Jump to content
Dogomania

Prosze pomocy


Chanel22

Recommended Posts

Witam prosze o pomoc w sprawie suni beagle mianowicie pojechalam po półtoraroczną sunie beagle na zdjeciach ładna wyglądająca zdrowo. 

Przyjeżdżam na miejsce a tam półtoraroczna sunia wychudzona żebra widać masakra !!! przechodzila z rak do rak mysle ze byla bita i glodzona wlasciciel poprzedni powiedzial ze dostawala pół puszki na dzien jakiejs pufi z biedronki szok! 

wzielam psa do domu oczywiscie nie nauczona kupki ani siku na dworze ale to pomijam.

Zekomo pies wybredny a nagotowalam jej ryz z miesem i siemie lniane wsypalam wciagla w ciagu dnia 4 michy z przerwami.

strasznie wyglada dzis patrze leci jej wydzielina z oka chcialam zobaczyc widac ze ja boli zaczerwienione bardzo u góry na spojówce przemyłam octeniseptem. 

troszke zaplacilam za nia i  nie stety musze czekac z wizyta u weta do wyplaty powiedzcie prosze czym przemywać oko i jak karmić te biedactwo płakać mi sie chce z bezsilności! ona waży chyba z 8 kg masakra 

Link to comment
Share on other sites

Oka NIE WOLNO przemywać Octeniseptem!

Przecieraj delikatnie wacikiem namoczonym w mocnej esencji herbacianej.Jeśli chodzi o żywienie to gotu ryż z mięsem I marchewką,obserwuj kupy,dbaj o to,zeby miala staly dostęp do świeżej wody,a do weta idz jak najszybciej - szczepienia,odrobaczenie,niech zobaczy w jakiej jest kondycji ogólnej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...