Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 6.10.2018 o 04:50, Nesiowata napisał:

A co nowego słychać u naszego rudego barona?

Rudy baron ma się świetnie,  wypodróżował  się w czasie wakacji, teraz odpoczywa w domu:)

 Uwielbiam te jego takie spokojne, wyciszone zdjęcia, bo pamiętam, w jakim stresie był zaraz po wyłapaniu.

SAVE_20181024_183243.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Rudy baron ma się świetnie,  wypodrożował  się w czasie wakacji, teraz odpoczywa w domu:)

 Uwielbiam te jego takie spokojne, wyciszone zdjęcia, bo pamiętam, w jakim stresie był zaraz po wyłapaniu.

SAVE_20181024_183243.jpg

Prześliczny Homerek  635431421_serce8.gif.d94b3dffc4e5876c618b25a2a9cb2be6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio śmignął mi Homerek... Początkowo nie wiedziałam, skąd kojarzę psa i czy czasem mi się to nie śni, ale po chwili byłam pewna, że to on, nie można go pomylić z żadnym innym psiakiem: biała łatka na karku, lisiaczek, spojrzenie przenikliwe... Cudo. Niestety, nie przypomnę sobie kiedy i o której to było,  w ciągu tygodnia krążę po Wrocławiu jak szalona, nie miałam czasu się nawet zatrzymać, ale byłam przeszczęśliwa, że spotkałam go naocznie. Bo że to on, a nie żaden inny pies to jestem pewna. Pani też już znajoma dzięki zdjęciom :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ostatnio śmignął mi Homerek... Początkowo nie wiedziałam, skąd kojarzę psa i czy czasem mi się to nie śni, ale po chwili byłam pewna, że to on, nie można go pomylić z żadnym innym psiakiem: biała łatka na karku, lisiaczek, spojrzenie przenikliwe... Cudo. Niestety, nie przypomnę sobie kiedy i o której to było,  w ciągu tygodnia krążę po Wrocławiu jak szalona, nie miałam czasu się nawet zatrzymać, ale byłam przeszczęśliwa, że spotkałam go naocznie. Bo że to on, a nie żaden inny pies to jestem pewna. Pani też już znajoma dzięki zdjęciom :)

Zazdroszczę tego widoku, muszę to wszystko sobie wyobrażać:)

Dobrze, ze mamy zdjęcia i wiemy, ze malec szczęśliwy, spokojny:)

A teraz mamy jeszcze  Twoja relację:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2018 o 17:05, Tola napisał:

Zazdroszczę tego widoku, muszę to wszystko sobie wyobrażać:)

Dobrze, ze mamy zdjęcia i wiemy, ze malec szczęśliwy, spokojny:)

A teraz mamy jeszcze  Twoja relację:)

Był bardzo wpatrzony w swoją Panią :)
Na pewno szczęściarz z niego jakich mało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...