Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

3 godziny temu, Onaa napisał:

Dzień dobry :). Dosieńka taka niepozorna z wyglądu, ale serduszko ma wielkie :). Rozczulił mnie całkiem Twój opis anico jak wychodziłyście. Biedna pokorna przerażona istotka, poczuła dobre serca i poszła za nimi.

Dzień dobry , miło że jesteś! :)   mam wielką nadzieję ,ze oby dwie nasze dziewczynki ,znajdą "swoje domki" zostań z nami :)

 

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Anico, dziękuję za zaproszenie do Dosi. happy.gif A więc to jest nowa przyjaciółka Blekusia, o której pisała Anecik na jego wątku...

Ślicznie dziękuję Elisabeto , że skorzystałaś , dobrze że jesteś z nami , zawsze to większe szanse na sukces :)

 

22 minuty temu, Madie napisał:

Cześć, jestem z zaproszenia. Melduję się na Dosiowym wątku ;)

Cześć Madie, pięknie dziękujemy że skorzystałaś z zaproszenia i jesteś u Dosi :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, anecik napisał:

Najbardziej pasuje jej Blekuś.

 

19 godzin temu, agat21 napisał:

No, nie dziwię się, że przystojniak Blekuś wpadł jej w oko ;) Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią :)

Jestem na zaproszenie Elisabety.

Blekuś ma dobrą łapę do swoich hotelikowych kolegów i koleżanek, co którąś / któregoś polubi ten idzie do domu, więc i pewnie Dosia niedługo pójdzie;D. Mam też nadzieje, że i on w końcu sie nade mną ulituje i znajdzie dom;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Przepraszam, że tak się tutaj głupio pytam , ale oblazłam całe dogo i nijak nie mogę trafić na wątek "Przyjmę fanty na bazarek", bo mam ich trochę i szukam chętnego. Jeśli ktoś kumaty to proszę o link.

... od tego jest dogo, gdzieś też mi się plątał?  jak znajdę to dam znać , może  Kioyshi przyjmie? 

4 godziny temu, agat21 napisał:

Jak Dosieczka się miewa? Przyjaźń z Blekusiem się dociera? ;))

... cieszę się ,że jednak Blekuś ją zauroczył, bo te jej pogryzione uchole, wyraźnie pokazują ,że ... musiała nie raz być pogryziona :(      ... muszę poznać Blekusia :)

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

... od tego jest dogo, gdzieś też mi się plątał?  jak znajdę to dam znać , może  Kioyshi przyjmie? 

... cieszę się ,że jednak Blekuś ją zauroczył, bo te jej pogryzione uchole, wyraźnie pokazują ,że ... musiała nie raz być pogryziona :(      ... muszę poznać Blekusia :)

 

proszę:

59ee17f77c62b_2(2).JPG.37f832a2de8d5c422be21e83db403a50.JPG

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Olena84 napisał:

 

Jestem na zaproszenie Elisabety.

Blekuś ma dobrą łapę do swoich hotelikowych kolegów i koleżanek, co którąś / któregoś polubi ten idzie do domu, więc i pewnie Dosia niedługo pójdzie;D. Mam też nadzieje, że i on w końcu sie nade mną ulituje i znajdzie dom;)

Oj co racja to racja! Chyba i pora wreszcie na niego :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Olena84 napisał:

proszę:

59ee17f77c62b_2(2).JPG.37f832a2de8d5c422be21e83db403a50.JPG

Dziękuję ,Oleńko :)  przyznaję , ma Dosia dobry gustoczko2.gif

 

17 godzin temu, agat21 napisał:

Oj co racja to racja! Chyba i pora wreszcie na niego :)

... racja!   ...i dobry pomysł!prosi.gif

17 godzin temu, Bgra napisał:

Z zaproszenia przywitam się i wrócę :)

Witaj ,Bożenko i wracaj do nas, kochanabuziak.gif

13 godzin temu, Figunia napisał:

Dosia mnie tez zauroczyla. Jeszcze biedniusia, bo smutna i niepewna siebie ale to kwestia czasu i bedziemy cieszyc serca radykalna przemiana. 

Oby tez nie czekala zbyt dlugo na swojego Ludzia I DS!

Witaj Anusiu u Dosibuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

Witamy kolejny ,zimny dzień :)  ale dzisiaj ,tak mi się ciepło jak pomyślałam...a Dosia zaopiekowana serduszka2.gif

21 godzin temu, ania75 napisał:

Jestem i ja u ślicznej dziewczyny. Poproszę nr konta - podrzucę grosik 

Pięknie , dziękujemy Aniu, już pędzę z numerem konta ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Przywitam się ciepło w ten mroźny dzionekusmiech.gif

to będziemy trzymać kciuki,  żeby pieniążków nazbierać...już nie wiem gdzie ich szukać!  w poniedziałek zabieram się za nowe zaproszenia :)  a ile u Was kosztuje sterylka?

Nie wiem dokładnie ile u nas kosztuje sterylka.

Może ktoś z deklarowiczów Sterylkowej Skarpety mógłby Dosię zgłosić.

Dosieńko, głaski dla Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Nie wiem dokładnie ile u nas kosztuje sterylka.

Może ktoś z deklarowiczów Sterylkowej Skarpety mógłby Dosię zgłosić.

Dosieńko, głaski dla Ciebie!!!

 

Też o tym pomyślałam :)

 

U nas 350zł+badania krwi około 100zł te rozbudowane.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

Gabrysiu a masz może linka do skarpety sterylkowej?  może ktoś nam pomoże?

Proszę Aniu

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Chętnie zgłoszę,bo jestem płatnikiem Akcji, o ile nie ma ograniczeń co do ilości zgłaszanych przez jedną osobę suń. Zobowiązałam się, że zgłoszę Mufkę. Może Elik się wypowie? 

Byłoby wspaniale, gdyby udało Ci się zgłosić Dosię

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, konfirm31 napisał:

Chętnie zgłoszę,bo jestem płatnikiem Akcji, o ile nie ma ograniczeń co do ilości zgłaszanych przez jedną osobę suń. Zobowiązałam się, że zgłoszę Mufkę. Może Elik się wypowie? 

Mufkę już zgłosiłaś 15.02.  :)   Myślę, że jak w marcu zgłosisz Dosię to będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Mufkę już zgłosiłaś 15.02.  :)   Myślę, że jak w marcu zgłosisz Dosię to będzie ok :)

To nie Mufka, tylko ciężarna sunia u Sylwiji, po sterylce aborcyjnej, w trybie cito. Mufka, jest jeszcze w  Radysach i chyba wyjedzie na początku marca, bo wcześniej nie ma transportu.  Czyli Dosia , to by była trzecia. Nie wiem, czy tak może być? 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, konfirm31 napisał:

To nie Mufka, tylko ciężarna sunia u Sylwiji, po sterylce aborcyjnej, w trybie cito. Mufka, jest jeszcze w  Radysach i chyba wyjedzie na początku marca, bo wcześniej nie ma transportu.  Czyli Dosia , to by była trzecia. Nie wiem, czy tak może być? 

Masz rację :)  W tym roku zgłaszałaś tą sunie ze stacji od Sylwii - to było w styczniu. Możesz zgłosić Dosię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...