Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Dzień dobry Wszystkim zaglądającym do Bambi :).

 

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Bambisia ma pysio taki trochę jamniczkowaty :) Śliczna sunia!

Haniu nie daj się choróbsku!

Faktycznie ona z pycholka trochę jak jamniczek.

Przed chwilą, terra napisał:

Zapraszam na bazarek,  którego udziałowcem jest Bambi:

 

Terra k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,51_qT_orig.- bardzo dziękuję za pomoc.

Przed chwilą, szafirka napisał:

Dziękuję, nie mam czasu chorować, więc póki co walczę :)

Bambi jest taka trochę jamniczkowata, ale futerko mimo, że krótkie jest bardzo puchate i mięciutkie. Bambi została wczoraj wykąpana, nie miała pcheł, ale za kilka dni podam jej krople zabezpieczające. Sarenka waży 7 kg, schron ocenił ją na 2 lata i nasz wet również. Jej tarzanie się w trawie, to raczej radość i przyjemność, nie wykazuje zachowań jakby ją coś swędziało.

Szafirko, zdrowia i nie daj się choróbsku :). Bo teraz jakieś paskudne szaleją, które nie chcą się odczepić od człowieka.

I dziękuję za info o Bambi :D. To ona taka malizna jest w zasadzie :).

Fajnie że już wykąpana, oglądnięta przez weta, odrobaczona, to będzie się teraz coraz lepiej czuła. A jak się zachowywała podczas pielęgnacji i u weta ?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Miłego dobrego dnia dla Was :).

Wiem od szafirki, że Bambi była grzeczna u weta i w salonie piękności. Szafirko dziękuję za przyjęcie i ogarnięcie sunieczki :).

W schronisku taki mały smutasek a na fotce powyżej ma oczka błyszczące zaciekawione, mam nadzieję że zobaczymy niedługo uśmiech na jej ślicznym pycholku :).

Dzisiaj zrobię opłaty i zamówię smaczne jedzonko dla Bambi.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Onaa napisał:

Dzień dobry :) Miłego dobrego dnia dla Was :).

Wiem od szafirki, że Bambi była grzeczna u weta i w salonie piękności. Szafirko dziękuję za przyjęcie i ogarnięcie sunieczki :).

W schronisku taki mały smutasek a na fotce powyżej ma oczka błyszczące zaciekawione, mam nadzieję że zobaczymy niedługo uśmiech na jej ślicznym pycholku :).

Dzisiaj zrobię opłaty i zamówię smaczne jedzonko dla Bambi.

Myślisz o suchej karmie?

Szafirka będzie zamawiała suchą  dla wszystkich suczek na fundację.

Link to comment
Share on other sites

Kochana kruszynka 0heart.gif .

 

Zapłaciłam dzisiaj Szafirce  39,67zł (20zł kąpiel, pazurki + 3zł dopłata za weta + 16,67zł  - 2 dni hoteliku za luty).

I zamówiłam puszki Animondy Grancarno Original Adult dwa pakiety po 6x800g , smacznego Bambisiu :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...