Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Już znam termin transportu z Radys do Krakowa , to 6-7 marca. Być może uda się wcześniej. Mufeczko - jeszcze troszkę wytrwaj, pomoc już niedługo.

Zostało jeszcze troszkę czasu, może jeszcze ktoś wspomoże Mufkę miesięczną deklaracją bo narazie mamy dopiero 100zł stałych :(.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Onaa napisał:

Już znam termin transportu z Radys do Krakowa , to 6-7 marca. Być może uda się wcześniej. Mufeczko - jeszcze troszkę wytrwaj, pomoc już niedługo.

Zostało jeszcze troszkę czasu, może jeszcze ktoś wspomoże Mufkę miesięczną deklaracją bo narazie mamy dopiero 100zł stałych :(.

uuu:( to baaardzo długo:( miejmy nadzieje, że jednak grupa na transport zbierze się szybciej:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Czarna Kafka napisał:

Deklaruję 10 zł stałej dla ślicznej Mufki

Witaj wieczorkiem :), dziękujemy.

Przed chwilą, zachary napisał:

A do tego 6 marca już wczoraj nocą na Mazurach było - 23C...i do połowy przyszłego tygodnia tak samo obrzydliwe mrozy...  Jak te biedaki starsze, chore, bez grubej sierści przetrzymają?....

:( niestety nadchodzą największe mrozy

Przed chwilą, Yoana napisał:

Zaglądam do ślicznej Mufki i dorzucę się ze stałą 15 zł od marca.

Dziękuję za pomoc Yoano :).

Przed chwilą, agat21 napisał:

A jakieś inne transporty będą wcześniej? Może niekoniecznie do samego Krakowa?

Okazało się że dzisiejszy transport do Katowic  jest na jutro przesunięty ale Patrycja nic mi nie pisała że jest możliwość zabrania jutro Mufki.  Nie mam pomysłu jak inaczej zrobić z transportem. Niestety ja nie  jestem kierowcą i nie mam w tej chwili nikogo kto by mi pojechał po Mufkę :(.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Onaa napisał:

Okazało się że dzisiejszy transport do Katowic  jest na jutro przesunięty ale Patrycja nic mi nie pisała że jest możliwość zabrania jutro Mufki.  Nie mam pomysłu jak inaczej zrobić z transportem. Niestety ja nie  jestem kierowcą i nie mam w tej chwili nikogo kto by mi pojechał po Mufkę :(.

Renatko, a pytałaś Patrycji? może spróbuj do niej zadzwonić. Czasem w ostatniej chwili ktoś zadzwoni że rezygnuje, albo coś sie przesuwa...

Link to comment
Share on other sites

Witam w biały ranek :), mnie na osiedlu zasypało k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,15_2n_orig..

 

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Renatko, a pytałaś Patrycji? może spróbuj do niej zadzwonić. Czasem w ostatniej chwili ktoś zadzwoni że rezygnuje, albo coś sie przesuwa...

Od wczoraj jestem w kontakcie z Patrycją i  ona wiedziała że mi zależało żeby ju,ż wyciągnąć Mufkę ale w nocy dostałam info że niestety nie ma wolnego miejsca.

3 godziny temu, koja napisał:

Dzień dobry! Poproszę o nr konta - wpłacę coś jednorazowo.

Dzień dobry koja :), fajnie że jesteś i dziękuję w imieniu Mufci.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Onaa napisał:

 

Od wczoraj jestem w kontakcie z Patrycją i  ona wiedziała że mi zależało żeby ju,ż wyciągnąć Mufkę ale w nocy dostałam info że niestety nie ma wolnego miejsca.

 

rozumiem Renatko:( przykro mi...mam nadzieje, że szybko będą kolejne transporty. Musimy wierzyć

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, uxmal napisał:

Myślałam i myślałam i nie mogę przejść obok Mufki tak ot sobie.

10 zł deklaracji stałych narazie mogę :(

Mufeczka serduszkiem dziękuje :).  Każda złotóweczka jest na wagę złota, pomoże małej paróweczce opuścić ten wielki schron i nie będzie już nikomu niepotrzebnym i nieznanym numerem schroniskowym.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Onaa napisał:

Też o tym myślałam ale nie wiem czy ktoś oprócz Patrycji jeździ do Radys :(.

przed chwilą się dowiedziałam, że jeden pies ma jechać pod opiekę Fundacji Człowiek dla Zwierząt, oni są pod Krakowem. Tylko nie wiem czy on dzisiaj jedzie? jeśli nie to będzie juz 2 na transport...

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,21_gM_orig.. Miłej udanej niedzieli Wam życzę :).

Nie wiem jak u Was ale u mnie mroźno, duuużo śniegu a w ciągu dnia Słońce wczoraj świeciło :).

Aska7 - tak miałam porozsyłać nr konta, ale troszkę się działo od czwartku  , myślałam że uda się wyciągnąć Mufcię na już no a potem jak nie wyszło to  mi umknęło, dzisiaj będę więc na spokojnie wysyłać pw z nr konta.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...