Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Po obcięciu dziewczynka wiele zyskała :) i jest jej teraz  zdecydowanie lżej .Czekam na zdjęcia malucha,ostatnio mam słabość do takich kurdupelków :)

Koszty rysują się już spore,Poker co myślisz o zrobieniu zrzuty dla panny ?pomożemy w utworzeniu,kasa o ile się zbierze a ufam ,że tak ,będzie o razu na Twoje konto.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

Po obcięciu dziewczynka wiele zyskała :) i jest jej teraz  zdecydowanie lżej .Czekam na zdjęcia malucha,ostatnio mam słabość do takich kurdupelków :)

Koszty rysują się już spore,Poker co myślisz o zrobieniu zrzuty dla panny ?pomożemy w utworzeniu,kasa o ile się zbierze a ufam ,że tak ,będzie o razu na Twoje konto.

Oj! będzie kosztowna panienka! ,,, zrzuta dobra rzeczoczko.GIF

... napisałam do Havanki , prośbę o bazarek imienny, czekamy!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

HURRRRRAAAAA!!!! sunia nie ma przerzutów. Jutro badania krwi, a operacja w przyszłym tygodniu. USG + RTG - 200 zł.

 

Hurrrra, hurrrrra

 

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

 

Małpa, pogoniła dziś ostro kotkę.

Myślę sobie......., to Poker i małpy tymczasuje......

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia ma na pewno nie mniej niż 9 lat. 

Dziś się trochę ożywiła. Wita nas  skręcającym się kuperkiem ze szczątkowym ogonem. Na pewno słyszy ledwie, ledwie chociaż jest ciut lepiej.. Ciągle siusia gdzie popadnie. Zalała wszystkie legowiska  i chodniczki, więc pralka miała co robić.  Na dworze też posikuje co parę kroków. Może badania krwi wyjaśnią przyczynę. Apetyt ma średni. Chrupków nawet nie zauważa. Pewnie była żywiona resztkami ze stołu.

Do psów i nas jest bardzo łagodna, na kotę ma ochotę zapolować.Ponieważ kota to kamikaze, kocha ryzyko, musimy bardzo pilnować.

Ktoś się pytał ile będzie kosztowała operacja.Nie mam pojęcia ile doktorowi uda się zdziałać za jednym podejściem. Na pewno nie zedrze.

Dziś po USG i RTG poprawił mi się humor, bo byłam przerażona perspektywą hospicjum u na, na co w żaden sposób nie jesteśmy przygotowani.  Teraz mam poczucie ,że po nareperowaniu sunia ma większe szanse na adopcję.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sunieczka odrodzi się podobnie jak mój były tymczasik Alficzek jak Feniks z popiołów :).

Nie mam pojęcia z czego mogą podsikiwać suczki, miejmy nadzieję że to takie tymczasowe. A może ma przyziębiony pęcherz. Pewnie długo w tych mokrych kudełkach marzła biedna :(. To nic dobrego dla organizmu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...