Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

17 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj  na dobranoc dostałam wspaniałą wiadomość od p. Eweliny, którą dzielę się od razu z Wami - nasz Homerek zaczął się bawić!!!

A jak jego pańcia wraca do domu, to Homerek biega z radości po całym mieszkaniu:)

wspaniale 

bardzo się cieszę

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Są zadowoleni, wystawią całościową fakturę na Zea :)

Pięknie dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

To super :) Muszę znaleźć konto Fundacji :)

21 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj  na dobranoc dostałam wspaniałą wiadomość od p. Eweliny, którą dzielę się od razu z Wami - nasz Homerek zaczął się bawić!!!

A jak jego pańcia wraca do domu, to Homerek biega z radości po całym mieszkaniu:)

Fantastyczna wiadomość ! 

Chciałabym, żeby moja tymczaska też tak szybko zaakceptowała nowy dom. Jutro ją zawożę :(

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, NikaEla napisał:

wspaniale 

bardzo się cieszę

taki domek to m.in i Twoja zasługa;)

17 godzin temu, elik napisał:

To super :) Muszę znaleźć konto Fundacji :)

Fantastyczna wiadomość ! 

Chciałabym, żeby moja tymczaska też tak szybko zaakceptowała nowy dom. Jutro ją zawożę :(

To trzymam kciuki za szybka aklimatyzację Twojej tymczaski:)

11 godzin temu, b-b napisał:

Już tylko wspaniałych dni maluchu :)

Tylko wspaniałych:)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj tak dalej zadartonosy! Byłeś i jesteś bardzo, bardzo dzielny!

W malum ciałku wielki zuch:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2018 o 11:19, elik napisał:

. . .

Na koncie Homerka jest więc obecnie 730,00 zł.

Tolu, może przeleje tę kwotę na konto Fundacji ZEA. Nie trzeba będzie wystawiać dwóch odrębnych faktur.

 

Dnia 6.04.2018 o 22:17, Tola napisał:

Są zadowoleni, wystawią całościową fakturę na Zea :)

Pięknie dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

W związku z powyższym dzisiaj zrobiłam przelew wszystkich zgromadzonych funduszy Homerka tj. 735,00 zł na konto Fundacji ZEA.

Homer.png.5afbb0a513bfb65e76b5efd56bbb480b.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

 

W związku z powyższym dzisiaj zrobiłam przelew wszystkich zgromadzonych funduszy Homerka tj. 735,00 zł na konto Fundacji ZEA.

Homer.png.5afbb0a513bfb65e76b5efd56bbb480b.png

Bardzo dziękuję, potwierdzę, jak wpłata będzie na koncie:)

 

Doszła wpłata 92 zł od Jo37 i 50 zł od Havanka - pięknie dziękuję divers2291.gif


 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  Homerek ma wspaniały dom i swojego człowieka - kolejny psi rozbitek zaczyna lepszą część swojego życia:)

Nie byłoby Tego domu i Tego człowieka bez Waszej Kochani pomocy - obecność na wątku, wpłaty, bazarki, ogłoszenia, ciepłe myśli i troska to najwspanialsze dary, jakie mógł dostać Homerek  - za wszystko bardzo dziękujęk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Elik bardzo dziękuję za skrupulatne prowadzenie księgowości chłopakadivers2291.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądajcie tutaj jak najczęściej, bo p. Ewelina na pewno będzie nam dostarczała dalszych powodów do radości:)

Dzisiaj dostałam informację, że byli na pierwszej wycieczce; wiadomo,  że autem Homer uwielbia jeździc, więc niespodzianek nie było, ale równie wspaniale zachowywał się w lesie i w restauracji i wzbudził zachwyt reszty gości:)

Homerek szybko się uczy,  a p. Ewelina rozumie, że traumom trzeba dać dużo czasu i cierpliwości.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tola napisał:

Homerek i p. Ewelina dziękują dogomaniakom

V__0FA2.jpg

No i kolejna psia historia jak z bajki !   Dla takich chwil, warto żyć !

 

Tolu, 50 zł, to kwota nie ode mnie, lecz Helli. Zgodnie z Jej życzeniem, niewykorzystaną już marcową deklarację na Teo, wpłaciłam na poczet długu, jaki Homer pozostawił w lecznicy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

No i kolejna psia historia jak z bajki !   Dla takich chwil, warto żyć !

 

Tolu, 50 zł, to kwota nie ode mnie, lecz Helli. Zgodnie z Jej życzeniem, niewykorzystaną już marcową deklarację na Teo, wpłaciłam na poczet długu, jaki Homer pozostawił w lecznicy.

Tak, ja tylko potwierdziłam, ze doszły wpłaty z bazarku Jo37 i od Ciebie i podziękowałam za przelanie;).

Helii oczywiście bardo dziękuję bukiecik już wręczyłam stronę wcześniej:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...