Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Wszystko w porządku ale miejsca to nie może sobie biedna znaleźć :( Fakturę jutro wyślę na adres Fundacji. Dodatkowo musiałam kupić kropelki i maść do oczka bo bardzo jej ropiało od wczoraj.

Dosiu kochana wszystko co złe, masz już za sobą. Teraz to już tylko lepiej będzie    5aa5797769136_serce9bijce.gif.9ba37fb838e10822908d320b562be487.gif

Aneciu, a możesz szepnąć ile kosztował zabieg ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dosiu kochana wszystko co złe, masz już za sobą. Teraz to już tylko lepiej będzie    5aa5797769136_serce9bijce.gif.9ba37fb838e10822908d320b562be487.gif

Aneciu, a możesz szepnąć ile kosztował zabieg ?

Sam zabieg 300 zł. Jutro wyślę dokumenty do Fundacji.

Dosia biedna......poleguje cały czas, nie chciała zjeść kolacji.....biedna. Zachowuje się jak Jadwinia która była u mnie i cierpiała aż do zdjęcia szwów. Dosieńka chyba ten sam "typ"

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anecik napisał:

Sam zabieg 300 zł. Jutro wyślę dokumenty do Fundacji.

Dosia biedna......poleguje cały czas, nie chciała zjeść kolacji.....biedna. Zachowuje się jak Jadwinia która była u mnie i cierpiała aż do zdjęcia szwów. Dosieńka chyba ten sam "typ"

Ma na sobie kubraczek? Lerka, jak była w kubraczku, straciła apetyt i chęć do życia. W momencie zdejmowania kubraczka, pies się ożywiał, a po ponownym jego nałożeniu, znowu zapadał w letarg. No, to zdejmowałam kubraczek do jedzenia i na spacer. a tak, to  leżała w stresie i nic przy nim nie dłubała.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, konfirm31 napisał:

Ma na sobie kubraczek? Lerka, jak była w kubraczku, straciła apetyt i chęć do życia. W momencie zdejmowania kubraczka, pies się ożywiał, a po ponownym jego nałożeniu, znowu zapadał w letarg. No, to zdejmowałam kubraczek do jedzenia i na spacer. a tak, to  leżała w stresie i nic przy nim nie dłubała.

Ma kubraczek - spróbuję zrobić jak piszesz. dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dosiu, Zdrowiej kochana ,mam nadzieję że już dzisiaj nie będzie bolało, żeby już było jak najszybciej pobólu, przytulam do seca, ciepłe myśli płyną do Ciebie maleńka, tyle tylko mogę:)   tym bardziej cieszę się ,że jest u Ciebie Anetko!buziak.gif  nawet nie myślę jak by jej zabieg wygladał w schronie....

... Zdrowiej Dosiu, Blekuś czeka na Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Dosia już po zabiegu. Teraz tylko odpoczynek, spanko i dochodzenie do swoich sił.

Dajcie jakieś konto, to choć 20 zł podeślę.

Więcej nie dam rady, bo od wczoraj mam na głowie Kaje, którą babsko po 3 miesiącach zwraca z adopcji.....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Widzę, że Dosia już po zabiegu. Teraz tylko odpoczynek, spanko i dochodzenie do swoich sił.

Dajcie jakieś konto, to choć 20 zł podeślę.

Więcej nie dam rady, bo od wczoraj mam na głowie Kaje, którą babsko po 3 miesiącach zwraca z adopcji.....

Dziękujemy :) 49.gif spieszę z numerem konta,  jest jeszcze wpłata od Figuni 20zł49.gif  bardzo dziękujemy ,wieczorem uzupełnię wpłaty, niestety Dosia  coś czuje się nadal ,nie bardzo!  leży nie wstaje  :(   wieczorkiem pokażemy Dosię , może już będzie lepiej.. Oby!... z tą moją pierwszą jamnisią ,ukochaną Kajusią też było ciężko po sterylce... bardzo cięzko ale ona miała wtedy 12-13lat niepamiętam :(

Link to comment
Share on other sites

No to już pierwsze kroczki ma za sobą!jak wstała ,to jest napewno lepiej!.. prosi.gif moja kochana Dosia, żeby już było lepiej!!!..  Zdrowiej Dosiu, same ciepłe myśli płyną do Ciebie! i żeby już, tak nie bolało! z każdą chwilą powinno być, już tylko lepiej... ciekawe czy pije wodę? a sioo?  kopa? czy były już?

0e3fcb5dfacfe54bmed.jpg

Jak dobrze ,że może sobie Dosia ,poleżeć na swoim kocyku w ciepełkuok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry z nadzieją zajrzałam i radocha od rana!... to dobrze ,że już lepiej!jupi.gif  Uffff! wielka ulga! niby człowiek jest spokojny ,że wszystko będzie OK ale... gdzieś tam w środku... dopóki się nie usłyszy ,że jest dobrze,to... jakoś tak?!...  i jeszcze ,szczęśliwego trzynastego, serdecznie życzę4.gif

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Czyli sio i ko już normalnie ?

To nawet nie chodziło o siooo i kooo tylko o jej zachowanie. Nie chciała zrobić kroczku, nie chciała jeść. Ale dawna Dosieńka wróciła.  Kochana... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anecik napisał:

To nawet nie chodziło o siooo i kooo tylko o jej zachowanie. Nie chciała zrobić kroczku, nie chciała jeść. Ale dawna Dosieńka wróciła.  Kochana... 

No to super :)  Teraz juz z każdym dniem będzie lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...