Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

We Wrocławiu słoneczko od rana, wszystkim życzę kolejnego pięknego dniaslonko.gif

Dnia 18.04.2018 o 09:26, Alaskan malamutte napisał:

Anecik, tak sobie pomyslałam, że moze to jedno ogłoszenie z Katowic przerzucić  na Wrocław na przyklad

Jest bardzo duża ogłądalność, troche pobrań telefonu, ale rozumiem, że nikt o Dosie nie dzwoni....? 

 

Od: 16 kwi 
Do: 21 kwi

683298449_4_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  0
 Promowane do 21 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1690
 Tel: 17
 Obserwuje: 8
 

 

 

Od: 16 kwi 
Do: 8 maj

691425253_1_94x72_jesli-kochasz-sercem-p

Jeśli kochasz, sercem patrz..Dosia, cudn...

Za darmo

  0
 Promowane do 13 maj
Statystyki
 Wyświetleń: 319
 Tel: 3
 Obserwuje: 3
 

takie statystyki... i nic?... nie rozumiem?  wyświetlenia to normalne ,ja sama zaglądam do różnych ogłoszeń naszych psiaków, ale te telefony?  obserwuje?co.gif

Budka.jpg

Mądry Kazan!   omijaj budę z daleka!!!   ... odkąd jestem na dogo!  ... mam jakąś alergię na budy, czy 'cuś'wykrzyknik.gif

23 godziny temu, Anecik napisał:

Kciuki można uścić :( Pani....blebleble.....ze względów rodzinnych musiała zrezygnować.

...blebleble.....boude-langue-954.gif&key=edd4bbb37521d2e

 

Cytat

 

b-b

Psiolub

ginger_rogers_colorized_by_sagtts-d460k3   Nie ta to będzie LEPSZEJSZA ;)

 

NAJ-LEPSZEJSZA!!!   już Anetka o to zadbaokok.gif

 

Cytat

Gabi79     Właśnie doczytałam,  pani strata.

 

...  ja też! dopiero doczytałam, przynajmniej 'TEN'  stresss nas ominąłoczy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, anica napisał:

Mądry Kazan!   omijaj budę z daleka!!!   ... odkąd jestem na dogo!  ... mam jakąś alergię na budy, czy 'cuś'wykrzyknik.gif

Kazan jest domowym psem, wręcz kanapowym...Buda kupiona dla kaprysu...bo drewniana, ładna....może koty bezdomne się schronią przed deszczem, zimnem czy śniegiem, jak nas nie ma....

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Kazan jest domowym psem, wręcz kanapowym...Buda kupiona dla kaprysu...bo drewniana, ładna....może koty bezdomne się schronią przed deszczem, zimnem czy śniegiem, jak nas nie ma....

...domyśliłam sięokok.gif

Link to comment
Share on other sites

AM, zainspirowałaś mnie... i mam ochotę kupić sobie kwiatka jakiegoś... na razie do pokoju, bo ogródka nie mam, a brakuje mi w moim wynajmowanym pokoju jakiegoś życia... ale jednak... ja nigdy nie miałam serca do kwiatków, zwłaszcza od kiedy zamieszkał ze mną kocurek, który notorycznie uczył kwiatki latać... odpuściłam wówczas... no ale teraz myślę o jakimś kwiatuszku... :) a może kiedyś, jak dorobię się ogródka to będzie coś innego niż tylko murawa i woliera dla kota jak to miałam wcześniej w planach :) 

U mnie w domu rodzinnym kiedyś był spory ogród kwiatowy... potem jego powierzchnia malała na rzecz trawy... a potem szczeniaki tymczasiki, na czele z dzikuską Gandzią dokończyły dzieła - kochały kopać wszędzie... mój to kopać nie lubi, jedyne co to czasem robi zapasy i jak się naje jakiegoś gnata, to go zakopuje... no i jak mu gorąco to zaczyna kopać dołek, dwa machnięcia łapą i wymownie patrzy się na mnie: to znak, że muszę mu wykopać dołek pod krzaczkiem, bo chciałby sie położyć w grajdołku, a on przecież z tych niekopiących psów :). 
No ale przy malamucicy mojej Cioci i innych północniakach znajomych to nigdy nie widziałam zadbanego ogródka: jedyne co mogłam podziwiać to doły, które omal nie prowadziły do Chin :) A tu nagle pojawiłaś się Ty ze swoim pięknym ogrodem, wooow. :) Robi wrażenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

slonko.gifSobota, jest równie piękna jak piątek we Wrocławiu, Pięknej soboty wszystkim życzę :) po 15 ruszamy tym razem nad zalew Nyski , nie ma to jak las ,łąka, woda! fale kiedyś były takie... prawie jak nad morzem ;)  ważne ,że na świeżym powietrzu i  że razem wspólne spacery "stado kompletne"

Alaskan Malamutte...czy przy tym "Czarodziejskim ogrodzie" jest jeszcze jakieś jezioro?.. rzeka? ..woda?

Tyś(ka)  ...może zacznij np od zielistki?   ja również nie mam ręki do kwiatów :(  kilka razy nawet kupiłam jakiś piękny okaz w sklepie, jak mnie urzekł swoją urodą...i zawsze nie wychodziło!  kilka razy nawet "ukradłam"  szczepkę bo się nasłuchałam ,że wtedy się przyjmują i ...się nie przyjęły! :(   kiedyś wpadł mi artykulik o zielistce /takie długie liście/  że pochłania szkodliwe substancje z powietrza, że .. z kleju z mebli , z farb na ścianie, meblach, kurzu , nikotyny itd, itp i jeszcze... że to roślinka nie wymagająca, że jeśli się podleje chociaż raz w tygodniu... to będzie żyć!  pomyślałam sobie, spróbuję ostatni raz! i .... żyje! już mam trzy doniczki bo się ładnie rozmnażajątralala.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

Alaskan Malamutte...czy przy tym "Czarodziejskim ogrodzie" jest jeszcze jakieś jezioro?.. rzeka? ..woda?

Bezpośrednio nie...ale ok 2 km ode mnie jest rezerwat Broczówka, jezioro, źrodla i mnóstwo ptactwa oraz rezerwat Baraniec z pięknymi wąwozami, bijacymi źródlami i jeziorkiem. 

Moje magnolie dzisiaj..

Resized_20180421_124147.jpeg

Resized_20180421_123915.jpeg

Żółwia też zabieramy na wieś...

DSC09554.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2018 o 11:55, Tyś(ka) napisał:

AM, zainspirowałaś mnie... i mam ochotę kupić sobie kwiatka jakiegoś... na razie do pokoju, b

Mam "młode "zielistka.  Wiszą tak jak na zdjęciu. Gdybyś chciała to daj znać na PW  :)

Podeślę kilka :)

WP_20180422_11_35_42_Pro.jpg.9d418d7de9aef9f8dbc3e8822537e925.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Burza z piorunami obudziła mnie dzisiaj ale to nie przeszkadza życzyć Wszystkim Dobrego tygodnia! buzki.gif

Dnia 21.04.2018 o 22:38, Alaskan malamutte napisał:

Bezpośrednio nie...ale ok 2 km ode mnie jest rezerwat Broczówka, jezioro, źrodla i mnóstwo ptactwa oraz rezerwat Baraniec z pięknymi wąwozami, bijacymi źródlami i jeziorkiem. 

Moje magnolie dzisiaj..

Resized_20180421_124147.jpeg

Żółwia też zabieramy na wieś...

DSC09554.JPG

CZARODZIEJSKI OGRÓD!  naprawdę pięknie wygląda! okok.gif

... i żółwik szczęśliwy jest! :)  jaki to żółw?  Grecki?

Dnia 22.04.2018 o 04:17, Nesiowata napisał:

Witaj Dosieńko w niedzielę.

Witamy Nesiowata u Dosipapa.gif

22 godziny temu, b-b napisał:

Mam "młode "zielistka.  Wiszą tak jak na zdjęciu. Gdybyś chciała to daj znać na PW  :)

Podeślę kilka :)

WP_20180422_11_35_42_Pro.jpg.9d418d7de9aef9f8dbc3e8822537e925.jpg

Pięknie kwitnie!  ...wpadam w kompleksyboude-langue-954.gif&key=edd4bbb37521d2e

13 godzin temu, Anecik napisał:

Dziękuję Joasiu. Wyróżnij proszę Dosię.

Też dziękuję!   ale ... chyba nie będę zaciskać!gafa.gif

.. a tak w kwestii formalnej?  czy te pieniążki 20zł od Figunii ,dotarły?   wcześniej zapomniałam zapytać :)

10 godzin temu, Poker napisał:

Tyśka, mogę Ci dać zielistki.Mam wyhodowane.

...i jak tu nie lubić Dogomanii!? same dobre serca! okok.gif  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2018 o 10:27, anica napisał:

Tyś(ka)  ...może zacznij np od zielistki?   ja również nie mam ręki do kwiatów :(  kilka razy nawet kupiłam jakiś piękny okaz w sklepie, jak mnie urzekł swoją urodą...i zawsze nie wychodziło!  kilka razy nawet "ukradłam"  szczepkę bo się nasłuchałam ,że wtedy się przyjmują i ...się nie przyjęły! :(   kiedyś wpadł mi artykulik o zielistce /takie długie liście/  że pochłania szkodliwe substancje z powietrza, że .. z kleju z mebli , z farb na ścianie, meblach, kurzu , nikotyny itd, itp i jeszcze... że to roślinka nie wymagająca, że jeśli się podleje chociaż raz w tygodniu... to będzie żyć!  pomyślałam sobie, spróbuję ostatni raz! i .... żyje! już mam trzy doniczki bo się ładnie rozmnażajątralala.gif

 

Dnia 22.04.2018 o 11:43, b-b napisał:

Mam "młode "zielistka.  Wiszą tak jak na zdjęciu. Gdybyś chciała to daj znać na PW  :)

Podeślę kilka :)

 

 

13 godzin temu, Poker napisał:

Tyśka, mogę Ci dać zielistki.Mam wyhodowane.

Wow, ale jesteście :) człowiek niewinnie pisze o tym, że może... a tutaj od razu Ciocie chętne do pomocy :)

Jesteście wspaniałe!

Ojjj, tylko czy zielistka się nie rozrasta do słusznych rozmiarów? Mój pokój jest naprawdę malutki... :) Moje biurko, które mam jest mikroskopijnych rozmiarów, parapet też taki tyci... Osobiście lubię wszystko, co pożyteczne, kiedyś mnie kusiło zielarstwo, ale chyba się nie nadaję... Chociaż działanie zielistki mnie zachęca trochę, aby spróbować, bo sama mam uczulenie na kurz, roztocza, zanieczyszczenia, taki ze mnie bio-barometr czystości. Pomyślę, jeszcze popytam:) Dziękuję. :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

 

Pięknie kwitnie!  ...wpadam w kompleksyboude-langue-954.gif&key=edd4bbb37521d2e

 

Niepotrzebnie Aniu!:*

 

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

 

Wow, ale jesteście :) człowiek niewinnie pisze o tym, że może... a tutaj od razu Ciocie chętne do pomocy :)

Jesteście wspaniałe!

Ojjj, tylko czy zielistka się nie rozrasta do słusznych rozmiarów? Mój pokój jest naprawdę malutki... :) Moje biurko, które mam jest mikroskopijnych rozmiarów, parapet też taki tyci... Osobiście lubię wszystko, co pożyteczne, kiedyś mnie kusiło zielarstwo, ale chyba się nie nadaję... Chociaż działanie zielistki mnie zachęca trochę, aby spróbować, bo sama mam uczulenie na kurz, roztocza, zanieczyszczenia, taki ze mnie bio-barometr czystości. Pomyślę, jeszcze popytam:) Dziękuję. :)

 

Fajnie wygląda zawieszona na ścianie i tam jako tako miejsca nie zabierze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Witamy u Dosi nowy dzionek wub.gif we Wrocławiu od rana słoneczko pięknie świeci czego ,wszystkim życzę :)

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

 

Wow, ale jesteście :) człowiek niewinnie pisze o tym, że może... a tutaj od razu Ciocie chętne do pomocy :)

Jesteście wspaniałe!

Ojjj, tylko czy zielistka się nie rozrasta do słusznych rozmiarów? Mój pokój jest naprawdę malutki... :) Moje biurko, które mam jest mikroskopijnych rozmiarów, parapet też taki tyci... Osobiście lubię wszystko, co pożyteczne, kiedyś mnie kusiło zielarstwo, ale chyba się nie nadaję... Chociaż działanie zielistki mnie zachęca trochę, aby spróbować, bo sama mam uczulenie na kurz, roztocza, zanieczyszczenia, taki ze mnie bio-barometr czystości. Pomyślę, jeszcze popytam:) Dziękuję. :)

 

 

.. może akurat, to kwiatek dla Ciebie :)

12 godzin temu, b-b napisał:

Niepotrzebnie Aniu!:*

Fajnie wygląda zawieszona na ścianie i tam jako tako miejsca nie zabierze :)

.... i ja chyba też pokombinuję z powieszeniem na ścianie :)

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Spokojnego dnia Dosiu.

... dla mnie Spokojny to Dobry dzień!okok.gif i wzajemnie również dla Ciebie ,Spokojnego dnia :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2018 o 10:01, anica napisał:

.. a tak w kwestii formalnej?  czy te pieniążki 20zł od Figunii ,dotarły?   wcześniej zapomniałam zapytać :)

 

Wpłynęły. Wpłynęło również 20 zł od uxmal. I wpisz w wydatki Aniu 86 zł za Foresto i 25 za szelki (czerwone :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ojjj, u mnie zawieszać za bardzo nie wolno :) Uroki wynajmowanego mieszkania, nawet gwoździa mi nie wolno wbić bez zgody właściciela. Jednak wymyślę coś - w końcu harcerka jestem ;) Chętnie spróbuję z zielistką. Od czegoś trzeba :) Dzięki wielkie za pomoc. Nieraz skorzystam z Waszego doświadczenia, bo jak pisałam, do tej pory albo nie miałam serca do kwiatów, albo już miała kota więc siłą rzeczy pozbyłam się większości roślinek (nawet nie miałam pojęcia, że tyle jest trujących!) - bo i tak były uśmiercane przez kociego łobuza.

Co u Dosi? Nikt nie dzwoni? :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...