie są nią zachwycone że jest taka pojętna i grzeczna :D.

W nocy szukała ręki do głaskania :), natura pieszczocha daje o sobie znać :D.

Bardzo się cieszę że Majeczka ma swój domek :).

Chociaż oczywiście spokojniejsza co do adopcji będę za jakiś czas.

Pani obiecała mi wieści i zdjęcia.

Jeszcze raz dziękuję Szafirkom za troskliwą opiekę nad Majeczką i Wam za wszelką pomoc w odmienieniu losu Majeczki z nikomu niepotrzebnej niezauważalnej nieśmiało przemykającej pod kratami schroniskowego boksu buraski do uroczej kochanej przylepki :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...