Jump to content
Dogomania

Czy pies może jeść surowego kurczaka


konrados

Recommended Posts

Cześć.

Już o to pytałem, ale bez odpowiedzi :(

Być może trochę zakręciłem i poruszyłem zbyt wiele tematów. Tak więc teraz tylko jedno pytanie -  czy pies może jeść surowe resztki z kurczaka?

Tak, wyguglowałem - i widzę opinie typu "trzeba być ostrożnym", "możliwe zakażenie salmonellą". Ale... jak prawdopodobne są ewentualne powiłkania? Bo z tym byciem "ostrożnym" to też w ogóle z piwnicy nie powinnienem wychodzić bo mnie meteoryt może trafić :)

Tak więc chodzi mi o to, czy znacie jakieś przypadki zatrucia salmonellą u psów? Chodzi mi o takie obliczenie prawdopodobieństwa.

Rzecz w tym, że mój husky je uwielbia. Odrzuca wątróbkę, podroby, podobnież suche karmy... uwielbia kości wołowe, resztki z kurczaka, surową wołowinę (ale na to ostanie mnie średnio stać).

Jestem początkujący, jeśli moje pytanie jest z jakiegoś powodu głupie, no to kurcze dajcie jakieś namiary na lekturę czy coś. Nie rozumiem, czemu nie uzyskałem odpowiedzi poprzednim razem?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...