Jump to content
Dogomania

Szkolenia w Warszawie, co polecacie?


Jzal

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim, 

nie znalazłam takiego wątku przez wyszukiwarkę, generalnie to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum, jestem zdesperowana, załamana, szukam pomocy.

oczywiscie mam problem z suczka, od dwóch lat, czyli naszego początku. Lęk separacyjny i ogolnie lęk przed wszystkim, załatwianie się w domu. Rozpuściłam ją do granic możliwości, wiem ze takie problemy to w dużej mierze zasługa właściciela. Radzilam się behawiorystkw ale nie umiem sama pracować z moim psem. Ona się mnie po prostu nie słucha. Jedyna osoba która ma na nią jakiś wpływ, to mój partner, ale relacja opiera się raczej na lęku (suczka momentami nawet zaczyna sikać ze strachu) i braku wzajemnego zrozumienia. Ręce opadają wszystkim, moje podejście aby psa zagłaskać nie wyszło, partnera aby nauczyć posłuszeństwa własnymi metodami tez nie. 

Dlatego szukam sprawdzonego behawiorysty, ewentualnie trenera, który pomoże mi te problemy rozwiązać i pokaże jak mam postępować. Może korzystaliście z czyichś usług i możecie polecić? 

Bede niezmiernie wdzięczna za każda opinie. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...