Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojjj, u mnie zawieszać za bardzo nie wolno :) Uroki wynajmowanego mieszkania, nawet gwoździa mi nie wolno wbić bez zgody właściciela. Jednak wymyślę coś - w końcu harcerka jestem ;) Chętnie spróbuję z zielistką. Od czegoś trzeba :) Dzięki wielkie za pomoc. Nieraz skorzystam z Waszego doświadczenia, bo jak pisałam, do tej pory albo nie miałam serca do kwiatów, albo już miała kota więc siłą rzeczy pozbyłam się większości roślinek (nawet nie miałam pojęcia, że tyle jest trujących!) - bo i tak były uśmiercane przez kociego łobuza.


Co u Dosi? Nikt nie dzwoni? :( 

Jeśli karnisz mocno przymocowany można na nim powiesić kwiata:)

Podobny obraz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy kolejny, piękny dzionek z Dosiąslonko.gif

22 godziny temu, Anecik napisał:

Wpłynęły. Wpłynęło również 20 zł od uxmal. I wpisz w wydatki Aniu 86 zł za Foresto i 25 za szelki (czerwone :))

... chyba następnym razem polecę na Śląsk po foresto... ja dałam 110zł , czerwona! wymarzona dla Dosi, napewno wygląda olśniewająco! Anetko nie bij! ale ...foty_koniecznie.gif... no to lecę dodać... odjąć ;)

22 godziny temu, elik napisał:

Zaglądam do Dosi po powrocie i serdeczności zostawiam :)

Witaj Elu Bisous14.gifdobrze że już jesteś!... jakoś... to dogo bez Ciebie...

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojjj, u mnie zawieszać za bardzo nie wolno :) Uroki wynajmowanego mieszkania, nawet gwoździa mi nie wolno wbić bez zgody właściciela. Jednak wymyślę coś - w końcu harcerka jestem ;) Chętnie spróbuję z zielistką. Od czegoś trzeba :) Dzięki wielkie za pomoc. Nieraz skorzystam z Waszego doświadczenia, bo jak pisałam, do tej pory albo nie miałam serca do kwiatów, albo już miała kota więc siłą rzeczy pozbyłam się większości roślinek (nawet nie miałam pojęcia, że tyle jest trujących!) - bo i tak były uśmiercane przez kociego łobuza.

Co u Dosi? Nikt nie dzwoni? :( 

... ja też chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia i dopytam....

... chyba nikt! :(     bo by Anetka pisała....w ogóle coś te adopcje, jakby stanęły :(

 

Dnia 23.04.2018 o 21:01, b-b napisał:

 

Fajnie wygląda zawieszona na ścianie i tam jako tako miejsca nie zabierze :)

... Bogduś, czyli lepiej jak jest w oknie?  ile razy w tygodniu podlewasz czy też tylko raz?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

 

... Bogduś, czyli lepiej jak jest w oknie?  ile razy w tygodniu podlewasz czy też tylko raz?

 

Nie Aniu :)

Podałam tylko zawieszenie w oknie jako sposób na mienie kwiatka i nie robienie dla niego dziury na wieszak w ścianie czego Tysia zrobić nie może ;)

Ja mam kwiatka przy oknie na regale bo tam mam miejsce. Podlewam raz w tygodniu i myślę, że ten w oknie też by więcej nie musiał no chyba,że na słońcu by wciąż wisiał biedak

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejny piękny dzionek u Dosi witamy, słoneczko świeci! dobrze jestserduszka.gif jakaś taka mnie fala radosnej filozofji naszła... pomimo że telefon nie dzwoni, cieszę się że Dosia jest taka szczęśliwa! że jest u Anetki! że może sobie biegać ,hasać ... że jest kochana, głaskana, przytulanamuza.gif

9 godzin temu, b-b napisał:

Nie Aniu :)

Podałam tylko zawieszenie w oknie jako sposób na mienie kwiatka i nie robienie dla niego dziury na wieszak w ścianie czego Tysia zrobić nie może ;)

Ja mam kwiatka przy oknie na regale bo tam mam miejsce. Podlewam raz w tygodniu i myślę, że ten w oknie też by więcej nie musiał no chyba,że na słońcu by wciąż wisiał biedak

... dziękuję serduszka.gif  Bogusiu ,może jeszcze dopytam czy masz aloes?

Link to comment
Share on other sites

Przywitam piąteczek u Dosiwesoly.gif serdeczności zostawię moc dla Wszystkich aż do maja! chyba nawet 6maja :)  wyjeżdżamy na majówkę ,na Mazury, tam mamy utrudniony dostęp do netu, jak tylko rzecz jasna się dorwę gdzieś to biegusiem do Dosi i na swoje ulubione wątkipapa.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anecik napisał:

Tylko ta kobieta od Iryska mnie wnerwiła wrrr.....

Zawsze można spotkać niby normalnego człowieka, htóry chve się wylansować. Tyle, że  mógłby to robić własnym kosztem. Alke do tego trzeba jeszcze myśleć logicznie.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anecik napisał:

No i trzeci nius :D Dosieńka też będzie miała dom :D  :D  :D Opiszę jutro. Dziś padam.

Wspaniale! :D

Tak śliczna sunia musiała trafić ba swoich ;)

42 minuty temu, Nesiowata napisał:

Coraz lepiej. Oby ta dobra passa trwała jak najdłużej.

OBY!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2018 o 19:49, Anecik napisał:

No i trzeci nius :D Dosieńka też będzie miała dom :D  :D  :D Opiszę jutro. Dziś padam.

I? I? I? :D 

Można już puszczać kciuki? :) Bo jajko zniosę!


Poker, to bardzo chętnie skorzystam z Twojej oferty. 
U mnie na karnisz to też nie bardzo :))) ale coś wykombinuję. A kota mam w domu rodzinnym, tutaj brak zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na 7 maja aż będzie zapoznanie z rezydentem. Rodzina cudowna, psiolubna od pokoleń - Dosię polecił do adopcji mój weterynarz, który kastrował rezydenta i zna wszystkie psy jakie były u Pani Babci, Pani Mamy i Pani zainteresowanej adopcją Dosieńki.

Kciuki potrzebne aby się psiaki dogadały i Dosia polubiła rezydenta berneńczyka.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Onaa napisał:

Dosieńko oby to był ten domek :), trzymam kciuki.

Domek jest TEN tylko czy Dosia polubi berneńczyka? Bo on taki ślimok troszkę i kocha wszystkie psiaki:) Byłam na wizycie więc go poznałam.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anecik napisał:

Domek jest TEN tylko czy Dosia polubi berneńczyka? Bo on taki ślimok troszkę i kocha wszystkie psiaki:) Byłam na wizycie więc go poznałam.

To trzymam kciuki za Dosię, żeby polubiła psiaczka rezydenta z wzajemnością :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...