Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dziś z samego rana zadzwonił Pan Gracjanny....i omal mi serce nie stanęło, co tez się stało.

A no- reklamacja jest! Gracjanna za gruba :D do odchudzenia! tylko kłopot, bo panna za bardzo z domu nie chce sie ruszać:)

Z Synusiem i reszta zwierzyńca od początku kontakty takie, jakby się znały całe zycie. Poza tym wszystko w porządku. Pan będzie zmieniał image Gracjelli, bo stwierdził, że na lato nie może mieć tyle futra:) czekamy więc na zdjęcie w nowym wydaniu:)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

No proszę, czyżby domek na miarę szyty? :)

kiyoshi, miałaś rację! Moja klonica Gracjanki dzisiaj wybyła do DSu :)

suuuper! no widzisz- grunt to się nie poddawać, a domek na pewno się znajdzie:) Gdzie zamieszkała?

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Gracji pojawiło się 20 zl od uxmal:)

Dziękuje.

 

KOchani, jednocześnie pytanie do Was...czy ktoś chciałby kontynuować deklracje? żebyśmy mogli pomóc kolejnemu pieskowi z Radys... Upatrzyłam taką malizne.......czy ktoś się zgodzi? ? prosze.....

https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=836901926497024

mika1.thumb.jpg.2d96d44b52aa8d54b8a7c36e744f4a90.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje:) załaoże dla Miki oddzielny wątek i będziemy działać:) a do Gracji zadzwonie w poniedziałek, jestem ciekawa jak sobie radzi i co wet (chyba Pani Sumińska;)) o niej powiedział...:)

Oczywiście zostaje z deklaracją.. niech malutka wychodzi ze schronu.

Mam tylko maluteńką prośbę- tak delikatnie chciałabym zasugerować, że..... Mike już mamy na dogo, są Punie i Pusie i kurka wodna wszystkie imiona mi się mylą i wątki.:(

Chyba przemęczona jestem.

Ale do rzeczy... czy malutka może się inaczej nazywać Niż Mika?

please please please.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Oczywiście zostaje z deklaracją.. niech malutka wychodzi ze schronu.

Mam tylko maluteńką prośbę- tak delikatnie chciałabym zasugerować, że..... Mike już mamy na dogo, są Punie i Pusie i kurka wodna wszystkie imiona mi się mylą i wątki.:(

Chyba przemęczona jestem.

Ale do rzeczy... czy malutka może się inaczej nazywać Niż Mika?

please please please.

 

tak, przyznam, że po tych rekonstrukcjach na dogo i ja mam kłopot Trudno znaleść wątki a te identycznie imiona nie pomagają:(

To jakie imie proponujecie?

w sumie...nie wiem jeszcze czy tą mała dostaniemy, dopiero w poniedziałek ustale w Radysach czy ktoś jej przede mną nie zarezerwował. Domy tymczasowe raczej nie, bo już między soba wiemy, że jak się podpisujemy pod albumami na fb to ta osoba jest chętna pomóc psu, ale może ktoś na dom stały się zdecydował. Zobaczymy

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

tak, przyznam, że po tych rekonstrukcjach na dogo i ja mam kłopot Trudno znaleść wątki a te identycznie imiona nie pomagają:(

To jakie imie proponujecie?

W nadawaniu imion nie jestem dobra.. może Finka, Gratka, Hebe, Uri ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...