Jump to content
Dogomania
Sarra

Szukam suczki z DT- duża, raczej młoda, przyjazna dla dzieci i psów

Recommended Posts

Jesteśmy rodziną z dzieckiem 7-latkiem i pieskiem seniorem. Mieszkamy pod Lublinem w domu z ogrodem. 

Poszukujemy suczki młodej (ale nie szczeniaka), raczej dużej, sprawdzonej w DT  - przyjaznej dla dzieci i psów, zrównoważonej. 

Psy mieszkają z nami w domu jako członkowie rodziny.

Suczka nie musi być z naszych bliskich okolic, ale dobrze byłoby, ponieważ priorytetem jest dla nas sprawdzenie na starcie relacji z naszym seniorem.

1 godzinę temu, Sarra napisał:

Jesteśmy rodziną z dzieckiem 7-latkiem i pieskiem seniorem. Mieszkamy pod Lublinem w domu z ogrodem. 

Poszukujemy suczki młodej (ale nie szczeniaka), raczej dużej, sprawdzonej w DT  - przyjaznej dla dzieci i psów, zrównoważonej. 

Psy mieszkają z nami w domu jako członkowie rodziny.

Suczka nie musi być z naszych bliskich okolic, ale dobrze byłoby, ponieważ priorytetem jest dla nas sprawdzenie na starcie relacji z naszym seniorem.

to może Dżetta podaję link do ogłoszenia:https://www.olx.pl/oferta/sama-lagodnosc-i-milosc-kto-przygarnie-CID103-IDjOQvD.html

albo Oneczka, ale to jeszcze szczeniak:https://www.olx.pl/oferta/ty-bedziesz-moim-panem-CID103-IDrkmVJ.html

obie mają wątki na Dogo.

Dziękujemy za odzew i prosimy o jeszcze -chcielibyśmy rozważyć jak najwięcej możliwych opcji.

Tylko bardzo prosimy o linki do suczek, które naprawdę spełniają kryteria, o których pisaliśmy (bo np. w jednym w powyższych ogłoszeń jest info, że suczka nie może mieszkać z innymi psami -a naszym priorytetem jest dobra relacja z naszym seniorem).

17 minut temu, Sarra napisał:

Dziękujemy za odzew i prosimy o jeszcze -chcielibyśmy rozważyć jak najwięcej możliwych opcji.

Tylko bardzo prosimy o linki do suczek, które naprawdę spełniają kryteria, o których pisaliśmy (bo np. w jednym w powyższych ogłoszeń jest info, że suczka nie może mieszkać z innymi psami -a naszym priorytetem jest dobra relacja z naszym seniorem).

To ja dam jeszcze jedną kandydatkę, nie ma chyba ogłoszeń, ale ma wątek na Dogo można  wejść i przeczytać jej historię i poprosić o kontakt :) 

Whisky ma ok 3-4 miesięcy. Jest bardzo ciekawskim, słodkim i mądrym psiakiem. Jest w pełni do wychowania z psami, kotami i dziećmi. Potrafi chodzić na smyczy. Będzie dużym psem gdy dorośnie. Bardzo naśladuje inne zwierzaki. Nie jest wulkanem energii. 

Jest zaszczepiona i odrobaczona. 

Przebywa pod Łodzią, transport jest możliwy.

26994016_1834559533252467_8735508885860786201_n.jpg

26904767_1834554243252996_4666746323207096205_n.jpg

26994114_1834550549920032_1923208615783414692_n.jpg

Nie wiem, czy ogłoszenie aktualne. Jeżeli tak, to mogę zaproponować moją ukochaną Dżinę. Jest to owczarek niemiecki, 3 lata, suczka. Wesoła , bardzo dobrze zsocjalizowana z ludźmi, inne psy podporządkowuje sobie. Nie agresywna, nie boi się strzałów. Mam problem z dołączeniem zdjęcia. Gdybyście byli zainteresowani, udzielę więcej informacji.

Dnia 19.02.2018 o 14:29, Tyś(ka) napisał:

Znaleźliście swojego futrzastego przyjaciela?

Jeszcze nie, ale skłaniamy się ku suczce znalezionej w lesie, która została dokładnie sprawdzona osobowościowo w DT pod naszym kątem i wydaje się być dla nas idealna. Na dogomanii chyba jej wątku nie było.

EDIT: sprawa suczki powyżej nieaktualna, znalazła już dom. U nas sprawa otwarta.

Dnia 19.02.2018 o 18:39, Sarra napisał:

Jeszcze nie, ale skłaniamy się ku suczce znalezionej w lesie, która została dokładnie sprawdzona osobowościowo w DT pod naszym kątem i wydaje się być dla nas idealna. Na dogomanii chyba jej wątku nie było.

EDIT: sprawa suczki powyżej nieaktualna, znalazła już dom. U nas sprawa otwarta.

nie wiem czy jeszcze szukacie suni, jeśli tak i jesteście z Lubelszczyzny spójrzcie na suczki z Hoteliku Murki; jest tam sporo piesków utrzymywanych przez dogomaniaczki

http://www.hotelumurki.c0.pl/