Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 2.07.2018 o 20:16, Onaa napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z panią Basią - z ds Majeczki. Pani nie mogła się jej nachwalić, że jaka mądra, jaka posłuszna, jaka kochana przylepka, mówiła że się bardzo dobrze z Majeczką rozumieją i że Maja jest z nimi coraz bardziej związana :).

Bardzo się cieszę że Majeczka znalazła dobry domek.

Dostałam też fotki Majeczki ze spacerku :).

 

DS02072018 a.jpg

DS02072018 b.jpg

Ja również bardzo się cieszę,że Majeczka ma taki dobry domek : Renatko zwróć p.Basi uwagę aby zaopatrzyła Maję w obrożę z adresówką i jej nie zdejmowała również w domu.Nigdy nic nie wiadomo co nagle może spłoszyć psiaka,a pies beż obróżki wygląda zawsze jak bezpański....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo słuszna uwaga Bogusik. Na edeil (adresówki tam kosztują ze 2,3zł) często jest promocja i przy zamówieniu jednej adresówki, dostaje się drugą gratis - ja zawsze zamawiam kilka "na zaś" (zdarza się, że psiak gubi) i dodatkowo przyczepiam również do szelek adresówkę: to tak jakby nagle pies przez przypadek wyszedł z obroży... i zostały mu szelki. I o ile to już nie jest koniecznie to faktycznie obróżka (dopasowana odpowiednio) z adresówką byc powinna zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Powiedziałam pani Basi o adresatce i o obróżce. Mam najświeższe zdjęcia Majeczki 0heart.gif i info z ds, że bardzo ją kochają i że wszystko u niej ok. :).

Chciałam jeszcze raz bardzo Wam podziękować za wszelką pomoc dla tych dwóch sunieczek zamojskich - BAMBI i MAJKI - ,którym udało się znaleźć dobre domki i mogą teraz być kochana i szczęśliwe w swoich domkach.

Pozostała jeszcze kwestia formalna - po Majce pozostały pieniążki, które chciałabym przekazać na potrzeby Misi, która przyjechała do Szafirki razem z Majeczką, ale jeszcze nie jest gotowa do adopcji i ma mało deklaracji a znalezienie odpowiedniego domku dla niej zajmie więcej czasu. Jeśli macie jakieś inne propozycje komu przekazać jeszcze pieniążki po Majeczce to proszę piszcie na wątku.

 

A teraz słodka Majeczka :).

Majeczka ds 19 lipca 2018 a.jpg

Majeczka ds 19 lipca 2018 b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak, Bami została Bambi :) Jako niania sprawdza się doskonale, już teraz się przyzwyczaiła, ale na początku jak tylko synek zapłakał, to była pierwsza przy łóżeczku. Starszą córkę traktuje bardziej jak równą sobie, a synek zdecydowanie jest jej przyszywanym dzieckiem :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sandra_ napisał:

Tak, Bami została Bambi :) Jako niania sprawdza się doskonale, już teraz się przyzwyczaiła, ale na początku jak tylko synek zapłakał, to była pierwsza przy łóżeczku. Starszą córkę traktuje bardziej jak równą sobie, a synek zdecydowanie jest jej przyszywanym dzieckiem :) 

Teraz mamy okazję zobaczyć, ze Bambi jest także niezwykle opiekuńcza w stosunku do dzieci. Bardzo się cieszę, ze może mieszkać wśród nich. One zaś, będą dorastać w jej obecności. Może kiedyś synek lub córeczka zostanie dogomaniakiem? Kto wie...

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 24.07.2018 o 18:39, Onaa napisał:

Dokładnie :). Witamy panią Bambi :).

Witamy Domek Bambi! :)

Wspaniale oglądasię zdjęcia z kiedyś i jak jest dzisiaj.

Zmiana ogromna i bardzo cieszymy się z każdej adopcji psiaka, któremu człowiek niestety kiedyś nie zagwarantował dobrego życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...