Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

9 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Poker, daj głos :) Pewnie coś wiesz, jak tam u Pychy? Bo Ty z tych dociekliwych jesteś :))) 

Ano wiem.Prawie codziennie rozmawiamy z panią. Pani nie może się nadziwić ,że Kora, bo tak ma na imię,  jest  spokojna i zrównoważona. chodzą na spacerki o 6 rano i ok. 9 przed upałem,a potem ok. 16 i 22. je , siusia, koopka dobrze. Przychodzi się miziać, chodzi za panią po mieszkaniu. Pani włącza wentylator ,żeby się sunia ochłodziła.

Małpa , raz pokazała ząbki , gdy pani ją czesała i chciała ,żeby wstała z legowiska. Na szczęście pani się nie zraziła i dała jej spokój. Ja uprzedzałam panią w jakich sytuacjach Kora pokazuje ząbki.

Pani daje jej suplementy jakie przekazałam.

Myślę ,że jest dobrze. Jestem spokojna.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Małpa , raz pokazała ząbki , gdy pani ją czesała i chciała ,żeby wstała z legowiska. Na szczęście pani się nie zraziła i dała jej spokój. 

Cóż, legowisko to azyl. Zabiegi lepiej robić poza azylem. Wyro rzecz święta. 

Dusieńka do tej pory (już 3 lata z nami) powarkuje, kiedy sobie nie życzy przeszkadzania w odpoczynku. 

Bardzo dobrze, że Kora ostrzega, a nie capie zębami bez uprzedzenia. Trzeba psie sygnały uszanować. 

Super chata się jej trafiła :))) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam tytuł wątku.

U Pysi wszystko dobrze. Pani zadowolona i z opowiadań pani wynika ,że sunia też. Panie chodzą na spokojne spacerki, chłodzą się w upały wiatrakiem i dopieszczają się .Apetyt dopisuje, brzusio pracuje dobrze. Ostatnio , gdy została sama na czas zakupów, płakała. Na szczęście krótko , bo pani stała pod domem i słuchała.

Pani miała żal ,że za rzadko dzwonię, a zrobiłam 3. dniową przerwę.:)

 

  • Like 2
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Dzięki Tobie Poker sunia ma teraz swój wspaniały dom.

Powiem nieskromnie ,że to prawda. I pomyśleć ,że miałam chwile poważnego załamania. A teraz się cieszę jak gupia :)

Chyba zaczynam się nie nadawać na DT.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

Chyba zaczynam się nie nadawać na DT.

Oj tam, oj tam. Przy Gidze-Gryzeldzie też miałaś załamania. I przy jeszcze chyba dwóch stworkach, których imion nie pamiętam. Świetnie się regenerujesz późniejszymi sukcesami adopcyjnymi trudniaków. Gratuluję :) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 24.03.2018 o 22:10, Alaskan malamutte napisał:

Tekst:

Dlaczego warto adoptować starsze psy?  Ponieważ są spokojne, zrównoważone i ułożone. Przeważnie miały wcześniej dom (często się zdarza, że trafiają do schroniska po śmierci właściciela), więc są nauczone czystości, są oddane, bardzo uczuciowe. Są równie urocze jak szczeniaki,  słodkie, trochę ślamazarne i takie przytulaśne. A przy tym spokojne i nierozrabiające :).Psy przeżywają starość w piękny sposób. Godzą się ze swoimi ułomnościami, gorszą kondycją,  nie rozpamiętują tego co było kilka lat temu. Żyją chwilą i godzą się z tym co jest. I uwierzcie, że sporo można się od nich nauczyć!

Najważniejsza jest  jednak  ogromna satysfakcja związana z tym, że zapewniło się zwierzęciu godną starość !!

(...)

Teraz marzymy o mądrych i cierpliwych osobach, które dostrzegą jej piękno :)

Pysia szuka domu na jesień życia. A najlepiej na zimę, wiosnę, lato i kolejną jesień, bo jeszcze sobie sunia pożyje.

Ona bardzo potrzebuje być blisko człowieka, pomimo tego co przeszła jest radosna i ufna. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia spacery, ale chętnie potowarzyszy nam wieczorem na kanapie ;) Do ludzi jest otwarta i łagodna.  Obecnie mieszka w domu tymczasowym w (...).

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Joasiu, czy mogę wykorzystać tekst (po modyfikacji) do ogłaszania mojej Roxi (suni z mojego banerka)? Już ma ogłoszenia na 8 miast, ale nie zaszkodzi więcej: to starsza, nierasowa sunia... a wypaliłam się z opisów.


Zostawiam pozdrowienia dla Poker, Jej Stadka, Pysi i Dropsika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...