Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

 
13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Proszę Aniu

Byłoby wspaniale, gdyby udało Ci się zgłosić Dosię

Dziękujębuzki.gif

13 godzin temu, elik napisał:

Mufkę już zgłosiłaś 15.02.  :)   Myślę, że jak w marcu zgłosisz Dosię to będzie ok :)

Dziękujębuzki.gif

konfirm31

 

Cytat

 

Za zgodą Elik, zgłaszam kolejne dwie bezdomniaczki do Akcji Sterylizacja 1. Mufkę z Radys 2. Dosię ze schroniska   Cioteczki prowadzące wątki sunieczek, uzupełnią niezbędne dane - czas, miejsce i koszt sterylizacji  

 

 
 

 i Dziękujębuzki.gif

 

... i zaraz się cieplej robi na serduchu, w ten mroźny tydzień! teraz jeszcze tylko zaciskajmy ,żeby można było uzyskać pomocokok.gif

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oby się udało pomóc :)
Ile Dosia ma w kłębie? 

Tyś(ka)  dokładnie to Anecik zmierzy i napisze , ja mogę na "oko"  ocenić że kłąb Dosi ma z 70cm?   zobaczymy jaka ze mnie obserwatorka?  Dosia jest taka ''do kolan''  znalazłam jeszcze jedną fotę to zaraz wkleję , chyba to zdjęcie oddaje "całą Dosię" z opuszczoną głową, podkulonym ogonkiem, posłuszną, pokorną ... jakby chciała się schować , zniknąć, ale jednak tuląc się do obcego człowieka, jakim dla niej byłam!  całą sobą ,pomimo tego co ją spotkało chce zaufać...   :(    mam wielką nadzieję ,że nam się uda zmienić jej los....

5d9698d72059aa9dmed.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Kark. Czyli bez szyi i głowy. 

... Dziękuję :)

3 godziny temu, Onaa napisał:

Dzień dobry :). Wydaje mi się że Dosia jest raczej niewielka. Wysokość w kłębie to wysokość od podłoża do karku.

... nie jest wielka, ale ... mała też nie jest, dziękuję również :)

3 godziny temu, Sowa napisał:

71 cm w kłębie to minimum dla suki doga:-)

...ale palnęłamgafa.gif

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ona pewnie nie ma nawet 40 cm w klebie ;)

... to może jednak ,lepiej będzie jak Anetka ,zmierzy Dosię glupek.gif

Jak na razie to pewne jest ,że waży ok 15kg i ma 6-7lat w kłębie ile ma dowiemy się później, 

Wpłynęło 20zł od Elik, pięknie dziękujemy Eluniukwiatek.gif

i zaraz, trzeba odliczyć 88,oozł za wizytę u weta, postaram się uaktualnić rozliczenie później, lecę do lekarza z kolankiem ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Jestem na zaproszenie. Niestety finansowo nie pomogę. Jestem zadeklarowana po uszy.

Witaj u Dosi, dziękujemy za odwiedziny usmiech.gif

4 godziny temu, Onaa napisał:

Czyli taki mniejszy średniaczek :).

... może , raczej średniaczekok2.gif

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

W takim razie nie jest duża :)) Taka w sam raz :)

Bidulka, chwyta za serce...

... to chyba ,najlepiej pasuje, w sam raz!ok2.gif

... tu się z Tobą ,również zgadzam... Chwyta za serce!serce.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgusiaP napisał:

Jestem u Dosieńki. Niestety nie jestem teraz w stanie pomóc finansowo. 

Biedne słoneczko, życie ja nie rozpieszczało a pomimo tego pragnie kontaktu z człowiekiem.

Jesteście kochane dziewczyny, że dałyście dziewczyny jej szanse na lepsze życie ❤️❤️❤️

Witamy u Dosi :)  mamy nadzieję ,że Dosia chwyci kogoś za serducho, swoim charakterem w kilka chwil ,złapała mnie i Anetkęok2.gif

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, b-b napisał:

zostawiam głaski dla dziewczynki :)

.. dziękujemy Bogda ,że jesteś :)  .. i lecę zajrzeć do Ciebie.... a wiesz ,że to Ty mnie zainspirowałaś... pchnęłaś do przodu!  na pewno Twoje sukcesy!... może mi się też ,uda pomóc Dosi?... mam taką nadziejęprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

.. dziękujemy Bogda ,że jesteś :)  .. i lecę zajrzeć do Ciebie.... a wiesz ,że to Ty mnie zainspirowałaś... pchnęłaś do przodu!  na pewno Twoje sukcesy!... może mi się też ,uda pomóc Dosi?... mam taką nadziejęprosi.gif

Uda,Uda Aniu! :)

Zobacz zaczęłam z obawami  i zabrałam Teosia :)

Co prawda Mika i Bobi jeszcze czekają na swoje domki...niestety z Miką nie będzie to takie łatwe :( Teraz przyjechała Sabcia :) 

Gdybym myślała tylko o tym czy finansowo podołam to bym ich nie zabierała. Dostały szansę i moja w tym głowa żeby było na wszystkie opłaty. 

Niestety na dogo za mało nowej krwi, która by mogła wspomóc finansowo. Tu każdy już zadeklarowany na maksa. |Może na FB jest jaka szansa na zdobycie wsparcia? Mnie tam nie ma wiec muszę radzić sobie inaczej ;)

Będzie dobrze Aniu. Z Anetką dacie rady :):*

Link to comment
Share on other sites

Oj!  tak... ,ta bariera finansowa jest straszna... ile można by uratować istnień! ile pieskich i kocich ogonków, żeby tylko mieć pieniądze!... smutne to jest :(    a wiecie co mnie zasmuca jeszcze bardziej... że z reguły dzielą się swoim 'ostatnim groszem' osoby ,które mają mało, czasem nawet im na wszystko nie starcza :(     a często, ludzie ,którzy mają 'kasy jak lodu'  nie pomogą!beczy.gif

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, anica napisał:

Oj!  tak... ,ta bariera finansowa jest straszna... ile można by uratować istnień! ile pieskich i kocich ogonków, żeby tylko mieć pieniądze!... smutne to jest :(    a wiecie co mnie zasmuca jeszcze bardziej... że z reguły dzielą się swoim 'ostatnim groszem' osoby ,które mają mało, czasem nawet im na wszystko nie starcza :(     a często, ludzie ,którzy mają 'kasy jak lodu'  nie pomogą!beczy.gif

Trudno to lepiej ująć Aniu. Tak niestety jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...