Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Dziękuję za zaproponowanie Roxi, oby się udało. Roxi jest na Podlasiu, drugi koniec Polski, ale jeżeli znajdzie dom nawet po tej stronie Polski... to będę kombinować. Stanę na rzęsach, aby się jej udało. :) Z tym "przedwojennym" (określenie podpowiedziała mi rozi) chodzi o to, że nie jest wydelikacona - myślałam że opis jest jasny. ;) 

Mocno trzymam kciuki za Pysię, jejku! mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)))

Link to comment
Share on other sites

To może ci ludzie z Prudnika? Oni chcą starszego pieska. Zaproponuję im Roxi ,a w drugiej kolejności mogę terierka, byle nie  był za szalony.

Tysiu, to określenie przedwojenny chyba coś mówi tylko wtajemniczonym. Ja się czułam zdezorientowana. A ktoś może pomyśleć ,że taka stara jak sprzed wojny.

Link to comment
Share on other sites

Odwieźliśmy babulkę do pani. Ryczeć mi się chce. Wiem ,że będzie miała dobrze,ale mimo wszystko czuję się jakbym ją oszukała.

Pysia dobrze zareagowała na panią, która przywitała ją smaczkami  i pokazała gdzie stoi miską z wodą. Sunia po jakimś czasie sama poszła się napić. Legowisko ma przygotowane w sypialni.zawieźliśmy poszewkę z jej poduszki ,żeby miała swój zapach. Dałam pani jej suplementy, obróżkę zostawiłam.

Przed samym wyjazdem wykąpaliśmy ją.Była niesamowicie brudna od remontowego pyłu. Sierść zrobiła się taka puchata, jakby Pysia przytyła 5 kg.

Poszliśmy razem na spacer i jak zwykle w pewnym momencie odłączyliśmy się cichcem i do samochodu. na szczęście sunia była zajęta wąchaniem nowych zapachów.

Na pewno pierwsze dni nie będą łatwe dla niej. Pani jest spokojną osobą i powinna dać sobie radę z Pysią.

 

Dzwoniłam też dziś do Dropsa. jego pańcia powiedziała ,że jest bardzo grzeczny, posłuszny. Na zamkniętym ogródku chodzi obok nogi.Śpi z pańciostwem , które jest bardzo zadowolone z piesia.

 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za tak liczne przybycie i uczestniczenie w trudnych przeżyciach. Całą noc spałam jak przez sito.

Oczywiście już dzwoniłam do pani.Na szczęście jest wyrozumiała i zachęcała do kontaktu kiedy tylko będę miała potrzebę.

Sunia wieczorem popiskiwała , pani ją wygłaskała i całą noc przespała na swoim posłanku. Dzwoniłam po g. 9 ,a panie zdążyły zaliczyć już 2 spacerki. Pani chciała zdążyć przed upałem. Pysia ładnie zjadła , przyjęła suplementy. W trakcie naszej  rozmowy trochę popiskiwała.

Wczoraj nie pisałam tego ,ale gdy  Dolar zobaczył ,że wróciliśmy bez kory, odbiegał po domu rundę honorową z zadartym i machającym ogonem.On tak wyraża swoją wielką radość. Tak powitał Loczkę po przywiezieniu jej ze schronu.

Mam nadzieję ,że będzie dobrze.

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Wczoraj nie pisałam tego ,ale gdy  Dolar zobaczył ,że wróciliśmy bez kory, odbiegał po domu rundę honorową z zadartym i machającym ogonem.On tak wyraża swoją wielką radość. Tak powitał Loczkę po przywiezieniu jej ze schronu.

Psy to detektory stanu umysłu człowieka. Nic nie da się ukryć :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...