Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

Misio teleman :D Taki śliczny :)))

Duża zasługa Murki, że tak od ręki został psem domowym :)) Bo wcześniej 3 lata na ulicy i Dora nie mogła go złapać, tylko karmić i drżeć każdego dnia czy nie stanie mu się krzywda i jak przeżyje zimę. Potem cierpliwe i powolne oswajanie. Za to teraz ciepełko wokół serca jak się patrzy na zdjęcia :D

Z ulicy na salony :D

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać,ze Pani Jola mówiła,ze Misio ogląda TV

sam wychodzi sobie na ogródek/jak widać/, obszczekuje Nera,a ten zdziwiony,co takie maleństwo "agresywne":)

Pani Jola zwazyła Misia i waży 11,5kg:)

na taki domek i takie życie Misio czekał:)

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Madie napisał:

A jak z finansami Misia? Komu i ile mam przelać?

Jeżeli coś zostało... a jest na ZERO już u Murki i już zupełnie Misio jest rozliczony, to może przesłać Apsikowi Dory, który też jest u Murki? Psiak po operacji, w potrzebie... Tak sobie głośno myślę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Madie napisał:

A jak z finansami Misia? Komu i ile mam przelać?

Czekam na resztę pieniędzy przekazanej od pani (szafirki odliczyli 125 zł na swoją część transportu i resztę mają do mnie przelać). Wtedy zrobię rozliczenie końcowe. Nasz transport do Katowic kosztował Misia tylko 70 zł (350 zł na 5 psów, które jechały), więc zostanie trochę z tego co dała pani na hotelowanie.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli coś zostało... a jest na ZERO już u Murki i już zupełnie Misio jest rozliczony, to może przesłać Apsikowi Dory, który też jest u Murki? Psiak po operacji, w potrzebie... Tak sobie głośno myślę.

 

17 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Jeśli zostaną jakieś pieniazki to napewno przydadzą  sie Apsikowi , który jest u Murki. 

Rozmawiałysmy z Murką,ze te pieniążki dostanie Apsik.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie końcowe:

Stan konta na 28 kwiecień wynosi -235 zł

+235 zł Madie

+225 zł DS Misia (350 zł - 125 zł za trasę Katowice-Lubiąż - wielkie podziękowania dla szafirka za pomoc!)

-170 zł hotelowanie 29.04-18.05

-5 zł odrobaczenie

-4 zł Fiprex

-70 zł transport do Katowic (1/5 kosztów)

Pozostałość po hotelowaniu Misia wynosi -24 zł.

 

Zostało karmy na ok. miesiąc - będzie dla Apsika:)

 

Link to comment
Share on other sites

Zacytuje sms-a od Pani Joli:

Misio wykąpany,zadowolony.Uwielbia przebywac w ogrodzie,a to sie,położy pod drzewkiem,a to między truskawkami,lub na trawce.I tak upływa mu czas.Apetyt też mu dopisuje.Zaprzyjażnił sie dosyc szybko z odwiedzająca mnie rodzina.Początkowo obchodził szerokim łukiem,a póżniej sam podchodzi i daje się pogłaskać.Fajny z niego psiaczek,wszystkim sie podoba.

 

:):):):)-----to cały komentarz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Zacytuje sms-a od Pani Joli:

Misio wykąpany,zadowolony.Uwielbia przebywac w ogrodzie,a to sie,położy pod drzewkiem,a to między truskawkami,lub na trawce.I tak upływa mu czas.Apetyt też mu dopisuje.Zaprzyjażnił sie dosyc szybko z odwiedzająca mnie rodzina.Początkowo obchodził szerokim łukiem,a póżniej sam podchodzi i daje się pogłaskać.Fajny z niego psiaczek,wszystkim sie podoba.

 

:):):):)-----to cały komentarz.

Bardzo dobry komentarz, Dora. happy.gif  Kochany Misio. 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2018 o 15:25, Madie napisał:

Zrobiłam przelew Murce na 330 zł i 50 groszy. To wszystko co do tej pory mam na koncie na rzecz Misia. Cieszę się, że opłata trafi na Apsika. 

Wieści od Misiowej Pani wspaniałe :)))

Kasa już u mnie, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...