Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Sorki ,a który pies ma ogłoszenia? I kto robił?

Poker, przecież robiłam Pysi olx-a :) Wtedy, kiedy miałam wolne wyróżnienie po jednym bezdomniaku, który znalazł dom.
Podsyłałam Ci na PW wszystko. Wyróżnienie się skończyło, ale ogłoszenie wciąż wisi.

Link to comment
Share on other sites

Panna czy nie panna, kto to wie, sprawuje się dobrze.

Co prawda ma ochotę na miłość nawet z kotką , nie mówiąc o Dolarze i Loczce. Aż się na nią wkurzają tak jest namolna. Ciągle chce na ogródek i szuka luki w ogrodzeniu , by zażyć wolności ,a może bardziej miłości.

Utwierdzamy się ,że bardzo źle słyszy. Mimo też słabego wzroku uwielbia się przeglądać w lustrze.  Bardzo marzy mi się dom  ze starszymi osobami, które chcą pochodzić spokojnie

na psacer , pogłaskać futrzaka ,pogadać do niego.Mogłyby też się pojawiać wnuki.

Pysia już nie siusia w domu. Rano budzi mnie nochalem popiskując i daje znać ,że czas do toalety.

Na spacerach siusia i przysiada bardzo często ,ale to chyba taka jej uroda.

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Lepsze wieści już przynosisz :) Super! 
Trzymam kciuki, aby Pysia znalazła swoich ludzi... 

Daleka droga przed nią. Jeszcze tydzień cieczki, potem miesiąc trzeba czekać i pewnie dopiero po świętach operacja.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Coś takiego jest, że jak się suńki poczują spokojnie, zaopiekowane, bezpieczne, to sobie pozwalają na popuszczenie wodzów fantazji natury. U mnie Kajka zaraz po przyjeździe, następnego dnia dostała cieczki :)

Stare powiedzenie  mówi:

Tu mi dobrze, tu mi ciepło, tu się będę rozmnażać ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2018 o 20:37, Poker napisał:

Panna czy nie panna, kto to wie, sprawuje się dobrze.

Co prawda ma ochotę na miłość nawet z kotką , nie mówiąc o Dolarze i Loczce. Aż się na nią wkurzają tak jest namolna. Ciągle chce na ogródek i szuka luki w ogrodzeniu , by zażyć wolności ,a może bardziej miłości.

Utwierdzamy się ,że bardzo źle słyszy. Mimo też słabego wzroku uwielbia się przeglądać w lustrze.  Bardzo marzy mi się dom  ze starszymi osobami, które chcą pochodzić spokojnie

na psacer , pogłaskać futrzaka ,pogadać do niego.Mogłyby też się pojawiać wnuki.

Pysia już nie siusia w domu. Rano budzi mnie nochalem popiskując i daje znać ,że czas do toalety.

Na spacerach siusia i przysiada bardzo często ,ale to chyba taka jej uroda.

 

Moja sunia też tak robi. Co chwilę przysiaa i siusia. Jest zdrowa, taki ma zwyczaj.

Link to comment
Share on other sites

Hihi, to ciekawe :) ja z kolei zawsze powtarzam, że skoro ludzie odbierają e-maile (i mają do tego pełne prawo), to psy na spacerach odbierają pee-maile (pee - z ang: "siusiu"). I nie powinniśmy się dziwić, że czasem to długo trwa, bo my też czasem długo je czytamy i długo na nie odpisujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...