Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Dziękuję za kciuki. Zadziałały.

Wizyta wypadła pomyślnie. Ludzie bardzo sympatyczni, młodzi, z rodzin psiolubnych.  Dropsik będzie wszędzie z nimi jeździł, również zagranicę. Z wypowiedzi wynika, że  będzie ich dzieckiem. Chcieli jechać po niego jeszcze dziś, tak się nie mogą go doczekać.

Poleciłam im ,żeby na jutro mieli gotową  adresatkę i zwykłą smycz. Rozmawiałam o bezpieczeństwie Dropsika. Imię zostaje.

Umówiłam się na odbiór jutro wieczorem , jeżeli koleżance będzie pasował termin.

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Przekazanie Dropsa o 18.30

Cudownie!

Az zal mnie troche ogarna ze klezanka postanowila dac sunie z przytuliska do Bydgoszczy a nie tam

Ale z drugiej strony CUDOWNIE wyszlo bo Dropsik tak bardzo potrzebowal tego domu

A dzis odebralam kolejnego maila o Dropsa - nie pisalam ze zarezerwowany tylko zeby zadzwonili do Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Na razie nikt nie dzwonił. Jakiego psa zaproponować zamiast Dropsa?

 

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Wspaniala wiadomość!!! Teraz tylko Pysia musi znaleźć dom:)

 

Oj ,bardzo by się przydał.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Na razie nikt nie dzwonił. Jakiego psa zaproponować zamiast Dropsa?

 

 

Oj ,bardzo by się przydał.

 Pani napisala ze sa zakochani w Dropsie i w sumie chcieliby najpierw spotkac sie z nim kilka razy wiec chyba szukac beda psiaka ktory jest we Wroclawiu.

Zobaczymy czy zadzwonia- mamy w przytulisku sasiadnim fajnego psa tez bialego w latki malego i mlodego ale on raczej nie zna smyczy i nie wiem czy to nie bedzie dla nich za daleko te 100 km

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Zaraz jadę wydać Dropsa, więc można powiadomić tych państwa ,że ma już DS.

ok. Trzymam kciuki mocno, jak wrócisz to czekam na decyzje czy 2 wyróznione do 23 maja ogłoszenia na olx Dropsika, przerobić na Pysie? i na jakie miasta?

No i czekamy na wieści niecierpliwie:)

Link to comment
Share on other sites

W końcu mogę napisać.

Przekazanie Dropsika odbyło sie bez niespodzianek. Młodzi przyjechali z 3. parami szelek do wyboru i adresatką. Piesio nawet nie szczekał na nich co wywołało zdziwienie u koleżanki, bo normalnie szczeka na gości. Drops czuł ,że coś się święci , momentami drżał,ale dał się przekupić smaczkami. Koleżanka zamieniła Dropsa w  mały baleronik :).

Udzieliłyśmy instrukcji obsługi , podpisali umowę adopcyjną i poszliśmy na przechadzkę.Myśmy uciekły , a oni poszli na dalszy spacer , a potem do samochodu.

Oczywiście już dzwoniłam. Drops w samochodzie rozpogodził się, jechał bardzo ładnie. Wylegiwał się z pańciostwem na kanapie,ale wie też gdzie jego posłanko z kocykiem, który dostał w wyprawce. Zaraz idą z nim na ostatni spacerek.

Myślę ,że Drops będzie miał bardzo dobrze. Młodzi ludzie są z dużym wyczuciem  i ciepli. Maja podesłać zdjęcia Baleronka.

Bardzo się cieszę,że jeszcze jedna bida zazna szczęścia.

kiyoshi, jak możesz to podmień ogłoszenia Dropsa na Pysię. Na Wrocław chyba ma kilka, więc może Opole, Zieloną Górę, ew. Poznań, Katowice. Na bardziej odległe województwa  w jej przypadku trochę się obawiam.

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...