Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani, zakładam wątek kolejnej bardzo smutnej i zrezygnowanej suni, która bardzo kiepsko radzi sobie w Radysach. Zdjęcia robione kilka tygodni temu mówią same za siebie.

Jak dziś wygląda Gracja- nikt nie wie. Wiemy tylko na pewno, że sunia jest jedną z najsłabszych w zbiorczym boksie, jest odganiana od miski i tłamszona przez silniejsze psy.

Bardzo chciałabym jej pomóc, zabrać do hoteliku, odkarmić, odbudować pewnośc siebie i znaleśc dla niej cudowny dom na zawsze! Czy pomożecie mi kolejny raz?

Nie mam jeszcze planu na tą sunię. Nie wiem gdzie znajde miejsce ani kiedy, jednak- jeśli będzie chociaż część deklaracji, to na pewno i miejsce się znajdzie.

Oto jak o suni pisza wolontariuszki:

GRACJA - pomniejszony hovawart. Bardzo miła i spokojna suczka. Byle tylko być bliżej człowieka - wtedy oddycha całą piersią. Nie jest przy tym nachalna, nie skacze (ubłoconymi) łapami na człowieka, nie odgania innych psów. Przeciwnie, raczej z tyłu, ale machająca od razu ogonem, gdy tylko nasze spojrzenia się skrzyżują. To niestety ona jest odpędzana przez młodszą i bezwzględniejszą koleżankę, więc grzecznie usiłuje nawiązać z nami kontakt, stojąc dalej. Ma w sobie coś delikatnego, z tzw. górnej półki (nie uwłaczając młodszym, gruboskórnym oszołomkom, z którymi dzieli wybieg) - a takim psom trudniej w schronisku. Tym, które kiedyś miały dobrą relację z ludźmi, były nauczone zaufania do nich, których świat (podejrzewamy) istniał bez bicia, poniewierki, bezdomności. Gracja ma ok. 5 lat.

gracja2.thumb.jpg.4c10d0226d4bd3cde5163bd64c06d472.jpggracja4.thumb.jpg.cdee12539d58baca2f5ccb9f465af973.jpggracja1.thumb.jpg.ceecd35498a4f29596d108cc916a0e7a.jpg

gracja3.thumb.jpg.ea30a4b149be5ef131165bde4071c94c.jpggracja5.jpg.151753a12b21d4848270d5965536a896.jpg

 

BŁAGAM O POMOC!!

 

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE:

deklaracje stałe:

  • kiyoshi- 20 zł (II, III, IV)
  • uxmal- 20 zł (II, III, IV)
  • agat21- 20 zł (II, III)
  • zachary- 10 zł (II, III, IV)
  • Livka- 10 zł (II, III, IV)
  • seramarias- 20 zł (II, III, IV)
  • Dorota1- 10 zl (II, III, IV)
  • Elisabeta- 30 zl (III, IV)
  • Zorka4- 30 zł (II, III, IV)
  • Monika F.- 100 zł (II, III, IV)
  • koja- 20 zł (II, III, IV)

  deklaracje jednorazowe:

  • zachary- 100 zł (22.02)
  • Patrycja96- 20 zł (19.02)
  • nesiowata- 20 zł (20.02)
  • mdk8- 20 zł (22.02)
  • magenka1- 20 zł (19.02)
  • jo37- 20 zł (21.02)
  • memory- 100 zł (19.02)
  • Monika F- 100 zł (19.02)
  • Tianku- 10 zł (22.02)

Wydatki:

- 270 zł transport Radysy- B-B (20.02)

- 105 zł- hotelik II (od 20.02) (26.02)

- 350 zł- hotelik III (27.03)

- 18 zł odrobaczenie (5.04)

- 60 zł chip (13.04)

- 210 zł- hotelik IV (do 18.04)

- 60 zł transport do DS (18.04)

=1073 zł

SUMA: 1230 zł - 1073 zł= 157 zł na dzień 20.04.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Gabi79 napisał:

Melduję się u ślicznej Gracji!!!

Witaj Gabrysiu:) dziękuje że jesteś

10 minut temu, Nesiowata napisał:

20 zł jednorazowo.

dziekuj, dziękuje ślicznie!

7 minut temu, zachary napisał:

Kiyoshi, też jestem i pomogę w miarę możliwości. Jednorazowo daję 100 zł a deklaracji 10 zł. Mam ładne fanty, wartościowe to mogę obfocic i podesłać foty ale bazarku nie umiem robić...

Iwonko- z całego serducha wielkie dziękuje!!! dziękuje za deklaracje a zdjęcia fantów na bazarek- suuuper! to bardzo duża pomoc, bazarek już stworze sama z chęcia

6 minut temu, agat21 napisał:

Boziu, nie wiem jak to ogarnąć.. ale zapisz ode mnie 20zł stałej. 

dziękuje ślicznie Agatko:)

5 minut temu, Patrycja96 napisał:

Dziękuje za zaproszenie. Mogę dać 20 jednorazowo

witaj! dziękuje !

4 minuty temu, dwbem napisał:

Melduję się ale na razie jestem na minusie, może uda mi się coś przekazać w przyszłym miesiącu bo wtym pomogłam już paru psom a sama jestem emerytkąz trzema psami więc rozumiecie.

witaj kochana, wiem wszystko i rozumiem...sama obecność równie ważna

 

 

a tak w ogóle to WOW! jak szybko jesteście:) tego się naprawde nie spodziewałam więc tym bardziej BARDZO się ciesze.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Livka napisał:

Witajcie :)

Śliczna panna - 10 zł stałej ode mnie :)

wow, dziękuje:)

16 minut temu, mdk8 napisał:

Izuniu i ja przybiegam do radysianki . Niestety stałej nie dam rady . Od grudnia leczę mojego Artaska i pochłania to masę kasy ale dam 20,- jednorazowo .

witaj Małgosiu, wiem i pamiętam, że Twój piesek chory, oby wyzdrowiał! dziękuje za 2dyszki:) bardzo się przydadzą

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, seramarias napisał:

Jestem i ja. Łza mi się w oku zakręciła, sunie są bardzo bliskie memu sercu, zwłaszcza te delikatne nie radzące sobie. Jak ona patrzy w oczy ile w tym spojrzeniu , smutku, prośby, żeby ją zabrać. Dopisz ode mnie  20 zł stałej. Trzeba jej pomóc .

witaj, kochana jesteś - bardzo bardzo dziękuje!!

jeszcze troszkę deklaracji brakuje, ale jutro zadzwonie do radys, zapytam o nią...no i najważniejsze, miejsce....

Pytałam dziewczyny, która jeździ robić zdjęcia w Radysach, i już wiem skąd te rozbierzności w wielkości psa na żywo a na zdjęciu (często się zdarzają). Psy fotografowane są przy dwóch osobach- jednej która ma 166 cm wzrostu i drugiej która ma tylko trochę ponad 150 cm!! Gracja jest właśnie przy tej niższej osobie, dlatego wydaje się większa niż jest. Ponoć Gracja jest troche tylko wyrośniętym spanielem (na wielkość)...

Tak mi się marzy miejsce u jednej osoby,...tylko czy będzie coś wolnego?  ...no musi być, prawda;)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, zachary napisał:

No właśnie...też zerknęłam na te kolana dziewczyny stojącej koło sunieczki...Jej spojrzenie powala delikatnością, smutkiem....Sierść widać w kiepskim stanie ale nie ma co się dziwić....

tak sierść kiepska i pewnie pod sierścią będa tez kosteczki...

niestety nie wiadomo nawet jak długo sunia jest w Radysach, jaki ma numer. Powiedziano mi, że jest średniakiem, więc zakładam, że do "normalnego" człowieka będzie ok do kolana.

Miałyśmy to samo z Granulką, na zdjęciach wygląda na taka ok. 10 kg sunie, a na żywo kruszynka 5-6 kg...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...