Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Mocno zaciskam ,żeby to był 'szczęśliwy wtorek' dla Pysi i dla wszystkichokok.gif

22 godziny temu, Patmol napisał:

i dajecie się katować piłeczką?

to szczeniak jest?

... tak! glupek.gif nie słyszałaś że... to jamnik wychowuje właściciela! ;)   jamnica tak ładnie przychodzi ,podsuwa piłeczkę ,że nie sposób jej odmówić! ;)

13 godzin temu, Poker napisał:

Dziś był telefon w sprawie Pyśki  z mojego ogłoszenia na Wrocław.

Młode małżeństwo z 4.letnią córeczką cierpiącą na autyzm.

... to może być TEN telefonokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Na razie cisza.

A Pysia nadal kiepsko chodzi. Na spacerze dobrze sobue radzi,ale w domu cały czas zalega legowiska.Tylko się przemieszcza z jednego na drugie.

Wczoraj w końcu zjadła całkiem nieźle. Ale trzeba na początku pokarmić damę na leżąco i z rączki.

Zdecydowałam się podać jej dziś Scanodyl. Ona ma duże zwyrodnienia w kręgosłupie i stawach biodrowych, więc myślę ,że ma bóle. Na razie nie widzę efektu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Na razie cisza.

A Pysia nadal kiepsko chodzi. Na spacerze dobrze sobue radzi,ale w domu cały czas zalega legowiska.Tylko się przemieszcza z jednego na drugie.

Ale po tak rozległych cięciach to szwy muszą ją "ciągnąć", może jej się łapy ślizgają na posadzce, boi się, że przy szybszych ruchach będzie bolało? Dajesz jej środki p/bólowe ale czucie ma i to ją pewnie hamuje. Przedtem była bardziej ruchliwa i energiczna :-)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ona od początku ma bardzo słabe tylne łapki,ale chodziła po schodach.Teraz już 3. dzień nawet za mną nie idzie na górę.

Na spacerze chodzi jak przed operacją.

Jutro zdejmujemy szwy, zobaczymy czy się coś zmieni na lepsze.Oby.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Ona od początku ma bardzo słabe tylne łapki,ale chodziła po schodach.Teraz już 3. dzień nawet za mną nie idzie na górę.

Na spacerze chodzi jak przed operacją.

Jutro zdejmujemy szwy, zobaczymy czy się coś zmieni na lepsze.Oby.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kciuki i ogłoszenie. Ja robiłam Dropsowi na OLX, mam nadzieję ,że nam nie zamkną.

Pysia wyraźnie lepiej się poczuła po Scanodylu. Więcej chodziła, chętnie poszła na spacer, cieszyła się z naszego powrotu do domu. Jutro też jej dam .

Chętna pani zadzwoniła z informacją ,że Kora bardzo spodobała się mężowi.Chcieliby połączyć naukę  córeczki opieki nad zwierzątkiem z pomocą psu w potrzebie, który ma małe szanse na adopcję.

W czwartek   pani da mi znać kiedy przyjadą poznać Korę. Nie cieszę się za bardzo na zapas, bo sunia naprawdę zachowuje się jak stary pies i nie wiem czy ludzie nie zrażą się tym chociaż wiedzą ,że ona ma co najmniej 9 lat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Dziękuję za kciuki i ogłoszenie. Ja robiłam Dropsowi na OLX, mam nadzieję ,że nam nie zamkną.

Chętna pani zadzwoniła z informacją ,że Kora bardzo spodobała się mężowi.Chcieliby połączyć naukę  córeczki opieki nad zwierzątkiem z pomocą psu w potrzebie, który ma małe szanse na adopcję.

W czwartek   pani da mi znać kiedy przyjadą poznać Korę. Nie cieszę się za bardzo na zapas, bo sunia naprawdę zachowuje się jak stary pies i nie wiem czy ludzie nie zrażą się tym chociaż wiedzą ,że ona ma co najmniej 9 lat.

Patrzylam przed chwila na olx i moj Dropsik wisi- nie usuneli wiec sadze ze bedzie ok

Napisz na jakie miasta jeszcze mam go oglosic?

Trzymam kciuki za Pysie. Mam wrazenie ze naprawde dom i pies sa dopasowani tylko czy zaiskrzy- Oby! Oby!

Wierze w Twoja szczesliwa reke

Link to comment
Share on other sites

Dla zainteresowanych.

Pysia ma ściągnięte szwy.Na wszelki wypadek miała założony kaganiec,ale była bardzo grzeczna. Wszystko wygoiło się bardzo ładnie. Zjadła w nagrodę ciasteczko. Po wyjściu od weta bardzo ożywiła się i jak na nią, dziarsko szła. Nawet próbowała wskoczyć do samochodu. Musiałam założyć jeszcze fartuszek , bo się lizała.

Razem z wetem podjęliśmy decyzję o wykonaniu badań krwi - morfologię, biochemię i w kierunku niedoczynności tarczycy. Zapłaciłam 130 zł

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Dziękuję za ogłoszenia. Mogę wyróżnić tylko jak to zrobić?

Myślę ,że Pysia nie tyle nie lubi sukienki co ją szwy ciągnęły.

hmmm..jak Ci to wytłmacztć? pod zdjęciem głownym powinnaś widzieć "wyróznij"...czy jakoś tak? jak klikniesz to możesz wyróznić tak samo jak ogłoszenia ze swojej tablicy...

Albo jak przelejesz do mnie to ja wyróznie

 

Bardzo się ciesze że z Pysia lepiej. Jeszcze dorobie w wekend Dropsowi olx i morusek na Opole i Zieloną Górę. Chyba, że ktos inny chciałby?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...