Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

12 minut temu, uxmal napisał:

:)

Zachwyciłam się też warkoczem -prze-pięękny, niesamowity.

Zawsze się zastanawiam, czy u takich osób, po obcięciu włosów na krótko, głowa nie opada do przodu??? Mięśnie przedniej części szyi są tak wzmocnione od dźwigania i utrzymywania pionu. 

Zazdroszczę warkoczyska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, uxmal napisał:

:)

Zachwyciłam się też warkoczem -prze-pięękny, niesamowity.

 

16 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja też mam... mysi ogonek :)))

 

12 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Zawsze się zastanawiam, czy u takich osób, po obcięciu włosów na krótko, głowa nie opada do przodu??? Mięśnie przedniej części szyi są tak wzmocnione od dźwigania i utrzymywania pionu. 

Zazdroszczę warkoczyska.

To Warkocz Ewy:) Przekażę komplementy:)

IMGP1782.JPG

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jolanta08 napisał:

Zdjęcia Homera powalają... a Zulce życzę z serca następnych 11 latballoons.gif

Pięknie dziękuję Joluśhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

14 minut temu, uxmal napisał:

Dołączam się do życzeń.

 

Pięknie dziękujemyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

12 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Taki subtelny rudasek. Śliczny. 

Nie boi się aparatu (telefonu)???

Aparatu nie, ale wszystkiego innego tak - szczególnie nowych miejsc - dzisiaj na spacerze w nowym miejscu  panikował trochę...każdy ruch powoduje kulenie się.

Zupełnie nie potrafi brać smaczków z ręki, je tylko w ukryciu.

Dzisiaj bardzo mnie zaskoczył jak wyniesiono go z gabinety - odwrócił się i pobiegł do weta - machał ogonkiem, wyraźnie się cieszył -  piesek, który maccha ogonem do weta w gabinecie to rzadkość;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego jubileuszu    urodziny1.jpg.0d812a66a249add9bf2bd88f89ff41e9.jpg

Prześliczny jest Homerek i fakt, bardzo przydałby się dla niego DT, ale przecież już w nim jest    5a8c6a75e7dae_gifpuszczaoczko.gif.d26135f6122c7c54bd6d33993d722539.gif

Cytat

piesek, który maccha ogonem do weta w gabinecie to rzadkość;)

Ja powiedziałabym to tak: wet, do którego piesek macha ogonem, to rzadkość. Macie dobrego weta

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego jubileuszu    urodziny1.jpg.0d812a66a249add9bf2bd88f89ff41e9.jpg

Prześliczny jest Homerek i fakt, bardzo przydałby się dla niego DT, ale przecież już w nim jest    5a8c6a75e7dae_gifpuszczaoczko.gif.d26135f6122c7c54bd6d33993d722539.gif

Ja powiedziałabym to tak: wet, do którego piesek macha ogonem, to rzadkość. Macie dobrego weta

Pięknie dziękujemy za życzeniahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_yr_orig.gif

Ten Dt to tak nie całkiem Dt - Homer przebywa w lecznicy z małymi przerwami na spacery i wypady takie jak ten dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim gratulacje Tolu, pieknej rocznicy ! 11 lat, to kawał czasu ! Życzę Wam, byście cieszyli się sobą, kolejne tyle, no i zdrówka !

A nasz Homerek rozkwita z każdym dniem ! Dobrze, ze wet nie kojarzy mu się z przykrymi doznaniami. Myślę też, że P. Ewa również. Za jakiś czas przywyknie do nowych zmian i nie będzie się bał nowych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje z okazji rocznicy!

Zdrówka dla małej  :*

 

Chłopaczek ma porobione śliczne zdjęcia nic dziwnego bo jest przecież uroczym maluchem :)

 

Elu proszę zapisz 20zł stałej  przez pół roku od marca dla małego ode mnie :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...