Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

Jestem po rozmowach z Bogusią,wszystko co najważniejsze na teraz obgadane,namiary na dt podane na priv  Bogusi.

Co ja mogę więcej napisać,cieszę się :) Kaśka przygotowana na przyjazd małej,brzuszek zostanie obejrzany przez weta,zastosuje się do zaleceń co do ew diagnostyki.Poproszę Dt,żeby zalogowała się na dogo wtedy inf i zdjęcia będą z pierwszej ręki.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bgra napisał:

Jestem po rozmowach z Bogusią,wszystko co najważniejsze na teraz obgadane,namiary na dt podane na priv  Bogusi.

Co ja mogę więcej napisać,cieszę się :) Kaśka przygotowana na przyjazd małej,brzuszek zostanie obejrzany przez weta,zastosuje się do zaleceń co do ew diagnostyki.Poproszę Dt,żeby zalogowała się na dogo wtedy inf i zdjęcia będą z pierwszej ręki.

Bożenko ja tez bardzo się cieszę :) Fajnie będzie jak p.Kasia zechce się zalogować i przekazywać nam wszelkie info i zdjęcia :)

Dane kontaktowe przekazałam Szafirkom :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Bgra napisał:

Jestem po rozmowach z Bogusią,wszystko co najważniejsze na teraz obgadane,namiary na dt podane na priv  Bogusi.

Co ja mogę więcej napisać,cieszę się :) Kaśka przygotowana na przyjazd małej,brzuszek zostanie obejrzany przez weta,zastosuje się do zaleceń co do ew diagnostyki.Poproszę Dt,żeby zalogowała się na dogo wtedy inf i zdjęcia będą z pierwszej ręki.

Ale fajnie, że maleńka już na starcie ma DT :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Fajnie by było.

Najprościej :)

57 minut temu, Bogusik napisał:

Bożenko ja tez bardzo się cieszę :) Fajnie będzie jak p.Kasia zechce się zalogować i przekazywać nam wszelkie info i zdjęcia :)

Dane kontaktowe przekazałam Szafirkom :)

 Nie martw się :) Adresatka jest,karma czeka na próbę,potem się kupi jak nie zasmakuje ;) szelki są,ubranka też,wet zaplanowany na 28 ,doszczepić,odrobaczyć,wcześniej odpchlenie. Jeszcze musi się wbić z groomerem czy sama ogranie,zobaczymy.Jak nic mnie nie zaskoczy 3 marca jadę z psami do Wrocławia i do Kasi,więc poznam Sisi ,przywiozę dla niej chustę "szukam domu" .

Kasia obiecała się zalogować.

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

wow! Wrocław jest super :) Świetnie, że DT się znalazł dla Sisi... i szafirkom lżej ;) i Sisi będzie mieć ludzi na wyłączność. Ekstra!

Nie tak znowu na wyłączność ;)  jest Abi i Edzio :)

  ale zwolni się miejsce na inną w potrzebie,nie można od razu dobrać za jednym transportem ?

27 minut temu, b-b napisał:

Ale fajnie, że maleńka już na starcie ma DT :)

Też się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bgra napisał:

Najprościej :)

 Nie martw się :) Adresatka jest,karma czeka na próbę,potem się kupi jak nie zasmakuje ;) szelki są,ubranka też,wet zaplanowany na 28 ,doszczepić,odrobaczyć,wcześniej odpchlenie. Jeszcze musi się wbić z groomerem czy sama ogranie,zobaczymy.Jak nic mnie nie zaskoczy 3 marca jadę z psami do Wrocławia i do Kasi,więc poznam Sisi ,przywiozę dla niej chustę "szukam domu" .

Kasia obiecała się zalogować.

Nie tak znowu na wyłączność ;)  jest Abi i Edzio :)

  ale zwolni się miejsce na inną w potrzebie,nie można od razu dobrać za jednym transportem ?

Też się cieszę :)

To jak wet jest zaplanowany na 28 to trzeba zważyć i zmierzyć Sisi ile ma w kłębie bo to jest potrzebne do ogłoszeń.A chusty nie przywoź,Sisi i bez reklamy znajdzie dom po ogłoszeniu jej.Ładnych 8 zdjęć, odznaczająca się obróżka i szeleczki,ubranko załatwią w mig domek.Osobiście nie lubię na szyi u psa wymiendolonej,zwisającej szmatki(śliniaka).

Jeżeli chodzi o zabranie ze schronu innego psa to jest to nie realne.Szafirek i tak będzie miał załadowany samochód na maksa w Zamościu.Prawdopodobnie będą w klatki upchane po dwa psy.Dopiero w Katowicach będzie przekazany jeden piesek do Jaagi no i Sisi we Wrocławiu.

Będzie darmowy transport z Zamościa do Wrocławia pod koniec marca to się pomyśli zależnie od sytuacji. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

To jak wet jest zaplanowany na 28 to trzeba zważyć i zmierzyć Sisi ile ma w kłębie bo to jest potrzebne do ogłoszeń.A chusty nie przywoź,Sisi i bez reklamy znajdzie dom po ogłoszeniu jej.Ładnych 8 zdjęć, odznaczająca się obróżka i szeleczki,ubranko załatwią w mig domek.Osobiście nie lubię na szyi u psa wymiendolonej,zwisającej szmatki(śliniaka).

Jeżeli chodzi o zabranie ze schronu innego psa to jest to nie realne.Szafirek i tak będzie miał załadowany samochód na maksa w Zamościu.Prawdopodobnie będą w klatki upchane po dwa psy.Dopiero w Katowicach będzie przekazany jeden piesek do Jaagi no i Sisi we Wrocławiu.

Będzie darmowy transport z Zamościa do Wrocławia pod koniec marca to się pomyśli zależnie od sytuacji. 

No jasne :( auto nie z gumy ...niech tylko malutka dojedzie szczęśliwie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

No jasne :( auto nie z gumy ...niech tylko malutka dojedzie szczęśliwie :)

Trzymajmy kciuki za bezproblemową jazdę.Szafirek wyjechał.Jutro powinien być w schronie o godz.8.Pracownicy powiadomieni tak jak zawsze.Ostatnia noc przed psiakami bardzo mroźna.Będę czekać na szafirka,ma zajechać do mnie.Przekażę pieniążki za transport i zobaczę psiaczki.Szkoda,że nie poznam Sisi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Trzymajmy kciuki za bezproblemową jazdę.Szafirek wyjechał.Jutro powinien być w schronie o godz.8.Pracownicy powiadomieni tak jak zawsze.Ostatnia noc przed psiakami bardzo mroźna.Będę czekać na szafirka,ma zajechać do mnie.Przekażę pieniążki za transport i zobaczę psiaczki.Szkoda,że nie poznam Sisi.

Tz umówiony jutro z Szafirkiem ok. 7.30 w schronie, szeleczki, obróżki i smyczki przygotowane.

Trzymam kciuki za szczęśliwą jazdę; będzie im lużniej, bo Homerek jednak nie jedzie...

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Poker napisał:

To może inny piesio by pojechał na miejsce Homerka. Coś mi się obiło o oczy ,że jest kandydat tylko nie było miejsca w samochodzie.

Jak pomyślę o mrozie i psach, to serce mi ściska z  bezsilności i żalu.

Zbyt późno dotarło info,że Homerek ma bdt i ja juz nic nie jestem w stanie dograć aby ewentualnie inna sunia pojechała...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

A może już na miejscu Szafirek i TZ Toli coś wymyślą. 

To nie takie proste potrzebna w tym momencie jest gorąca linia a to trudne.Mi siedzi w głowie nieduży biało rudy piesek ale szafirki na dzień dzisiejszy nie mogą przyjąć pieska jak zrozumiałam,za dużo mają samców,brak izolowania bo to jest domek i brak kojców.

IMGP1584.JPG.48485d35ce26985a7c658dea8f2be9ef.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

To nie takie proste potrzebna w tym momencie jest gorąca linia a to trudne.Mi siedzi w głowie biało rudy piesek ale szafirki na dzień dzisiejszy nie mogą przyjąć pieska jak zrozumiałam,za dużo mają samców,brak izolowania bo to jest domek i brak kojców.

IMGP1584.JPG.48485d35ce26985a7c658dea8f2be9ef.JPG

Była  jeszcze mała suczka cofnięta po odnalezieniu zagiononego wcześniej psiaka. Tylko teraz nie wiem, na którym wątku szukać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...