Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

18 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jakaś cisza tutaj się pojawiła... :(
Czyli Dosia dalej szuka domku?

anica, wiesz coś?

Nie mogę się zalogować na kompie na dogo.  Dosia w niedzielę pojedzie do domu.  Wczoraj był spacer i mam nadzieję że Dosia nie zje berneńczyka.  później opiszę dokładnie 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anecik napisał:

Nie mogę się zalogować na kompie na dogo.  Dosia w niedzielę pojedzie do domu.  Wczoraj był spacer i mam nadzieję że Dosia nie zje berneńczyka.  później opiszę dokładnie 

Bardzo Ci dziękuję za informację :) To trzymam kciuki bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że mój mąż techniczny....udalo się wejść :)

Nie wiem czy pisałam ale Riko - berneńczyk miał niedawno kastrację u mojego weta i okazało się że Państwo szukają jakiejś suni do adopcji. Wet powiedział o nas i o Dosi. Państwo przyjechali, zapoznali się, zakochali, ja byłam na wizycie i czekaliśmy tylko na zdjęcie kołnierza u Riko żeby psiaki się zapoznały. Wczoraj byliśmy na spacerze i było zapoznanie psów. Rico to taki 45 kg młodzieniec, bardzo proludzki, towarzyski. Dosia na początku troszkę przerażona ale potem było coraz lepiej :) Jadły smaczki, piły wodę z jednej miski, spacerowały....Na koniec Dosia pokazała ostrzegawczo zęby dwa ray i myślę że będzie chciała rządzić wielkoludem. Rico chodził do psiego przedszkola, niedawno skończył kurs posłuszeństwa.....Dosia też się na coś załapie :)

Super ludzie. Wierzę że Dosia nie zje berneńczyka i będzie u nich ok.

Przyjadą po Dosię w niedzielę.

Dosia została zaczipowana - koszt 60 zł + 4 zł transport do weta. Kupię jej jeszcze piłeczki do zabawy, które uwielbia i jakieś smaki na nową drogę życia :)

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Trochę zdjęć ze spaceru na "naszej: górce.

 

IMG_20180507_182555_resized_20180508_012939906.jpg.69402ae6bbddfb6376b8efbc1c0f5675.jpg

 

IMG_20180507_182606_resized_20180508_012941266.jpg.0e1dff86aa97c47babc7136f362e04c7.jpg

 

IMG_20180507_182608_resized_20180508_012942526.jpg.7146b135bd19adf9f7c79eb10ed390a1.jpg

 

IMG_20180507_182510_resized_20180508_013224465.jpg.2a9af01e7e3091118bb23ce2bc98f2f0.jpg

 

IMG_20180507_182520_resized_20180508_013226533.jpg.594002c8de0549fe3cc21aeb172abbda.jpg

 

IMG_20180507_181658_resized_20180508_013433226.jpg.15a2938df6b8b2ce2972e8f534cf5820.jpg

 

 

Dziękuję wszystkim za ogłoszenia dla Dosi. Jeśli są jeszcze jakieś wyróżnione to proszę wstawić inne psiaki.

Gdyby coś nie wyszło tfu, tfu...to zrobimy nowe.

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Dziękuję wszystkim za ogłoszenia dla Dosi. Jeśli są jeszcze jakieś wyróżnione to proszę wstawić inne psiaki.

Gdyby coś nie wyszło tfu, tfu...to zrobimy nowe.

U mnie jest jedno wyróżnione do 13 maja...

Za Dosiowy domek trzymam mocno kciuki...Będzie dobrze!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

U mnie jest jedno wyróżnione do 13 maja...

Za Dosiowy domek trzymam mocno kciuki...Będzie dobrze!!!!

Zawsze to kilka dni więc poproszę Joasiu zmień na jakiegoś psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Ale super wieści i super foty!!!

Dosia wcale nie wygląda na zestresowaną.

Wiedziałam, że Dosieńka kogoś zauroczy.

Wystarczyło tylko pokazać ją światu.

Wielkie podziękowania dla weta za rozreklamowanie Dosi!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Lepiej już chyba być nie mogło!... czy ja już mówiłam... że życie ,czasem jest piękne!a Dosia to szczęściara!... tylko dlaczego tak ryczę!  jak jakaś gooopiasmiech.gif

Aniu, ja też ryczę, jak goopia i co jakiś czas wchodzę tu obejrzeć fotki.

Nawet jeszcze nie odpisałam Ci na pw, przepraszam.

Dosia wygląda tak, jakby należała do tej Rodziny od dawna

 

Link to comment
Share on other sites

Przywitamy nowy dzień , wszystkim życząc Dobrej środybuzki.gif  ciągle nadrabiam jeszcze zaległości! w pracy, gonią mnie do 'roboty'ale... ,nie wytrzymam! Anetko po południu zadzwonię ,może się uda po 15 :)

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Aniu, ja też ryczę, jak goopia i co jakiś czas wchodzę tu obejrzeć fotki.

Nawet jeszcze nie odpisałam Ci na pw, przepraszam.

Dosia wygląda tak, jakby należała do tej Rodziny od dawna

 

... zajrzyj do Maksia,proszę :)  czas zakończyć wątek ;)


 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2018 o 23:48, b-b napisał:

Mam:)

A chciałabyś Aniu? :)

Bogusiu, potrzebuję rady :)  mój aloes zwija liście :(  jak czytałam w necie może to być przyczyną zbyt skąpego podlewania?   ale pierwsze dwie doniczki ... przelałam :(    czy jest jakiś sposób żeby ... trafić ile wody trzeba dawać kwiatkowi?  podlewam go również raz w tygodniu , żeby nie było za często!... ale teraz wychodzi... chyba za mało ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Bogusiu, potrzebuję rady :)  mój aloes zwija liście :(  jak czytałam w necie może to być przyczyną zbyt skąpego podlewania?   ale pierwsze dwie doniczki ... przelałam :(    czy jest jakiś sposób żeby ... trafić ile wody trzeba dawać kwiatkowi?  podlewam go również raz w tygodniu , żeby nie było za często!... ale teraz wychodzi... chyba za mało ?

Ja zawsze podlewam kiedy ziemia jest sucha czyli u mnie wychodzi to właśnie raz w tygodniu latem co 4-5 dni. Moje mają ziemie bardzo przepuszczalną .

Trochę zdziwiłam się ,że takie napite, mięsiste liście mogą się zwijać. A czy takie zwinięte są bardziej miękkie czy normalnie twarde?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...