Jump to content
Dogomania
Poker

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.

Recommended Posts

9 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Poker, daj głos :) Pewnie coś wiesz, jak tam u Pychy? Bo Ty z tych dociekliwych jesteś :))) 

Ano wiem.Prawie codziennie rozmawiamy z panią. Pani nie może się nadziwić ,że Kora, bo tak ma na imię,  jest  spokojna i zrównoważona. chodzą na spacerki o 6 rano i ok. 9 przed upałem,a potem ok. 16 i 22. je , siusia, koopka dobrze. Przychodzi się miziać, chodzi za panią po mieszkaniu. Pani włącza wentylator ,żeby się sunia ochłodziła.

Małpa , raz pokazała ząbki , gdy pani ją czesała i chciała ,żeby wstała z legowiska. Na szczęście pani się nie zraziła i dała jej spokój. Ja uprzedzałam panią w jakich sytuacjach Kora pokazuje ząbki.

Pani daje jej suplementy jakie przekazałam.

Myślę ,że jest dobrze. Jestem spokojna.

2 minuty temu, Poker napisał:

Małpa , raz pokazała ząbki , gdy pani ją czesała i chciała ,żeby wstała z legowiska. Na szczęście pani się nie zraziła i dała jej spokój. 

Cóż, legowisko to azyl. Zabiegi lepiej robić poza azylem. Wyro rzecz święta. 

Dusieńka do tej pory (już 3 lata z nami) powarkuje, kiedy sobie nie życzy przeszkadzania w odpoczynku. 

Bardzo dobrze, że Kora ostrzega, a nie capie zębami bez uprzedzenia. Trzeba psie sygnały uszanować. 

Super chata się jej trafiła :))) 

Dnia 6.06.2018 o 11:29, anica napisał:

Nadrabiam zaległości!  cieszę się z tych wiadomości! oby jak najwięcej takich!okok.gif

i ja się cieszę :) pozdrawiam serdecznie!

Zmieniłam tytuł wątku.

U Pysi wszystko dobrze. Pani zadowolona i z opowiadań pani wynika ,że sunia też. Panie chodzą na spokojne spacerki, chłodzą się w upały wiatrakiem i dopieszczają się .Apetyt dopisuje, brzusio pracuje dobrze. Ostatnio , gdy została sama na czas zakupów, płakała. Na szczęście krótko , bo pani stała pod domem i słuchała.

Pani miała żal ,że za rzadko dzwonię, a zrobiłam 3. dniową przerwę.:)

1 godzinę temu, b-b napisał:

Dzięki Tobie Poker sunia ma teraz swój wspaniały dom.

Powiem nieskromnie ,że to prawda. I pomyśleć ,że miałam chwile poważnego załamania. A teraz się cieszę jak gupia :)

Chyba zaczynam się nie nadawać na DT.

16 minut temu, Poker napisał:

Chyba zaczynam się nie nadawać na DT.

Oj tam, oj tam. Przy Gidze-Gryzeldzie też miałaś załamania. I przy jeszcze chyba dwóch stworkach, których imion nie pamiętam. Świetnie się regenerujesz późniejszymi sukcesami adopcyjnymi trudniaków. Gratuluję :) 

Dnia 24.03.2018 o 22:10, Alaskan malamutte napisał:

Tekst:

Dlaczego warto adoptować starsze psy?  Ponieważ są spokojne, zrównoważone i ułożone. Przeważnie miały wcześniej dom (często się zdarza, że trafiają do schroniska po śmierci właściciela), więc są nauczone czystości, są oddane, bardzo uczuciowe. Są równie urocze jak szczeniaki,  słodkie, trochę ślamazarne i takie przytulaśne. A przy tym spokojne i nierozrabiające :).Psy przeżywają starość w piękny sposób. Godzą się ze swoimi ułomnościami, gorszą kondycją,  nie rozpamiętują tego co było kilka lat temu. Żyją chwilą i godzą się z tym co jest. I uwierzcie, że sporo można się od nich nauczyć!

Najważniejsza jest  jednak  ogromna satysfakcja związana z tym, że zapewniło się zwierzęciu godną starość !!

(...)

Teraz marzymy o mądrych i cierpliwych osobach, które dostrzegą jej piękno :)

Pysia szuka domu na jesień życia. A najlepiej na zimę, wiosnę, lato i kolejną jesień, bo jeszcze sobie sunia pożyje.

Ona bardzo potrzebuje być blisko człowieka, pomimo tego co przeszła jest radosna i ufna. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia spacery, ale chętnie potowarzyszy nam wieczorem na kanapie ;) Do ludzi jest otwarta i łagodna.  Obecnie mieszka w domu tymczasowym w (...).

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Joasiu, czy mogę wykorzystać tekst (po modyfikacji) do ogłaszania mojej Roxi (suni z mojego banerka)? Już ma ogłoszenia na 8 miast, ale nie zaszkodzi więcej: to starsza, nierasowa sunia... a wypaliłam się z opisów.

Zostawiam pozdrowienia dla Poker, Jej Stadka, Pysi i Dropsika.

41 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Joasiu, czy mogę wykorzystać tekst (po modyfikacji) do ogłaszania mojej Roxi (suni z mojego banerka)? Już ma ogłoszenia na 8 miast, ale nie zaszkodzi więcej: to starsza, nierasowa sunia... a wypaliłam się z opisów.

Proszę bardzo, oby tylko przyniósł suni domek ostr.gif