Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, Nadziejka napisał:

robie czaruje kramik Nadziejkowy

 bedzie dla dwoch bieduniek

 dla Mufinki i dla Mimi od Tysi

zaprazsam sercem

 wieczorem bedzie czynny

Nadziejko dziękuję :).

Przed chwilą, Istar19 napisał:

Stała...ale nie dłużej na tą chwilę niż do końca roku....ale jak Mufcia wyjdzie ze schroniska to miejmy nadzieję, że szybciej dom znajdzie ;) 

Pierwsza stała deklaracja, dziękujemy :).

Przed chwilą, konfirm31 napisał:

I ja się melduję u Mufki - dzięki za zaproszenie :). Dla mnie ona jest śliczna, bo wszystkie psy są takie :). Finansowo nie dam rady wspomóc, chyba że któryś z "moich" psiaków znajdzie dom. Wątek zapisuję i będę śledzić jej losy :). 

 

Witaj i zaglądaj jak najczęściej :).

 

Żeby Mufeczka wiedziała, ile osób interesuję się jej losem :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, dotta1311 napisał:

Deklaruję 20 zł. stałej od marca. Poproszę nr konta.

W imieniu Mufeczki dziękuję :). Do piątku powysyłam nr konta dla Mufki.

Przed chwilą, Figunia napisał:

Dziekuje za zaproszenie. Bede sledzic losy CUDOWNEJ I biedniusiej Sunieczki.

Witaj u Mufeczki :).

Przed chwilą, Jo37 napisał:

Na razie nie mam jak pomóc finansowo.

WItaj Jo37 :).

Przed chwilą, Livka napisał:

Jestem u Mufci - jednorazowo 20 zł wpłacę,

Może coś się zwolni ze stałych deklaracji wtedy Mufcia będzie pierwsza :)

Dziękuję Livko :).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Renatko za zaproszenie. Aktualnie nie dam rady wspomóc finansowo. Nawet "moja" Benia ma na koncie dwadzieścia kilka złotych i w dodatku nie ujęłam jej w bieżącym bazarku. Musi poczekać na następny. I jeszcze Kikunia na BDT. Nie dam rady :( Ale będę zaglądać i jak jakiś mój deklarowicz pojedzie do DS, będzie pierwsza w kolejce do stałej.

Będę zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie, sunia jest słodka ale na razie jestem już na minusie i nie dam rady wspomóc, postaram się coś podesłać po pierwszym marca. Też bym chciała wygrać w totka, wtedy rozdaalbym wszystko na te biedne psiaki ale na raize jestem emerytką z trzema psami i nie zawsze daję radę szczególnie, że mam staruszkę, która zyje już na kredyt i wymaga wspomagania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lada dzień chcemy ruszyć z bazarkiem .... po bardzo długiej przerwie zajrzałam na dogo w poszukiwaniu beneficjentów i pierwszą wiadomością było zaproszenie do Mufki, zatem Wy znalazłyście nas, a nie na odwrót ;)
Zatem szykujemy O!Volumen, do zobaczenia za kilka dni :)

Mufka jest urocza! kolejna kradziejka serc <3

Edit:
 

mufka.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Wszystkim k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.. Ależ tutaj ruch! Już niedługo Mufeczko Twój los się odmieni.

 

Przed chwilą, Olena84 napisał:

Zapisuje, niestety stałej nie mogę dać:( ale w marcu jednorazowo podeślę ok 30zł

Dziękuję Olenko :). I zaglądaj do Mufeczki.

Przed chwilą, uxmal napisał:

Jestem u Mufeczki, narazie nie mogę nic zadeklarować :(((

 

Fajnie, że jesteś:). Wsparcie duchowe i dobre myśli też są bardzo potrzebne.

Przed chwilą, elik napisał:

Dziękuję Renatko za zaproszenie. Aktualnie nie dam rady wspomóc finansowo. Nawet "moja" Benia ma na koncie dwadzieścia kilka złotych i w dodatku nie ujęłam jej w bieżącym bazarku. Musi poczekać na następny. I jeszcze Kikunia na BDT. Nie dam rady :( Ale będę zaglądać i jak jakiś mój deklarowicz pojedzie do DS, będzie pierwsza w kolejce do stałej.

Będę zaglądać.

Witaj Elu :). Dobrze,że jesteś.

Przed chwilą, mdk8 napisał:

na dzień dzisiejszy 20,- jednorazowo

Mdk8 , Mufka dziękuje :).

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

W imieniu Pani Irenki spoza dogo - 20 zł jednorazowo i konto do mnie, to Pani Irence podeśle :D

POdziękuj proszę pani Irence :) kiyoshi za wsparcie Mufki.

Przed chwilą, agat21 napisał:

Ile będzie kosztował transport?

Dokładnie nie wiem, ale z tego co widziałam na innych wątkach to podobna trasa to koszt ok. 250zł plus minus.

Przed chwilą, dwbem napisał:

Dzięki za zaproszenie, sunia jest słodka ale na razie jestem już na minusie i nie dam rady wspomóc, postaram się coś podesłać po pierwszym marca. Też bym chciała wygrać w totka, wtedy rozdaalbym wszystko na te biedne psiaki ale na raize jestem emerytką z trzema psami i nie zawsze daję radę szczególnie, że mam staruszkę, która zyje już na kredyt i wymaga wspomagania.

Witaj dwbem :). Widzę, że Mufeczka coraz więcej osób ujmuje na serce :). Bardzo się cieszę.

Przed chwilą, Margo3011 napisał:

Witam u Mufki. Kochana mala, bede tu zagladala. Narazie cienko u mnie ale bede pamiatala o Mufce.

Witamy na wątku Mufeczki :).

Przed chwilą, AgusiaP napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Niestety mamy Azunie i kociaki bez deklaracji i finansowo nie jestem w stanie pomóc kochana.

Będè zaglądać do ślicznej dziewczynki i mocno zaciskam kciuki, żeby sunieczka szybko opuściła schronisko.

Witaj :). I zostań z nami :).

Przed chwilą, Aska7 napisał:

Jestem na zaproszenie, zapisuję wątek i na razie jednorazowo stówkę dam.

Dziękuję Aska7 za przybycie do Mufci i pomoc dla niej :).

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Jestem u Mufki. Jaka ona jest śliczna i kochana...

Onaa, nie mogę się zadeklarować na stałe teraz i bardzo mnie to boli. Wpłacę na konto Suni 50 zł jednorazowo.

Zostanę tu z Mufką i postaram się jeszcze pomóc... 

Witaj Elisabeto u Mufki, dziękujemy :). Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy na uroczym pyszczolku Mufeczki uśmiech :).

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Lada dzień chcemy ruszyć z bazarkiem .... po bardzo długiej przerwie zajrzałam na dogo w poszukiwaniu beneficjentów i pierwszą wiadomością było zaproszenie do Mufki, zatem Wy znalazłyście nas, a nie na odwrót ;)
Zatem szykujemy O!Volumen, do zobaczenia za kilka dni :)

Mufka jest urocza! kolejna kradziejka serc <3

Edit:
 

mufka.jpeg

Witaj Gusiaczku :). Mufka dziękuje za oferowaną pomoc i za banerek :). Zaraz go wkleję na początek, jak mi się uda , bo te zmiany na dogo czasami mnie przerastają, co jakiś czas wszystko jest inaczej.

Przed chwilą, Livka napisał:

Ukradłam sobie sygnaturkę :)

A proszę bardzo :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...