Jump to content
Dogomania
HaniaaB

Pies gryzie własciciela

Recommended Posts

Witam, mam 3 letniego posokowca bawarskiego i mam z nim spory problem mianowicie pies gryzie osoby z nim zyjace tzn mnie, mame. Na co dzień jest łagody daje sie głaskać, wygłupiać. Na spacery wychodzimy 3 razy na dzien a w tym dwa są długie tzn 1-1,5h. Czasami po prostu odbije mu "szajba" mianowicie w świeta chodził koło stołu bo chciał cos z niego ugryzc a gdy go lekko złapałam za tyłek i kazałam odejsc rzucił sie na mnie raniac mnie na biodrze. Ostatnio chciał ukraść noz z kuchni z blatu robi to po to bo chce dostac cos do jedzenia, nie odda noza od tak o zacznie warczesc marszczyć sie na pysku a potem potrafi sie po prostu rzucic. Nie raz ktoś z mojej rodziny wychodzi z tego ranny. Nawet gdy usyłyszy komendę siad i tak zrobi po swojemu, mysle ze po prosu nas zdominował. Boje sie własnego psa i chce to zmienic. Moze ktos ma jakies dobre rady ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję szkolenie pod okiem fachowca. To nie pies Was zdominował, to Wy nie potrafiliście przekonać zwierzaka, poczynając od pierwszych chwil ze szczeniakiem w Waszym domu, że jesteście wszechpotężnymi opiekunami, stojącymi najwyżej w domowej hierarchii. Napisz gdzie mieszkacie, może ktoś zna dobrego trenera niezbyt daleko od Was.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie za wiele pomogę jestem fachowcem od owczarków niemieckich. Lecz posakowca bawarskiego (niby) miałem przez tydzień miał mieć papiery miałem dostać a okazało się że bajerant. Ale jeśli to był posakowiec to też i wszystko chciał gryżć i jak był przypięty to szafę chciał gryżć ale myślę że trochę znieść go na ziemię to jeszcze nie jest gryzienie posakowce to myśliwskie psy, trochę ostrzej z nim można i nie dopuszczaj żeby cię ugryzł ugryzie od razu sprowadzenie na ziemie tonem głosu jeśli zrobił to bardzo mocno nawet możesz go lekko wstrząsnąć albo za szyje i do ziemi. Nie nie stosuje tych metod ale myśliwskie psy są ciężkie do ułożenia. A jeśli chodzi w kuchni chodzi i chce jedzenie gdy tak jest od razu powiedz Na miejsce ! i za smycz i tam gdzie śpi. Nie nie bój się psa i nie myśl że was zdominował ty go teraz zdominuj. Pies ma się ciebie bać nie ty psa. I nie głaszcz go do puki się nie zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam,ale Ty z jakiej choinki sie urwałeś?? Pozostań tym "fachowcem od owczarków niemieckich" i daruj sobie "rady",bo się kompromitujesz.I wiesz co..,nie ma takiej rasy,o której wspominasz,nie ma posAkowców.Są posOkowce :)) Pa!

End Of Topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę napisz jak to wyeliminować temu użytkownikowi a nie uwagi zwracasz że są posokowce.  W cyrku animals zakazuje zwierząt w cyrku bo wyrywają zęby pazury a tutaj pozytywne nowoczesne szkolenie jakie to piękne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 19.02.2018 o 19:34, bou napisał:

Przepraszam,ale Ty z jakiej choinki sie urwałeś?? Pozostań tym "fachowcem od owczarków niemieckich" i daruj sobie "rady",bo się kompromitujesz.

End Of Topic.

lepiej nie, bo owczarki też ucierpią

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×