Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Istar, bardzo Ci dziękujemy za piękne banerki. happy.gif

Wystarczy mi Twoja wizja. I tak miałam dylemat z wyborem... iconwink.gif

Teraz będziemy pokazywać wszystkim naszego Misia. Niech banerki przyprowadzą tu jeszcze Kogoś...

Podpisuje sie pod Elisabetą

bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj już nie było krwi w boksie, Misio zrobił normalne twarde koopale:) I apetyt mu się poprawił, zjada suchą karmę (wet odradził na razie karmienie go miękką). Będzie dobrze:)

Nie ma to jak przeczytać takie dobre wieści o poranku. happy.gif Misio to naprawdę zuch chłopak. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Misio już zdrowy, sika normalnie, koopy normalne, apetyt kosmiczny:)

Odnośnie finansów to dla mniej najwygodniej by było gdyby był skarbnik. Rozliczenie będę robić co 30 dni i podawać jaka suma jest do zapłaty. Ew. wpłaty na Misia na moje konto też oczywiście uwzględnię.

Koszty za leczenie Misia podam w przyszłym tygodniu, wtedy będę mieć rachunek od weta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Misio już zdrowy, sika normalnie, koopy normalne, apetyt kosmiczny:)

Odnośnie finansów to dla mniej najwygodniej by było gdyby był skarbnik. Rozliczenie będę robić co 30 dni i podawać jaka suma jest do zapłaty. Ew. wpłaty na Misia na moje konto też oczywiście uwzględnię.

Koszty za leczenie Misia podam w przyszłym tygodniu, wtedy będę mieć rachunek od weta.

Czy ktoś się podejmie byciem skarbnikiem dla Misia? Jeśli nikt się nie zgłosi to ja mogę, ale raczej stawiam na kogoś innego

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Murka napisał:

Misio już zdrowy, sika normalnie, koopy normalne, apetyt kosmiczny:)

Odnośnie finansów to dla mniej najwygodniej by było gdyby był skarbnik. Rozliczenie będę robić co 30 dni i podawać jaka suma jest do zapłaty. Ew. wpłaty na Misia na moje konto też oczywiście uwzględnię.

Koszty za leczenie Misia podam w przyszłym tygodniu, wtedy będę mieć rachunek od weta.

Ciesze sie bardzo z takich wiadomosci:)  szkoda,ze nie moge go pomiziać

juz nie spi w kałuzy i apetyt dopisuje:)

może to bylo spowodowane przemarznięciem....tą kilkuletnia tułaczką

ale juz dobrze i to najwazniejsze

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, DORA1020 napisał:

Ciesze sie bardzo z takich wiadomosci:)  szkoda,ze nie moge go pomiziać

juz nie spi w kałuzy i apetyt dopisuje:)

może to bylo spowodowane przemarznięciem....tą kilkuletnia tułaczką

ale juz dobrze i to najwazniejsze

Misio też by chciał, żeby go pomiziała ta Dobra Pani, co tak długo i wytrwale do niego przychodziła z jedzonkiem. happy.gif 

Ma teraz bardzo dobrą opiekę u Murki, ale pewnie troszkę za Tobą tęskni, Dora... 

Link to comment
Share on other sites

Brugo (dawniej Misio) pozdrawia obecnego Misia. Przy okazji dziękuje wszystkim, którzy mu pomagali przez długie miesiące bezdomności.Teraz Brugo chce pomóc swemu koledze.Zrobił już przelew na jego konto , pilnie będzie śledził wątek i pomagał w miarę możliwości.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Filipki, jak miło. Dziękujemy bardzo w imieniu Miisia. 0heart.gif

A o Brugo pisała na początku Misiowego wątku Tysia.. .happy.gif

Dnia 30.01.2018 o 14:18, Tyś(ka) napisał:

Misio jest tej samej "rasy" (mały spaniel lubelski :) ), co... Misio vekl Brugo (zamieszkał we Wro) oraz Yogi od ala123 (zamieszkał w Warszawie). Oba to super pieski rodzinne, grzeczne, cudowne... :) I obaj byli u Murki. Wierzę, że i Misio nie splami "rasy" hihi :)

Mały spaniel lubelski... iconwink.gif  Brugo miał swój oddzielny wątek na Dogo?...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Filipki napisał:

Brugo (dawniej Misio) pozdrawia obecnego Misia. Przy okazji dziękuje wszystkim, którzy mu pomagali przez długie miesiące bezdomności.Teraz Brugo chce pomóc swemu koledze.Zrobił już przelew na jego konto , pilnie będzie śledził wątek i pomagał w miarę możliwości.

Bardzo dziekuje:)

Głaski dla Brugo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...