Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

Dzień dobry we wtorekbiggrin.gif  pięknie jest zaczynać dzień u Dosi! jestem oczarowana ogrodem Alaskan, to niesamowite miejsce chyba najlepiej nazwała Poker.... Czarodziejski ogród! wub.gif... tutaj chyba można zapomnieć o troskach całego świata! Piękny!! :)

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ale najchętniej leży na tarasie...Moja działka jest bardzo nierówna. Ma różne pochylenia, doły..Dlatego fajnie się robi skalniaki, skarpy.... Domek  stoi na górze, więc Kazan monitoruje całą okolicę...

IMG_20180414_182054.jpg

Cudny jest! serduszka2.gif całuję w sam czubeczek noska :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

To wjazd na moje rancho happy.gif

A to zdjęcia zrobione dzisiaj...Magnolia już całkiem zakwitła...

w swoim ogrodzie mam drzewo tulipanowca. Jak rozwiną sie liście i zakwitnie, to wstawię zdjęcie...

Domek.jpg

IMG_20180416_150735.jpg

IMG_20180416_150806.jpg

Wjazd jest!  stół biesiadny jest! aż się prosi ,żeby zajechać! magnolie zakwitły , które uwielbiam :)gdzie dokładnie to cudowne miejsce jest?z_jezorem.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anica napisał:

Wjazd jest!  stół biesiadny jest! aż się prosi ,żeby zajechać! magnolie zakwitły , które uwielbiam :)gdzie dokładnie to cudowne miejsce jest?z_jezorem.gif

anico, to cudne miejsce jest na Wyżynie Lubelskiej a dokladnie są to Wały Grabowieckie. Moja działka leży w Skierbieszowskim Parku Krajobrazowym .

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

anico, to cudne miejsce jest na Wyżynie Lubelskiej a dokladnie są to Wały Grabowieckie. Moja działka leży w Skierbieszowskim Parku Krajobrazowym .

Szkoda że tak daleko od Wrocławia, już bym się pakowała gdyby było bliżejz_jezorem.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Z tymi psami to nie bardzo....Kazan toleruje wszystkich dwunożnych (oprócz ptactwa, to ubija na pniu) Natomiast wszystko na czterech łapach na JEGO terenie to wróg!!! Kwintesencja malamuta iconwink.gif

Jego teren!  jego zasady!ok2.gif  .. no ale to następny problem!  my bez Tasi ,nigdzie się nie ruszamy!mysli.gif

Link to comment
Share on other sites

No właśnie :D . Kochamy psy swoje, cudze i bezdomne, ale nasze psy, chociaż kochają ludzi, wcale innych psów nie kochają, szczególnie, tych nieznanych sobie. Dlatego na naszych dogomaniackich spotkaniach, spotykają się tylko dogomaniacy, a ich psy, zostają w domach :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobryslonko.gif  dobry bo słoneczko, przywitało nas od rana , chociaż nie wiem czy się tak do końca cieszyć tą kwietniową pogodą bo w radio usłyszałam..."Pogody kwietniowe - słoty majowe"  pomimo, dużo słoneczka wszystkim życzę :)

23 godziny temu, konfirm31 napisał:

No właśnie :D . Kochamy psy swoje, cudze i bezdomne, ale nasze psy, chociaż kochają ludzi, wcale innych psów nie kochają, szczególnie, tych nieznanych sobie. Dlatego na naszych dogomaniackich spotkaniach, spotykają się tylko dogomaniacy, a ich psy, zostają w domach :)

... ja kiedy tylko mogę, ciągnę Tasię ze sobą ok2.gif

22 godziny temu, Patmol napisał:

bez psa to by ciężko było pojechać jednak

.... oj! ciężkousmiech.gif

 

21 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trochę za daleko. I bez psów?

... jak my się razem zgadzamyoczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

Anecik, tak sobie pomyslałam, że moze to jedno ogłoszenie z Katowic przerzucić  na Wrocław na przyklad

Jest bardzo duża ogłądalność, troche pobrań telefonu, ale rozumiem, że nikt o Dosie nie dzwoni....? 

 

Od: 16 kwi 
Do: 21 kwi

683298449_4_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  0
 Promowane do 21 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1690
 Tel: 17
 Obserwuje: 8
 

 

 

Od: 16 kwi 
Do: 8 maj

691425253_1_94x72_jesli-kochasz-sercem-p

Jeśli kochasz, sercem patrz..Dosia, cudn...

Za darmo

  0
 Promowane do 13 maj
Statystyki
 Wyświetleń: 319
 Tel: 3
 Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

AM, ależ masz piękną działkę... masz rękę do roślin :) Kazan Ci nie niszczy roślinności? Mnie malamuty kojarzą się z krajobrazem księżycowym :)

Dziękuję! Kazanisko owszem, kopie doły, (nie dołki tylko DOłY!!) ale nie na rabatach ani trawnikach. Bardziej pod drzewami, krzewami. On ma trzy czy cztery takie jamy i tam sobie leżakuje...

Ma też drewniana budę, ale byl w niej tylko raz, kiedy mój TZ włożył tam kawałek kiełbaski....Zdecydowanie woli leżeć za budą....

Budka.jpg

DSC07079.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...