Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

28 minut temu, kiyoshi napisał:

my mamy w sąsiednim przytulisku takiego trochę podobnego pieska...co prawda nie z dogo, więc nie wiem czy się będzie liczył...

odi1.jpg.0c45ec7eb366aefa83774ecf408b379c.jpgodi2.thumb.jpg.052f9e5bf18ef97c5b5042bc7cba462b.jpgodi6.jpg.569f4ee886ce816375b326eda3f9dd90.jpg

 

11 minut temu, Poker napisał:

Tolu, ewu podesłała mi zdjęcia ślicznych pieseczków.Może by się któryś spodobał pani. Masz nr telefonu ?

Wysyłam na PV nr tel do pani, życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2018 o 20:25, kiyoshi napisał:

my mamy w sąsiednim przytulisku takiego trochę podobnego pieska...co prawda nie z dogo, więc nie wiem czy się będzie liczył...

odi1.jpg.0c45ec7eb366aefa83774ecf408b379c.jpgodi2.thumb.jpg.052f9e5bf18ef97c5b5042bc7cba462b.jpgodi6.jpg.569f4ee886ce816375b326eda3f9dd90.jpg

 

 

A może Pani zwróciłaby uwagę na Gwiazdeczkę, która jest u kikou :

 

image.png.3f953b05666beb1bf4bc9242fad8c69a.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2018 o 20:25, kiyoshi napisał:

my mamy w sąsiednim przytulisku takiego trochę podobnego pieska...co prawda nie z dogo, więc nie wiem czy się będzie liczył...

odi1.jpg.0c45ec7eb366aefa83774ecf408b379c.jpgodi2.thumb.jpg.052f9e5bf18ef97c5b5042bc7cba462b.jpgodi6.jpg.569f4ee886ce816375b326eda3f9dd90.jpg

 

 

A może Pani zwróciłaby uwagę na Gwiazdeczkę, która jest u kikou :

 

image.png.3f953b05666beb1bf4bc9242fad8c69a.png

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Poker, co u Was? :(

REMONT, REMONT , REMONT. Ledwie żyję. Nie miałam netu przez 3 dni. Najgorsze jeszcze przed nami. Psy są zdezorientowane i zmartwione pakowaniem i przenoszeniem rzeczy.

Dziś zadzwonił  z Prudnika  chętny pan na Pysię . Brzmi sensownie. Mieszka z narzeczoną w mieszkaniu  na parterze domu z wyjściem na ogrodzone podwórko. Pani jest na rencie, mimo że młoda. W większości przebywa w domu.

Pan stwierdził ,że na 100 %  chcą Pysię. Spytałam dlaczego się decydują na starszego psa i usłyszałam ,że chcą już wychowanego psa ,a Pysia im się bardzo podoba i starsze psy też mają prawo do miłości.

Szukam więc osoby do wizyty PA w Prudniku. Do Opola jest ok. 60 km ,a do Nysy ok.30 km

Zaproponowałam państwu wycieczkę do Wrocławia, po wizycie PA, żeby zapoznali się z Pysią. Wolę,żeby ją wcześniej zobaczyli ,a nie rozczarowali się i zwrócili.

Pyśka poszła dziś na kontrolowany spacer poza posesję.Celowo wypuściłam ją n sioo przy otwartej bramie wjazdowej. Natychmiast wyczuła pismo nosem i sobie poszła spokojnym krokiem  chodnikiem wzdłuż trawnika. Po ok. 20 metrach doszłam do niej, wzięłam za obróżkę i wróciłyśmy do domu. Mimo ,że jest u nas prawie 4 miesiące , to poszłaby sobie jak nic.

Jak sie wprowadza nr czipa do bazy Safe animals? może ktoś pomóc? Zapłacę.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Tysiu, to poszukaj proszę. Co mam zrobić ,żebyś mogła wprowadzić czip do bazy ?

Już napisałam, czekam na odpowiedź.
Potrzebuję danych takich jak: imię, nazwisko, adres (z kodem pocztowym), nr telefonu, adres e-mail, pesel + dane psa: imię, znaki szczególne, nr chipa, data urodzenia.

Koszt rejestracji to 39,- mogę opłacić, a potem po prostu zwrócisz (przepraszam, nie stać mnie, aby zafundować :( )

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Już napisałam, czekam na odpowiedź.
Potrzebuję danych takich jak: imię, nazwisko, adres (z kodem pocztowym), nr telefonu, adres e-mail, pesel + dane psa: imię, znaki szczególne, nr chipa, data urodzenia.

Koszt rejestracji to 39,- mogę opłacić, a potem po prostu zwrócisz (przepraszam, nie stać mnie, aby zafundować :( )

Podać swoje dane?

Tysiu , t jasne ,że ja opłacę.Nie masz co przepraszać.

16 minut temu, rita60 napisał:

Ludzie brzmią sympatycznie,oby to był domek dla małej,trzymam kciuki :]

Na to wygląda.

9 minut temu, rita60 napisał:

Poker szukać osoby z Prudnika na fejsie ?

 

Pewnie, bardzo proszę.

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że Poker się nie obrazi... ja napisałam na grupie wizytowej... ale na razie cisza.

Jasne,że się nie obrażę.

Link to comment
Share on other sites

Mam osobę do wizyty. Pani Agnieszka, która adoptowała od nas Dunię zgodziła się pojechać na wizytę,a mieszka w Nysie.Kochana kobieta. Jutro zadzwonię do chętnych i upewnię się czy nadal  chcą Pysię. 

Będę też ich namawiać na przyjazd do Wrocławia ,żeby zapoznali się z sunią.

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Wysłałam  dane na PW. Tysiu, podaj nr konta, przeleję za czip.

To dzisiaj po zajęciach siądę i zarejestruję sunię, podeślę Ci też nr konta.

10 godzin temu, Poker napisał:

Mam osobę do wizyty. Pani Agnieszka, która adoptowała od nas Dunię zgodziła się pojechać na wizytę,a mieszka w Nysie.Kochana kobieta.

Rewelacyjnie :) Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...