Jump to content
Dogomania

Cztery małe sunie z zamojskiego schroniska rozpoczęły nowy etap w życiu. Kto pomoże im w drodze do domków?


ala123

Recommended Posts

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Czy to ten domek z Warszawy?

Tak, dokładnie:)

 

Dzisiaj miałam kolejny tel. o Aquę z Warszawy, powiedziałam o siostrze i przesłałam link do strony hotelu. Pani wydała się zainteresowana, ale na razie cisza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 17:29, danuta1 napisał:

Chciałabym podziękować Forum Ogrodniczemu OAZA za możliwość zorganizowania bazarku charytatywnego, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby suczek.

Ja dołączam się do podziękowań dla Forum Ogrodniczego OAZA :)

Otrzymałam wreszcie zestawienie wpłat z bazarku, który zorganizowała tam danuta1. Konto udostępniła Chełmska Straż Ochrony Zwierząt, do którego ja nie mam wglądu, dlatego trwało to tak długo. Kwota uzyskana z bazarku to 695zł.

Dziękujemy za wpłaty:

Katarzyna M. - 80zł

Lucyna B. -  50zł 

Malgorzata S. - 100zł

Małgorzata M. - 65zł

Dariusz G. - 100zł

Wioletta P. - 100zł

Anna J. - 100zł

Jest jeszcze jedna wpłata - 100zł - prawdopodobnie od Rafała W., która nie została potwierdzona przez Chełmską Straż.

Dziękujemy raz jeszcze Forum Ogrodniczemu OAZA za umożliwienie zorganizowania bazarku na rzecz suczek :) I polecamy się na przyszłość :)  Dzięki wielkie danuta1 za pomysł i zorganizowanie bazarku :)

Dochód z bazarku zostanie przekazny na konto Murki.

 

 
  •  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Finka bardzo szybko przyzwyczaiła się do zmiany. Bardzo ładnie załatwia się na spacerach. Na razie ma mieszkanko w kennelu (sama do niego już włazi po spacerze,), ale niedługo zamierzam jej zostawiać otwarty i potem zabrać, bo bardzo fajnie odnosi się do innych psów w domu, na koty nie reaguje. Na razie w kennelu czuje się bezpiecznie, ma swój kącik i schronienie przed ciekawskim zwierzyńcem domowym:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za maj:

Stan konta na 30 kwiecień wynosił -708,90 zł

+6 zł ala123 (bazarek - zakupy Murki)

-165 zł hotelowanie 1-11.05 (2 x 7,50 zł/doba)

-170 zł hotelowanie 12-31.05 (1 x 8,50zł/doba)

-55 zł czip dla Aquy

-5 zł przejazd do lecznicy (Aqua na czipowanie)

-4 zł Fiprex dla Celi/Finki

-5 zł odrobaczenie Celi/Finki

Stan konta na 31 maj wynosi -1106,90 zł

 

Karma się już skończyła, więc kolejne rozliczenie nie będzie już uwzględniało zniżki, czyli będzie 10zł/doba.

 

W sprawie Finki dzwoniła jakaś pani z zachodniopomorskiego w imieniu swojej siostry mieszkającej Niemczech, która chce adoptować pieska z Polski. Przekazałam kontakt ali123, ale wg mnie nie brzmiało to zachęcająco...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...